dowolna

Domy

46 736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 736 ogłoszeń

990 000 zł103 m² 9 611,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Marzysz o idealnym miejscu na Kaszubach? Ta wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym Borkowie łączy w sobie spokój natury z wygodą codziennego życia! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ta oferta to również możliwość prowadzenia pensjonatu, hostelu! najważniejsze atuty: super Lokalizacja! Dzielnica Redłowo Willa dostosowana do komfortowego zamieszkania pracownikom firm- rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł156 m² 23 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-biznesowa z ogromnym potencjałem Żuków k. Grodziska Mazowieckiego. Idealne połączenie komfortu życia i przestrzeni do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł134 m² 7 828,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Reprezentujemy stronę sprzedającą, więc nie pobieramy prowizji od transakcji kupna! Brak podatku pcc. - zupełnie nowa inwestycja, idealna dla osób, które pragną zamieszkać w domu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł90 m² 7 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

? dlaczego Zawady to "strzał w dziesiątkę"? Zawady to osiedle, które ewoluowało z terenów podmiejskich w prestiżową dzielnicę domów Co sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe? Zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł107,30 m² 8 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Przeźmierowo park | nowoczesne domy z ogrodem pod Poznaniem Nowoczesna architektura. Kameralny klimat. Komfort życia blisko miasta. Przedstawiamy Przeźmierowo Park - wyjątkową inwestycję stworzoną.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:537 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnego domu wolnostojącego podzielonego na cztery niezależne mieszkania. Obiekt znajduje się w okolicy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł124 m² 8 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.3b Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

*** Działka siedliskowa 9500m z zabudową mieszkalną i gospodarczą *** Po wprowadzeniu planów ogólnych cała działka przeznaczona zostanie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł130 m² 10 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Unikatowa nieruchomość W centrum krakowa mieszkanie 3-pokojowe + 2 kawalerki + garaż + strych Oferujemy wyjątkową nieruchomość w samym sercu Krakowa, w prestiżowej okolicy przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł230 m² 5 865,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż realizację podmiejskiej willi o powierzchni 230m2 z obszernym garażem, dachem kopertowym i tarasami. Willa wybudowana na bazie nowoczesnego, ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferta sprzedaży: całoroczny dom wolnostojący - Nowy Wiec Lokalizacja: nowy Wiec, pogranicze Kaszub i Kociewia Powierzchnia użytkowa: 45 m2 (całkowita ok. 60 m2) Powierzchnia działki: 842.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kielce

Kielce,świętokrzyskie

4 900 zł170 m² 28,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wynajem przestronny, nowoczesny dom o powierzchni 168 m z garażem dwustanowiskowym (38 m), położony na działce o powierzchni 700 m.Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł664,53 m² 2 166,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:515 m²

Oferta inwestycyjna na sprzedaż kamienica płock/śródmieście Przedmiotem sprzedaży jest obiekt składający się z 13 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 664,53m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł102,48 m² 5 806,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Rezerwacja. Oferujemy do sprzedaży dom parterowy w zabudowie szeregowej /skrajny szereg/ z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 102,48 mkw położony w podgórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł228 m² 35,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom w Sercu Bieszczadów Nowoczesny Komfort w Harmonii z Naturą! Lokalizacja: zahoczewie, bieszczady Perła Południowo-Wschodniej Polski! Nieruchomość położona jest w malowniczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł156 m² 13 397,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Górnie, u podnóża Góry Łysicy, w jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie części województwa świętokrzyskiego. Głównym.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł174 m² 10 287,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Dom na sprzedaż | Balice okolice ul. Akacjowej | 174,1 m | działka 13,81 a Na sprzedaż komfortowy, wykończony dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy Balic.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł185 m² 15 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:621 m²

Dom parterowy, łączący klasyczną elegancję z nowoczesnym wykończeniem i komfortowymi rozwiązaniami. Przestronne, klimatyzowane wnętrza w stonowanej kolorystyce. Duże, przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł245 m² 4 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami, położony w Zachełmiu- malowniczej miejscowości u podnóża Karkonoszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 795 zł82,85 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji - Grand Residence! Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej (j56), w Rzeszowie przy ul. Św. Marcina - os.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł221,80 m² 10 595,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 565 m²

