dowolna

Domy

46 736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 736 ogłoszeń

750 000 zł139,92 m² 5 360,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa oferta W naszym biurze uwaga: dom wolnostojący W gowinie koło luzina Na sprzedaż przytulny, słoneczny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania D Z I A Ł K A : Płaska.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

NA sprzedaż Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na nieopodal jeziora Kierskiego. Dom o powierzchni użytkowej 140 m2 z zagospodarowaną działką ok. 280m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Brzeziny

Brzeziny,wielkopolskie

1 900 000 zł240 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 130 m²

Sprzedam dom o charakterze rezydencjonalnym usytuowany na w pełni zagospodarowanej działce o pow. 5130 m2 Dom o pow. około 240 m2 zbudowany w 2010 roku utrzymany w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł500 m² 6 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Przestronny bliźniak z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - ul. Radzymińska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużych możliwościach aranżacyjnych i inwestycyjnych, położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł80 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Są takie miejsca, do których wraca się z ulgą po całym dniu. Wyobraź sobie , że poranki zaczynają się ciszą, śpiewem ptaków i kawą wypitą bez pośpiechu. Ten dom właśnie taki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Nowość! Atrakcyjny dom wolnostojący na granicy Józefowa i Legionowa - w sąsiedztwie pięknego lasu - idealne miejsce dla rodziny z dziećmi! Zapraszam na dzień pokazowy w dniu -.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł270 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Oferta tylko u nas w biurze. Dom po remoncie w trakcie sprzątania stąd brak zdjęć wszystkich pomieszczeń. Przestronny, doskonale zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł120 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Dom z duszą w sercu Rzeszowa! Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną przy w samym centrum Rzeszowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bielawa,dolnośląskie

1 999 000 zł246 m² 8 126,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 030 m²

Oferujemy państwu do sprzedania stylowy dwurodzinny dom wolnostojący, oddany do użytku w 2017 roku, położony w malowniczej okolicy, z pięknie zagospodarowanym ogordem. Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł86,80 m² 6 336,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:87 m²

Uroczy domek z ogródkiem w świetnej lokalizacji w Zgierzu. Na sprzedaż niewielki dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na przytulnym osiedlu w Zgierzu, przy ulicy Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł64,20 m² 8 722,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przytulny domek rekreacyjny położony w jednej z najbardziej urokliwych części Kaszub - w turystycznej miejscowości Zbychowo. Lokalizacja Zbychowo to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Przykopka

Przykopka,warmińsko-mazurskie

370 000 zł1 080 m² 342,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej, kameralnej okolicy na osiedlu Leśny Zakątek, około 5 km od centrum Ełku. Nieruchomość znajduje się na działce nr 706/7.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Na sprzedaż klasyczny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany w nowoczesnej stylistyce, łączącej funkcjonalność z ponadczasowym stylem. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł160 m² 26,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:332 m²

Oferujemy na wynajem budynek - dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 120m2 usytuowany na działce 332m2 w miejscowości Zduńska Wola. Miejsce doskonale nadaje się pod biuro, gabinet lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł227,20 m² 5 717,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Mam przyjemność zaproponować na sprzedaż unikatowy dom wolnostojący o powierzchni 178,40 m2 znajdujący się w miejscowości Ściejowice - gm. Liszki Dom otwarty w dniu 28.02.2025.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł362 m² 8 011,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję o powierzchni 362,60m2, położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Zalasowa. Nieruchomość ta to synonim luksusu, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł150 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości Przejazdowo - 5 minut od Gdańska, 10 km od gdańskiego Starego Miasta. Powierzchnia całkowita domu wynosi ok 150 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł178,30 m² 4 206,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: jezioro Gowidlińskie w odległości 100m widok na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł264,19 m² 7 532,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Na sprzedaż- pakiet 5 lokali o łącznej powierzchni 264,19 m , stanowiących część budynku, wraz z udziałem w częściach wspólnych. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny zestaw.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł153 m² 14 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż Wyjątkowa Nieruchomość - Willa Zgoda nr 3 Dom pełen ciepła, radości, dobrej energii i wspomnień. Miejsce, do którego Nowy Właściciel/ka dopisze swoją historię. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł162,40 m² 4 002,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Sprzedam dom piętrowy z poddaszem użytkowym w Koninie o pow. 162,4 m2. Działki o regularnym kształcie i łącznej powierzchni 11,22 ar, zabudowane wolnostojącym domem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł300 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:485 m²

