dowolna

Domy

46 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 741 ogłoszeń

Rynek pierwotny

970 000 zł119,38 m² 8 125,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja 4 km od wieliczki okolice sułkowa Prezentujemy na sprzedaż nową inwestycję - bliźniak wybudowany według projektu firmy Archon Dom w zimokwiatach 2 (b). Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł153,40 m² 11 408,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:345 m²

Atuty: * Kameralna inwestycja, tylko 2 domy w zabudowie bliźniaczej; * Nowoczesna, ponadczasowa architektura; * Wysoki standard wykonania i użytych materiałów; * Aluminiowa stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł140,30 m² 5 666,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam na prezentację domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego przy ul. Nagietkowej (os. Dojlidy Górne) Przestronne wnętrze obejmuje 5 pokoi o łącznej powierzchni 140,3 m2. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł168,64 m² 3 848,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Tajęcinie - położona w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego segmentu w wyjątkowej lokalizacji przy ul. Siewierzan 70 w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających domu, który można.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Kielce,świętokrzyskie

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:315 m²

Dom w zabudowie szeregowej Kielce, ul. 1 maja Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł144 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nowoczesne domy w stanie deweloperskim - Świerklaniec Oferujemy dwa domy w zabudowie bliźniaczej, zrealizowane według projektu Dom w murajach (gb) , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł257,53 m² 1 626,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, zlokalizowanego w miejscowości Truskolasy (powiat kłobucki). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Tczew

Tczew,pomorskie

869 000 zł320 m² 2 715,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:258 m²

Kamienica inwestycyjna | 6 mieszkań | Tczew Nowe Miasto-Wojska Polskiego Świetna okazja inwestycyjna w sercu Tczewa! Na sprzedaż kamienica z ogromnym potencjałem - idealna pod wynajem, flip lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł400 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:540 m²

Lokalizacja: pruszcz Gdański to dynamicznie rozwijające się miasto, które oferuje mieszkańcom wygodę życia w spokojnym otoczeniu, jednocześnie zapewniając szybki dostęp do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł174 m² 6 603,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Nowa oferta W naszym biurze Oferujemy dom wolnostojący przy lesie, w miejscu postronnym, blisko natury w robakowie koło Gowina. Lokalizacja pozwala płynnie łączyć życie prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne domki jednorodzinne w zabudowie szeregowej, wyróżniające się funkcjonalnym układem oraz energooszczędnymi.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł174 m² 3 735,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 832 m²

Polecam Bardzo! Na sprzedaż duży dom w kompleksie działek, w urokliwej i położonej nad Odrą miejscowości Gozdowice. Budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej wśród budynków.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł320 m² 9 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Dom o całkowitej powierzchni użytkowej 320 m2. Nieruchomość położona jest w Chylicach przy granicy z Konstancin-Jeziorną, na działce o pow. 1020 m2. Dom składa się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł92,40 m² 7 846,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Szukasz niewielkiego domu na przestronnej działce z szybkim dojazdem do Opola? Ta oferta może być dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom po generalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł220 m² 11 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:726 m²

Pyry - las kabacki! Do sprzedania wygodny dom w ciszy i wśród bujnej zieleni - 200m od ściany Lasu Kabackiego. Pięknie zagospodarowany, ustronny ogród - oryginalne nasadzenia, kwiaty, oczko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł148,50 m² 9 158,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Parterowy Dom w spokojnej, zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody, wśród zieleni. Przedsprzedaż Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 696 000 zł80 m² 21 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:28 267 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko o powierzchni 2,999 ha położone w miejscowości Krynice, zaledwie 12 km od Białegostoku. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł154,67 m² 6 303,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej niedaleko miasta Świdnica. Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej. Segment o powierzchni użytkowej 154,57.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Czartki

Czartki,wielkopolskie

1 149 000 zł160 m² 7 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 160 m , w pełni urządzony i gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Wnętrza są jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł64 m² 6 953 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:828 m²