Oferta warta zainteresowania! Posiadłość - dom wolnostojący z własnym lasem i dostępem do jeziora. Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł140,50 m² 5 330,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Pracujemy na zlecenie developera - nie płacisz żadnych prowizji! Bez pcc! Wyślij sms o treści Antoniowska na numer kontaktowy z ogloszenia, a dostaniesz pinezkę z dokładną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł163 m² 7 361,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Może warto zamieszkać w urokliwej, sielskiej okolicy blisko Warszawy z dogodnym i szybkim dojazdem trasą S7 lub S8? Dom parterowy o powierzchni 163 m 2, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł116,59 m² 11 570,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wawer I segment z ogródkiem I 4 pokoje I 116,59 m2 I 1 349 000 zł bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł239,80 m² 8 256,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:985 m²

Marzysz o życiu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum miasta? Ten dom to połączenie komfortu, stylu i doskonałej lokalizacji idealny dla rodziny, która ceni.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:422 m²

Duży 3-pietrowy dom Z antresolą na jędrzychowie W świetnej lokalizacji **** Gotowiec inwestycyjny **** idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 419 000 zł118,62 m² 11 962,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Ekskluzywny dom w zielonej części Siedlec - idealna propozycja dla osób, które szukają ciszy i natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu miasta! Przestronny, nowoczesny segment.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł360 m² 4 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:545 m²

Nowa cena! Obniżka z 1 990 000zł na 1 690 000zł! Wyjątkowa oferta domu wolnostojącego w Prawobrzeżnej części Szczecina. Szukasz domu dla siebie i rodziny gdzie dodatkowo jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł351,20 m² 9 681,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Rezydencja przy kampinosie - elegancja, natura I komfort Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Krasne,podkarpackie

1 649 000 zł129,20 m² 12 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom jednorodzinny z 2008 roku położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Krasnem pod Rzeszowem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 890 zł133 m² 8 645,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy dom parterowy 112 m na działce 1100m2 w miejscowości Żabia Wola. Projekt domu jest bardzo przemyślany, co daje nam możliwość zaaranżowania każdego metra kwadratowego w wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł230 m² 3 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Borzęcin. Dom o całkowitej powierzchni 230 m2 , użytkowej 169 m2 znajduje się na 12-arowej działce, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Komorowo,wielkopolskie

799 000 zł267,64 m² 2 985,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym. Indywidualny projekt budynku mieszkalnego wolnostojącego, dwukondygnacyjnego. Nowoczesna bryła oparta na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 81,34 m2, położony na działce 1502 m2 w miejscowości Porosiuki, w gminie Biała Podlaska. Nieruchomość pierwotnie została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł98 m² 16 326,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 019 m²

Na skraju malowniczej miejscowości Wielisławice w gminie Strzelce Kraj.w województwie lubuskim czeka na nowych właścicieli nieruchomość, która przypomina ''Tajemniczy ogród".

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł211 m² 8 530,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Nowoczesny Dom Wolnostojący w Stanie Deweloperskim Elegancja, komfort i funkcjonalność w harmonijnej przestrzeni Prezentowana nieruchomość to propozycja dla osób ceniących nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł148,30 m² 14 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom, w którym design spotyka naturę! Nowoczesny bliźniak z prywatnym ogrodem brzozowym | Książenice. Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

999 000 zł140 m² 7 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy powstają na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Bliskość lasu, możliwość odbywania długich.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Szczecin,zachodniopomorskie

6 900 zł250 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję do wynajęcia przestronny dom doskonale przystosowany do zakwaterowania grupy pracowników. Obiekt znajduje się przy Szosie Polskiej dobrze skomunikowanej z głównymi trasami oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł278 m² 4 496,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Przestronny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - Świdnica! Na powierzchnię domu składają się dwie części - możliwość zrobienia dwóch niezależnych.