dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Rynek pierwotny

999 000 zł206 m² 4 849,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym wraz z infrastrukturą o powierzchni użytkowej 206 m , zlokalizowany w Orzeszu Zawiści. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł390 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość w miejscowości Rytel (pow.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:658 m²

Uroczy domek parterowy wolnostojący o pow. 35m2 usytuowany bezpośrednio w sąsiedztwie Jeziora Dziadkowskiego w kowalewie. Powierzchnię domu stanowi salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł120 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Cena 1.400.000 zł bez wyposażenia lub cena 1.600.000 zł z wyposażeniem widocznym na zdjęciach i na filmie. 0 % prowizji 0% podatku pcc Przyjmiemy w rozliczeniu lub pomożemy szybko.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł142,30 m² 15 108,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 326 m²

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna rezydencja blisko Lublina , w Krasieninie Kolonii gm.Niemce. Wolnostojący drewniany dom z bali.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł136,44 m² 7 299,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 m²

Nowoczesne domy szeregowe w Rumii, w stanie deweloperskim - doskonałe miejsce do życia. Przedstawiamy nowe domy szeregowe na sprzedaż, wykonane w nowoczesnej technologii, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł48 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

Na sprzedaż dom mobilny produkcji Meveline powiększony model evelin7 o powierzchni użytkowej 48 m2 plus antresola 15 m2. Konstrukcja stalowa, wnętrze bez regipsów (łatwy transport.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł431 m² 4 176,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 429 m²

Tylko W immo house Polecam na sprzedaż nieruchomość rezydencjonalną na poznańskim Morasku tzw. Tarasy Moraskie w rejonie o dopuszczalnej zabudowie rezydencjonalnej bez możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł350 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Willa na Halnej - wyposażony luksusowy dom do zamieszkania. Nieruchomość położona jest w Krynicy Zdroju, na ulicy Halnej, znanej z wyjątkowych widoków i położenia na zboczu góry.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Poznań,wielkopolskie

2 100 000 zł282 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Strzeszyn Grecki- słoneczny i komfortowy dom (5-6 pok) przy parku, z lokalem handlowym na parterze Skrajny segment o powierzchni całkowitej ok 282 mkw ( użytkowej 240 mkw) położony na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł247,94 m² 13 309,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywną parterową willę o powierzchni całkowitej 247,94 m , położoną w najbardziej prestiżowej i pożądanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł117 m² 15 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Malownicza posiadłość Z dużymi możliwościami inwestycyjnymi ze stawem! Poszukujesz domu do inspiracji lub swojego miejsca na ziemi w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł100 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż wyjątkowy dom w Rzeszowie os. Króla Augusta Dom idealny pod inwestycję, oraz na podział na kawalerki ok.30m2 LUB POD WYNAJEM NA POWIERZCHNIE BIUROWE! SZUKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:686 m²

Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny 150 m w prestiżowej lokalizacji - ul. Willowa, lublin Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących komfortowego domu w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł88 m² 15 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Szukasz domu, który łączy komfort, nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i kontakt z naturą? Ta wyjątkowa nieruchomość w mazurskim Dąbrównie spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

589 000 zł84 m² 7 011,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:458 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący II kondygnacyjny (II kondygnacja do adaptacji-80 m2) o pow. użytkowej 84 m (I kondygnacja) , z pełnym podpiwniczeniem (ok. 80 m2 m ) oraz wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 000 zł86 m² 10 616,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Nowe Osiedle w Opolu Bierkowicach już wystartowało! Prowizję Kupującego ponosi deweloper. Osiedle z widokiem na las i w bliskiej odległości Centrum Handlowego Karolinka w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Parterowy dom na wsi, który daje Ci przestrzeń, niezależność i spokój Pieszkowice. Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienny komfort łączy się z naturą, niskimi kosztami utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł177 m² 6 751,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Rezerwacja! Zamieszkaj w zielonym sercu Mysłowic przestronny dom z potencjałem dla dwóch rodzin! Szukasz oazy spokoju, która łączy bliskość natury z doskonałym skomunikowaniem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł160 m² 71,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:550 m²