Dom w centrum Sokołowa Podlaskiego. Dwa poziomy mieszkalne, pomieszczenia usługowe i garaż. Media: woda z wodociągu, prąc, kanalizacja, gaz ziemny. Ogrzewanie z pieca na gaz ziemny.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł165 m² 6 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

Budować czy kupić? Jeśli marzysz o własnym domu, nie musisz przechodzić przez nerwy związane z budową. Dokumentacja, czas, dobór solidnej ekipy budowlanej czy nieprzewidywalne koszty,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł130 m² 6 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Więcej informacji: magdalena tel. 721*493*513 e-mail:   Ta oferta tylko u nas! Cena: 850 000 zł Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł175 m² 8 851,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł135 m² 10 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Gotowy do zamieszkania - piętro bez skosów! dom sprzedawany Z całym umeblowaniem Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Na parterze znajduje się : -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł138 m² 4 123,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Oferowana nieruchomość o pow. użytkowej 121 m2 + garaż, położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł280 m² 6 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę ' Wyjątkowej Posiadłości' zlokalizowanej w Busko - Zdroju. Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący przy ulicy Pileckiego w Busku.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł225 m² 7 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Elegancki bliźniak z klimatycznym ogrodem | Nowa Wola | 225 mkw | garaż 50 mkw Są domy, które dobrze wyglądają na zdjęciach. Są też takie, w których od progu czujesz światło, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł124 m² 6 524,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogrodami Liszki, ul. św. Jana Pawła II 48 Powierzchnia całkowita: 124 m Ogród: ponad 160 m Stan: deweloperski - urządzisz według.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł300 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż dom wypoczynkowy całoroczny Dębina, ul.Pogodna, gmina Ustka, 1.980.000,-PLN Na sprzedaż całoroczny dom mieszkalno usługowy w pełni wyposażony położony zaledwie 500 m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł151 m² 5 728,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 160 m²

Przedstawiam piękny dom u podnóża Zamku, położony na dużej, zadbanej działce, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Nieruchomość składa się z: - trzech sypialni, - dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł200 m² 3 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

Dom na sprzedaż, bolesławiec. Nowa cena!cena W dół! wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż dom z poddaszem użytkowym, który znajduje się w cichej, spokojnej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł1 000 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do sprzedaży cena4200000zł! boutique hotel do sprzedazy Jelenia Gora na Dolnym Slasku Inwestycja lub nowy pomysl na zycie. Kameralny i nowoczesny obiekt o charakterze boutique hotel. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł72,07 m² 12 057,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

| osiedle Śpiewających Ptaków | Nowy, gotowy do odbioru dom 4-pokojowy z ogródkiem | Warszawa Sóweczki Cena: 869 000 pln Metraż: 72,07 m 4 pokoje Ogródek 2 miejsca postojowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł155 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:826 m²

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Nowoczesny, parterowy dom wolno stojący w stanie deweloperskim o powierzchni 155 m usytuowany w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł132 m² 9 469,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatnich 3 domów w zabudowie szeregowej, które powstały w ramach realizacji inwestycji deweloperskiej w Radomierzycach. Proponowane domy cechują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł123,63 m² 6 268,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Twój wymarzony dom w Wilkszynie przestrzeń, komfort i bliskość natury Zapraszam do obejrzenia filmu Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł186 m² 8 059,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:653 m²

Szukasz domu, który łączy niskie koszty utrzymania z przestrzenią dla dużej rodziny? A może poszukujesz bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta nieruchomość w stylu kanadyjskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 990 zł120 m² 8 749,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze kupujący zwolniony Z opłaty agencyjnej Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł143,20 m² 6 068,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Nowoczesny bliźniak w wysokim standardzie z dobrym dojazdem do Trójmiasta! Dobrzewino! lokalizacja: dobrzewino to miejscowość położona na obrzeżach Trójmiasta. Cechuje się zarówno ciszą.