dowolna

Domy

46 736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 736 ogłoszeń

10 000 zł521 m² 13,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Przedstawiamy na wynajem atrakcyjny, duży, wolnostojący, dom położony w Wilkanowie, bliskiej odległości od Zielonej Góry, w sąsiedztwie lasu, z dala od drogi głównej, z ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł110 m² 4 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotowa oferta dotyczy stanu surowego zamkniętego - istnieje możliwość zakupu domu w stanie deweloperskim. Nowy dom wolnostojący położony w Śmiałowicach! Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł120,45 m² 5 645,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

0 % prowizji od kupującego! Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość, położona ok 2km od Świdnicy w kierunku na Strzegom. Nieruchomość z pięknym widokiem na góry. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł181,60 m² 5 170,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Ryżki, gm. Łuków Więcej zdjęć nieruchomości dostępnych jest na stronie Metrohouse link do ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:935 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni około 80 m , posadowionego na ustawnej, klimatycznej działce o powierzchni 935 m na ulicy Rzeczki w Ostrowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł150 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:29 499 m²

Opis Oferta jest skierowana do klientów oczekujących spokojnej lokalizacji w otoczeniu natury a jednak z szybkim dostępem do miasta. Może być idealnym miejscem dla hodowli koni, glamping,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł166,80 m² 4 190,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowoczesny dom - widokowa działka, spokój i natura Marzysz o miejscu, gdzie codzienność płynie wolniej, a z okien rozpościera się widok, który koi zmysły? Oferujemy wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł280 m² 13 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

Do sprzedania dom wolnostojący dwurodzinny - 2 połowy bliźniaka na działce 1600 m2 w Piasecznie przy ulicy Pomorskiej 22. Dom po remoncie w 2016 roku, nowy dach (dachówka ceramiczna bras,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł100,10 m² 5 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 m²

Dom dla rodziny 100 m | ogród | ogrzewanie podłogowe | przy polu golfowym | blisko Trójmiasta Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł70 m² 11 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom 70m2 z Pięknym Widokiem Na Jezioro Czorsztyńskie i Góry. Lokalizacja: dom położony jest w miejscowości Harklowa (gmina Nowy Targ), w sąsiedztwie rzeki Dunajec, sklepy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł148,58 m² 4 031,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 486 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 148,58 m w Szynwałdzie gmina Sośno! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 148,58.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł350 m² 1 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:348 m²

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Cena 415tyś dotyczy zakupu części nieruchomości (1+2 piętro). W przypadku całości cena 820 000zł do negocjacji. Na sprzedaż budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł100 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Twój Wymarzony Dom w Łodygowicach Nowoczesność, natura i Spokój Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do pracy? Odkryj kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na malowniczej skarpie, górującej nad spokojnym rozlewiskiem, znajduje się wyjątkowa willa z 1975 roku, która harmonijnie wpisuje się w otaczającą naturę. Położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł168 m² 4 755,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszam na prezentacje domu jednorodzinnego położonego w Knyszynie przy ul. Grodzieńskiej. - 6 pokoi, 2 łazienki, niepowtarzalna piwnica i 2000m działki - Wyposażony w nowy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 110 m2 , pow. całkowitej ok. 170 m2. Dom zlokalizowany na działce o pow. 900 m2 w Kowali, gm. Nowiny. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł450 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:447 m²

NA sprzedaż ' perełka ' architektury modernistycznej nie ma piękniejszego miejsca w polsce niż półwysep helski - tylko tu możemy cieszyć się z uroków morza i zatoki. Oferowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł265 m² 11 283,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu nowoczesnego, całkowicie pasywnego domu w urokliwej okolicy Łostowic, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Gdańska. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Szczecin,zachodniopomorskie

949 000 zł87,90 m² 10 796,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nowo powstałej inwestycji w otoczeniu zieleni i ciszy, na kameralnym osiedlu. Przedstawiamy przestronny lokal mieszkalny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł207 m² 2 845,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

