dowolna

Domy

46 736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 736 ogłoszeń

150 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w miejscowości Świrydy, gmina Brańsk. To zaledwie 50 km od Białegostoku i 30 km od Bielska Podlaskiego, idealne na agroturystykę, rekreację lub po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł151,30 m² 7 204,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny Dom - 1/2 bliźniaka na malowniczym osiedlu otoczonym zielenią. Prezentujemy Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka o pow. ok. 151 m 2, który posadowiony jest na działce o pow. ok. 480 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł100 m² 5 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Kilka km od Częstochowy właśnie tam powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych! Blachownia miejscowość z pięknym stawem , ciszą i spokojem, przestronna plaża , łódki. Urokliwa spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł220 m² 159,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż bez prowizji Wola Justowska | ul. Chełmska | Kraków Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Kraków Wola Justowska,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł253 m² 2 371,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:544 m²

Duży dom z dużym potencjałem. Oferujemy Państwu dom przy ul. Krośniewickiej w Kutnie. Wymaga częściowego dokończenia, nietypowy układ pomieszczeń, który sprawia ciekawe rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł160 m² 53,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom wolnostojący do wynajęcia - 6 pokoi, wysoki standard, tylko 2,4 km od Rynku w Wieliczce Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje do wynajęcia wyjątkowy, nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł183,21 m² 7 090,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 183,21 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1695 m2 w miejscowości Stare Polichno. Nieruchomość, która spełni wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł120 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Juszkowo 3km od centrum Pruszcza Gdańskiego. Gotowy do odbioru. Powierzchnia 120m2. Cztery pokoje. Garaż. Taras. Duży balkon. Kupujący zwolniony z opłaty pcc 2%. Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

1 875 000 zł284,90 m² 6 581,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Nowoczesna, parterowa rezydencja z ogrodem i jacuzzi Twój prywatny azyl w sercu natury (płaza k. Chrzanowa) Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie bezkompromisowy standard.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Niekłonice,zachodniopomorskie

765 000 zł74,52 m² 10 265,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - 75 m2 | Niekłonice | atrakcyjna cena 765 000 zł Na sprzedaż funkcjonalny i przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 74,52 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł305 m² 1 934,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Opis oferty: na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w Łodzi przy ul. Kolumny. Nieruchomość dla osób, które chcą dokończyć budowę według własnej wizji.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł371,60 m² 12 648,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Konstancin - Jeziorna ul. Jesionowa piękna willa na sprzedaż Na przestronnej, kształtnej działce o powierzchni 1670 m2 w Konstancinie-Jeziorna na ul. Jesionowej znajduje się elegancka willa na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł143,50 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa, niższa cena 1 120 000 pln zamiast 1 179 000 pln dzień otwarty W sobotę I niedzielę! Wykorzystaj moment rynkowy. Cena została obniżona o blisko 60 tysięcy złotych, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

2 499 000 zł160 m² 15 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu w prestiżowej i zielonej części Poznania - ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: poznań - Smochowice, ul. Ornecka Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł107,98 m² 6 204,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Niezależność jak w domu - bliźniak z ogrodem i bez czynszu Lokalizacja: piła, ul. Wierzbowa (spokojne Osiedle Podlasie) Typ: niezależny segment domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

774 000 zł140 m² 5 528,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom z 2007 roku, położony 14 minut spokojnej jazdy od piaszczystej plaży w Pobierowie. Nieruchomość jednokondygnacyjna z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam atrakcyjnie położony dom w Kaliszu, 120 m, parter plus poddasze użytkowe. Parter domu składa się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, 2 sypialni, garderoby, 2.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł87 m² 9 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Pełną galerię zdjęć oraz dodatkowe materiały znajdą Państwo na naszej stronie. Dom Dom jednorodzinny znajdujący się na działce o powierzchni 1936m , wybudowany w latach 70.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 747 m²

Nowa cena! Dom jednorodzinny w Rudołtowicach k/ Pszczyny Położony na wsi z odrębnym garażem, w tradycyjnej technologii murowany, w zabudowie wolnostojącej, posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lisia Góra

Lisia Góra,zachodniopomorskie

699 000 zł144,46 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 565 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w Lisiej Górze pod Dygowem dom w stanie surowym otwartym (brakuje tylko drzwi zewnętrznych) + zabudowania na dużej działce 9565 m ! Szukasz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł119,85 m² 6 591,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania jednorodzinny dom wolnostojący o pow. użytkowej 115,16 m2 zlokalizowany w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice. Dojazd do domu drogą gminną asfaltową, następnie drogą.