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położona na Rafie w Kamieńczyku, raptem 100 m. od rzeki Bug. Dom parterowy o powierzchni 64 m2 z dużym zadaszonym tarasem w stylu Boho na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł174,91 m² 12 520,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Na sprzedaż oferowany jest nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy na granicy Magdalenki, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł126 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Komfortowy i zadbany dom z dużym potencjałem usługowym | Staszów, ul. 11 Listopada Cena: 939 000 zł Powierzchnia użytkowa domu: ok. 126 m Powierzchnia działki: 12,11 ar Rok oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 800 zł189,80 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

1 465 000 zł120 m² 12 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Wyjątkowa alternatywa dla wymagających - przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w Zielonkach, 3 miejsca parkingowe i taras z widokiem na zieleń, który zapiera dech! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł177,50 m² 10 985,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 177 m²

Kaczyce gm. Zebrzydowice Na sprzedaż unikalna i niezwykle zadbana nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kaczyce (gm. Zebrzydowice), tuż przy granicy z Czechami, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł244,91 m² 7 717,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na skraju miejscowości, na skraju lasu, urokliwie zlokalizowana przestronna rezydencja zupełnie nowa, ale już zamieszkała. Na sporej działce w całości budowlanej, w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł92,86 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł182 m² 5 489,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Polecam Państwu wyjątkową posiadłość z całorocznym domem, położoną na skraju urokliwej wsi Tarnopol, na działce o powierzchni 4400 m . Dom z sauną, garażem oraz dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł140 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

W otoczeniu lasów, cisza i spokój - dom na wsi. Polecam do sprzedaży urokliwy dom w otoczeniu lasów położony w małej wiosce (tylko 14 domów). Dom ma powierzchnię ok. 140 mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł125,50 m² 7 051,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Parterowy dom z ogrodem Pysznica 125,5 m działka 1131 m Więcej zdjęć na naszej stronie internetowej

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł123,20 m² 7 297,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Zapraszamy do sprawdzenia kameralnej inwestycji domów szeregowych i bliźniaków w Jeszkowicach. Nowoczesne domy o podwyższonym standardzie. Prezentowany dom o pow. 123.2 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Linowno

Linowno,zachodniopomorskie

1 299 000 zł331,30 m² 3 920,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Na sprzedaż: przestronny dom na Pojezierzu Drawskim, w sercu Natury 2000 - Linowno Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - dużego, komfortowego domu położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

2 899 000 zł295 m² 9 827,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Jest to oferta godna uwagi dla każdego, kto marzy o własnym domu w pięknej okolicy jeziora, z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację to.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Sprzedam ładny dom posadowiony na bardzo dużej działce nieopodal Pustyni Siedleckiej w Siedlcu. Oferujemy ładny dom o powierzchni 270 m2 posadowiony na pięknej działce w pobliżu Pustyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: do sprzedania domy z zabudowie bliźniaczej blisko Kielc! Nowoczesny standard wykończenia, stan deweloperski Powierzchnia domu 120 m2 Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł120 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy wolnostojące stan deweloperski W gogołowej Oferujemy Państwu do sprzedaży 4 nowoczesne domy w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 120 m2 w Gogołowej, na płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 049 000 zł137,10 m² 7 651,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

0% prowizji od Kupującego! Na sprzedaż nowa inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych oraz domów wolnostojących zlokalizowana w Dobrej pośród kameralnej zabudowy jednorodzinnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł90,90 m² 7 139,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:191 m²

Przedstawiam na sprzedaż praktyczny, dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej położony w malowniczej, cichej okolicy Kuklice gm. Kobierzyce. Jest to idealne miejsce dla rodzin i osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł134,84 m² 9 455,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w miejscowości Łuczyce, przy ul. Jaśminowej. Nieruchomość realizowana na podstawie projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

970 000 zł116 m² 8 362,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²