Dom na sprzedaż w Wągrowcu Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Wągrowcu przy ul. Kcyńskiej w Wągrowcu. Dom usytuowany przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł139,33 m² 7 170,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 139,33 m2, użytkowej 113,81 m2 w stanie deweloperskim w podwyższonym standardzie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł77,70 m² 7 451,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:209 m²

= = = zamień mieszkanie W bloku na lokal Z ogródkiem W willi miejskiej = = = = = = kupujący nie płaci 2 % podatku pcc oraz prowizji = = = = = = pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

5 020 000 zł1 930 m² 2 601,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:60

 

Powierzchnia działki:60 714 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz tel.   oferta skierowana do inwestorów! oferta dostępna tylko W naszym biurze! nieruchomość idealnie spełnia warunki pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł375 m² 18 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący Z kameralnym ogrodem na starym wilanowie Cicha uliczka | Kameralny ogród | Wysoki standard | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: parter: (155,16 m2): * Hol.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 000 zł100,62 m² 7 990,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż dwa domy w zabudowie bliźniaczej, które aktualnie są w trakcie budowy. Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim. Zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł100 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 634 m²

Na sprzedaż dom z lat 50tych z zabudowaniami., budynki gospodarcze, stodoła. Nieruchomość przy głównej ulicy Wojska Polskiego w Bełchatowie. Ze względu na duże natężenie ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł250 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w Truskolasach Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 250 m , usytuowany na zagospodarowanej działce 1300 m , otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Szeregówka w dobrej cenie w Nowodworcach - przy granicy z Białymstokiem. Stan deweloperski. Segment środkowy. Parter budynku składa się ze słonecznego salonu z wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł220 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Andrychów - dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o pow. 556 m2. Budynek po kapitalnym remoncie kilka lat temu ( wymieniona więźba dachowa i pokrycie dachu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 149 000 zł150 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 781 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Dom, który definiuje komfort, kulturę i folklor. W historycznej i spokojnej wsi Ługwałd, położonej 10km od serca.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł420 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość położona w centralnej części Starachowic. W jej skład wchodzą dwa budynki mieszkalne oraz zabudowania gospodarcze, posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł140,50 m² 7 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Bliźniak w Pięknej, zielonej Okolicy. Na sprzedaż Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m2, położony w malowniczej i cichej okolicy w Adamowiźnie. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł106,10 m² 5 466,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Czarnków okolice - Sarbka Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym , położona na działce o powierzchni 1488 m w spokojnej miejscowości Sarbka ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Szukasz niedużego domu, który nie jest kolejnym "kopiuj-wklej" z katalogu? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam oryginalny dom parterowy w Dopiewcu idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł54,10 m² 3 604,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 943 m²

Ten dom to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości w niskiej cenie z ogromnym potencjałem. Zapraszam do kontaktu wszelkich zainteresowanych tą wyjątkową ofertą, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł367 m² 5 313,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Szukasz domu z potencjałem z przestronną działką w doskonałej lokalizacji? W samym sercu Andrespolu tuż przy głównej ulicy, znajduje się miejsce, które od lat przyciąga ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 346 m²

Na sprzedaż pięknie położone siedlisko na terenie Pogórza Ciężkowickiego w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Biecz oraz Beskidu Niskiego. Teren widokowy, z łagodnym klimatem, ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł346,18 m² 7 796,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł61,10 m² 6 382,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa super cena - domek w cenie mieszkania! Miło nam przedstawić Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Pomlewo (gm. Przywidz) położonego przy ul. Szkolnej. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł110 m² 16 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Piękny nowoczesny apartament w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim. Możliwość szybkiego wykończenia pod klucz po oddaniu inwestycji! zadzwoń I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł190 m² 2 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu - osiedle Rudunki. Dom wolnostojący ,idealny do zamieszkania dla dwóch rodzin lub jednej , dużej.