dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

435 000 zł139 m² 3 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:973 m²

Dom W stanie surowym zamkniętym Spokojna okolica | Blisko natury | Duża działka Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, budowany według cenionego projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Gostkowo

Gostkowo,wielkopolskie

595 000 zł531,84 m² 1 118,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:12 795 m²

Polecam na sprzedaż zabytkowy dworek znajdujący się w Gostkowie niedaleko Rawicza. Składa się on z budynku wzniesionego ok. 1880 r. oraz przylegającego do niego reliktu parku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kampinos

Kampinos,mazowieckie

9 900 000 zł458 m² 21 615,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Crystal house S.A LUKSUSOWE NIERUCHOMOŚCI POD WARSZAWĄ SOCHACZEW BROCHÓW KAMPINOS Prezentujemy na sprzedaż 4ha POSIADŁOŚĆ z NOWOCZESNĄ REZYDENCJĄ pod Warszawą NA TERENIE KAMPINOSKIEGO OBSZARU.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł97 m² 4 113,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny położony przy drodze asfaltowej w Tyczynie koło Rzeszowa. Nieruchomość dobrze sprawdzi się zarówno jako wygodny dom dla rodziny, jak i miejsce pod działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł148,26 m² 30,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Na wynajem wygodny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Boleminie. Wynajem możliwy w terminie ok. 1,5 miesiąca od dnia podpisania umowy. Dom w trakcie prac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł144,13 m² 5 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Jeśli szukasz wyjątkowego domu w malowniczej części Małopolski, miejsca do zamieszkania na stałe lub domu weekendowego, to zobacz ofertę domu w malowniczej Świnnej Porębie w Beskidzie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Dom wolnostojący - połajewo, idealny dla osób szukających ciszy, swojego miejsca z dala od zgiełku miasta, będąc nadal blisko centrum, z dostępem do szkoły, urzędów, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł141,30 m² 2 937,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący w stanie surowym zamkniętym (123m2 pow. użytkowej + garaż w bryle budynku o pow. 18,3M2) z 2024 roku na działce o powierzchni 488m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 990 zł585 m² 6 837,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:25 219 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość położoną w malowniczej części Oleśnicy ekskluzywną rezydencję o powierzchni 580 m , usytuowaną na imponującej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł122 m² 7 622,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych na południowym skraju Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, niedaleko Leszna, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł254,89 m² 6 669,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o wysokim standardzie wykonania, położony w miejscowości Żelistrzewo przy ul. Piaskowej 7, zaledwie 5 km od Pucka. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł113,72 m² 6 814,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej z dużym prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu w Dobrzykowicach (2 minuty od Wrocławia) idealny dla tych, którzy szukają rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brojce

Brojce,zachodniopomorskie

450 000 zł340 m² 1 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 008 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny / inwestycyjny 5 kilometrów od Brojc. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł117,02 m² 5 375,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż oferujemy gotowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Jest to miejsce doskonałe dla osób ceniących sobie ciszę i malownicze widoki. Usytuowanie na delikatnym wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł136,59 m² 6 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 136m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł455 m² 9 340,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 736 m²

Z dumą prezentujemy wyjątkową nieruchomość - reprezentacyjny, komfortowy dom o powierzchni 410 m , z dodatkowym garażem dwustanowiskowym (45 m ), usytuowany na przepięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł268,44 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na wynajem Kijewo | Szczecin Reprezentacyjny, wolnostojący dom o wysokim standardzie i ogromnym potencjale najmu idealny dla dużej rodziny. Garaż: dwustanowiskowym w bryle budynku +.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł323 m² 3 247,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:534 m²

Tylko w Best Nest Na sprzedaż kamienica o powierzchni 323 m , zlokalizowana w prestiżowej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Bielska-Białej, przy ul. Młyńskiej. Budynek doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zalety inwestycji: 40 lokali w zabudowie szeregowej duży metraż - 92,48 m przestronny garaż dwie kondygnacje dogodna komunikacja miejska w pobliżu liczne tereny zielone i parki tor.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł127,42 m² 9 417,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

W otoczeniu jezior Brdowskie, długie wśród drzew blisko lasu w miejscowości Świętosławice woj. kuj-pomorskie do kupna dom parterowy z 2,42 ha ziemią rolną IV klasy. Cala działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 000 zł250 m² 5 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 417 m²

Potencjał, przestrzeń i biznes w jednym - posiadłość z zapleczem 700 m przy S3 Szukasz miejsca, które połączy komfortowe życie z prowadzeniem dochodowej działalności? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł710 m² 4 223,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:26 700 m²

Lokalizacja: gm. Dobroszyce - Strzelce opis: na sprzedaż urokliwa rezydencja o powierzchni 710 mkw (użytkowej około 399mkw), posadowiona na działce o powierzchni 2,65 ha, oddalona zaledwie 25.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł153,40 m² 6 251,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom z garażem 5 lub 6 pokoi! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł139,70 m² 9 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż! Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 140 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Gruta,kujawsko-pomorskie

2 299 000 zł250 m² 9 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 212 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy, nowoczesny dom z widokiem na jezioro w miejscowości Gruta, okolice Grudziądza Zamieszkaj w miejscu, gdzie cisza ma swój rytm, a każdy poranek zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł84 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:913 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem Działoszyn, gmina Działoszyn, powiat pajęczański, woj. łódzkie. Oferta dostępna wyłącznie w biurze epj Nieruchomości. Biuro epj Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł268,50 m² 1 486,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 268,5 m2 położony w świetnej lokalizacji. W drodze gminnej położonej przy działce wszystkie media tj. woda, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł156,20 m² 6 274,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 578 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży posiadłości położonej w malowniczych Śmiłowicach, w gminie Nowe Brzesko, powiat proszowicki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł150 m² 2 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 133 m²

Uwaga nowa niższa cena 449 000 zł brutto Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w trakcie budowy, położonego w urokliwej miejscowości Jonkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Rączna,małopolskie

1 010 000 zł104,24 m² 9 689,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jeżeli marzysz o własnym domku z ogródkiem, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję nowoczesny dom parterowy wolnostojący w Małęczynie Dom położony w cichej okolicy, otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł70 m² 6 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:843 m²

Dom na miarę twoich potrzeb w Trojanowie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w urokliwym Trojanowie. Ta nieruchomość łączy w sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w Rzeszowie przy ul. Słocińskiej, w pierwszej linii zabudowy, na dużej działce o powierzchni 1260 m . Główne atuty nieruchomości: dom.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:502 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domku całoroczneg o, rekreacyjno-letniskowego z garażem na sprzedaż w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł158,03 m² 9 428,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Idealny dom dla poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji. Przemyślana, duża przestrzeń dzienna w stanie deweloperskim oraz oddzielona komfortowa część sypialniana daje poczucie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł280 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Sprzedam dom z warsztatem mechanicznym i dużą działką - 6400 m Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Minoga

Minoga,małopolskie

1 800 000 zł160 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

A1 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży dom 7-pokoi 160 m2 m2 w zielonej okolicy. Plus duża działka 622 m2. Idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł195 m² 11 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:947 m²

Oferta wyłącznie W pepper house Marzysz o przestronnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska i całego Trójmiasta?.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł143,07 m² 4 885,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy w Gorzowie wlkp. Dom wolnostojący o powierzchni 143,07 m2 usytuowany na działce o powierzchni 619 m2 w Gorzowie wlkp. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł131,46 m² 9 888,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szereg| tylko 1,5km za Wrocławiem |garaż | Gotowy!. Klucze w biurze! Opiekun oferty :   Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wilczycach- zaledwie 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł4 231 m² 354,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:56

 

Powierzchnia działki:4 231 m²

Promocja! sprzedaż Nr oferty: sbdoc7185 Kategoria: inwestycja deweloperska Lokalizacja: legnica okolice centrum Powierzchnia działki: 4231 m2 Powierzchnia użytkowa: 3 500m2 Pięter: 7 Kondygnacji: 8.