Szczegóły ogłoszenia

5 099 000 zł597 m² 8 541,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:43 000 m²

Na sprzedaż: rezydencja z bali w stylu dworu, z linią brzegową rzeki Wkry 4,3 ha gruntu w otulinie Nadwkrzańskiego Parku Krajobrazowego Oferujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł651 m² 998,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro kmt nieruchomości w Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu, w miejscowości Dobiesławice, gmina Bejsce, świętokrzyskie. Przedstawiana nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł270 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na Sprzedaż przestronny dom na Klecinie z ogrodem Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 270m2 z działką 237m2, zlokalizowany w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 099 000 zł126 m² 8 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferujemy na sprzedaż segmentu środkowego domu numer 14a - w cenie 1.099.000 tys. zł. Dom wybudowany, ostatni III etap inwestycji osiedle Hetmańskie w Kołobrzegu oddawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł390 m² 5 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 977 m²

| nieruchomość w Dąbrowie Leśnej z budynkiem jednorodzinnym wolnostojącym do remontu. Bardzo ładna, częściowo zadrzewiona (starodrzew) działka o powierzchni około 1980m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł1 966 m² 1 754,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:19 856 m²

Obiekt hotelowy W sudetach - paśmie gór kaczawskich idealne miejsce na dom spokojnej starości - nowa cena 3 450 000 zł. - dwa obiekty I 2 ha działki Polecam Państwu doskonały obiekt hotelowo-.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł228 m² 5 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 902 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Budy Zosine, w dynamicznie rozwijającym się rejonie związanym z budową Centralnego Portu Komunikacyjnego (cpk). To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł68 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom 68 m | działka 270 m | Łódź Górna Rokicie Możliwość wykończenia według własnych potrzeb | Na sprzedaż nowo powstający dom jednorodzinny o powierzchni 68 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 800 zł82,60 m² 9 477 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 80m2 na działce ok 200m2 w Milanówku. Budynek położony wśród bujnej.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł85 m² 7 870,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia, położony w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Włodzimierzów koło Sulejowa. Projekt domu w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł110 m² 2 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom z potencjałem mieszkalno-usługowym w Zawierciu 289 000 zł Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Zawierciu przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5, usytuowany bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł185 m² 10 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Komfortowy dom blisko swarzędza, z dostępem do terenów rekreacyjnych Polecam Państwu wygodny dom w Gruszczynie. Wykończony jakościowymi materiałami i bardzo zadbany. Może w nim.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł127 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

Opiekun oferty: sylwia Bednarska Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 3104902 ***dostępność od maja*** (english version below) Serdecznie polecam do wynajęcia nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Prezentujemy Państwu do zakupu dom w sanie surowym zamkniętym położony w spokojnej okolicy Kamienia Pomorskiego. Dom o powierzchni użytkowej 215 m kw - projekt domu: felicjach 2g2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł84 m² 5 595,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Nowy dom 84 m z ogródkiem -2 miejsca postojowe -ilkowice, gm. Żabno -stan deweloperski -energooszczędny Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom o powierzchni 84.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł184 m² 3 092,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu w miejscowości Nowa Dęba , idealnego dla osób ceniących sobie spokój oraz dogodną lokalizację. Ten 3-pokojowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł145 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:529 m²

Dom wolnostojący położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa około 145 m2, działka 529 m2. Do składa się 2 poziomów. Na pierwszym poziomie znajdują się pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 800m2 zabudowaną małym domem mieszkalnym wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Nieruchomość położna w malowniczej lokalizacji.