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Oferujemy przestronny dom na wynajem dla pracowników, położony we Wrocławiu przy ul. Norweskiej. Nieruchomość zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł480 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom marzeń na Osiedlu Owczarki - ul. Modrzewiowa, grudziądz Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł380 m² 3 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:453 m²

Stylowy i przestronny dom położony w Zachodniej części Kołobrzegu o doskonałej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy 1500m od plaży i centrum Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł122,94 m² 3 660,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: krosnowice, ul. Sportowa Powierzchnia: 122,94 m.kw. Działka: 349 m.kw. Liczba pokoi: 5 Media: woda, prąd, cena: 450 000 zł Opis: na sprzedaż dom w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł245 m² 3 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący 214 m | działka 600 m | projekt archon "emma" | Zabrze Osiedle Kopernika. 0% prowizji | Kupujący zwolniony z pcc 2%. Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł215 m² 3 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:678 m²

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu. Lokalizacja: ul. Walecznych, dzielnica Ponikwoda, lublin. Szczegóły nieruchomości: na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł120,54 m² 4 471,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

NA sprzedaż nowe parterowe domy Z pompą ciepła i fotowoltaiką W prądocinie tuż przy lesie! *** 2 domy już gotowe*** domy W stanie surowym zamkniętym*** nowa cena! 539000 zł! (.

Szczegóły ogłoszenia

887 000 zł260 m² 3 411,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż solidny, funkcjonalny dom z 2009 roku, położony w jednej z najbardziej cenionych i wygodnych części Piły Podlasie. To miejsce, gdzie masz ciszę, niską zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł84 m² 10 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Sprzedaż domów w zabudowie bliźniaczej - Wielkie Pola, zabierzów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Wielkie Pola Zabierzów, położone w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł355,80 m² 9 834,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 732 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 355,8 mkw. z działką 1732 mkw.- Jabłonna (zielona okolica, blisko Warszawy) Dom z 2010 r., łączący klasykę z nowoczesnością, według.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 10 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Firma Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę na wyłączna sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Słocina. Kilkuletnia nieruchomość znajduje się w cichym spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł104 m² 6 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom jednorodzinny W urokliwej części bystrzycy górnej. Biuro renomahome nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczecin, warszewo, nowoczesny dom wolnostojący, na wynajem. Prezentujemy Państwu komfortowy, nowoczesny dom wolnostojący z garażem jednostanowiskowym (w bryle budynku), o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł81 m² 7 654,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. Sms-y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym w malowniczej miejscowości Łodygowice, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł504 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:939 m²

Willa miejska z potencjałem inwestycyjnym funkcje usługowe i mieszkalne Poznań, ul. Dąbrowskiego - Jeżyce Oferujemy na sprzedaż wielofunkcyjną willę miejską zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 344 m²

Wyjątkowa oferta dla osób szukających domu o dużym potencjale! Nieruchomość można również dostosować dla dwóch rodzin - możliwość zrobienia dwóch niezależnych wejść zapewniających.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł185,31 m² 8 526,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Lubisz nowoczesne rozwiązania? Masz dość remontów? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie dom parterowy o pow. całkowitej 185,31 m2 (pow. użytkowa 151,15 m2) położony na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 200 000 zł140,34 m² 8 550,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szukasz nowoczesnego domu z ogrodem w spokojnej lokalizacji ale blisko miasta ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż nowoczesne domy z poddaszem użytkowym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł105 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

> krótki opis nieruchomości Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w miejscowości Żeglce, położonej w gminie Chorkówka, powiecie krośnieńskim, województwie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł88,90 m² 10 674,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Lokalizacja: wrocław, ul. Konduktorska Powierzchnia mieszkania: 88,90 m Taras: 4,5 m Balkony: dwa, po 4,5 m każdy Ogródek: około 29 m Piętro: 0,1 To nowoczesne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł129 m² 3 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 129 m | działka 1000 m | cisza, las | Wilkowa gm. Prusice Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Wilkowa (gmina Prusice), idealny dla osób.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij