dowolna

Domy

46 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 741 ogłoszeń

765 000 zł148 m² 5 168,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Jeśli szukasz nowego domu pod Bydgoszczą i chcesz zdecydować w jaki sposób go urządzić - ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o pow. 148m2 została.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł926,55 m² 56,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przestronny, czterokondygnacyjny budynek położony przy ul. Lotaryńskiej 11 na warszawskiej Pradze Południe. Idealnie nadaje się zarówno na siedzibę niewielkiej firmy. Do wynajęcia tylko.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:891 m²

*** Dom wolnostojący ** Studzianki *** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu (120 m2) znajdującego się w miejscowości Studzianki, gm. Wasilków pow. białostocki.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł178 m² 10 112,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 911 m²

Działka W trakcie podziału Dom wolnostojący 178 mkw | działka 1911 mkw | zabudowania gospodarcze | ul. Kamieńskiego, wrocław Na sprzedaż wolnostojący, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 178.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł200 m² 5 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 269 m²

Lokalizacja: kolnik. Wieś położona między Tczewem (12 minut) a Pszczółkami (3 minuty). To spokojna i kameralna okolica o niskiej intensywności zabudowy, ze zdecydowaną przewagą domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł122 m² 4 090,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 122 m2 usytuowany na działce 7,05 ar w miejscowości Łańcut (kąty) sprzedawany w stanie surowym zamkniętym. Jest opcja doprowadzenia domu do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł197 m² 2 786,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Na sprzedaż murowany dom wybudowany w 1976 roku o powierzchni ok. 111 m , położony w spokojnej części Lubartowa przy ul. Ignacego Krasickiego na działce, o powierzchni 494m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł350 m² 5 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Na sprzedaż duży dom 350m 2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej, zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu ( ostatni taki widok w okolicy na łąki i lasy) z dużą posesją 2150m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Paszowice,dolnośląskie

900 000 zł104,48 m² 8 614,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Połówka bliźniaka wykończona pod klucz! Dostępna od 1 czerwca br.! Do sprzedaży wykończona pod klucz i pięknie urządzona połówka bliźniaka z tarasem i ogrodem, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł70 m² 6 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

Wyjątkowy domek rekreacyjny w Strzeżenicach - blisko morza, jeziora i dużych możliwości inwestycyjnych. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, w pełni wyposażony domek rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący, położony w cichej i zielonej części Trzebini przy ul. Stojałowskiego 2. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł182 m² 3 554,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nieruchomość położoną we Wrześni przy ulicy Szosa Witkowska. Nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Budynek mieszkalny wolno stojący , murowany, ocieplony, nowa elewacja; dach płaski ( stropodach ) pokryty papą , 1- kondygnacyjny Dom po remoncie generalnym w 2017 roku ( wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł206,50 m² 4 116,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Uwaga! dom sprzedawany W stanie deweloperskim. Odbiór W lipcu 2026. Załączone zdjęcie obrazują: - wizualizację - obecny stan budowy (kwiecień 2026), - stan deweloperski, który będzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł168 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Zamieszkaj w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji nad Bałtykiem! W tętniącym życiem Pucku, tuż obok nowoczesnej mariny, czeka na Ciebie wyjątkowy dom położony w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł90 m² 2 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż oferujemy urokliwy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Trzeboś w gminie Sokołów Małopolski, powiat Rzeszowski. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł134,50 m² 6 312,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

Okazja! wolnostojący! świetna lokalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł204 m² 6 127,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:562 m²

Kompleks czterech domków wczasowych całorocznych Tupadły - Jastrzębia Góra. Na sprzedaż dobrze zorganizowany i sprawnie działający, kameralny ośrodek wypoczynkowy składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł150,41 m² 6 980,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu Słoneczny Zakątek w zielonej i spokojnej części Kątów Wrocławskich, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł198 m² 2 621,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom z lat siedemdziesiątych w Rybnej, gmina Czernichów, pow. Kraków, woj. Małopolskie na działce ok.5 arów, położony w spokojnym miejscu przy lokalnym asfalcie. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł359,80 m² 4 002,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:390 m²

Kamienica inwestycyjna | centrum starogardu gdańskiego | ul. Tczewska Na sprzedaż atrakcyjna kamienica o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w ścisłym centrum Starogardu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł205,60 m² 7 290,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

W naszej ofercie przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 165,3 m , położony w miejscowości Bogucino, gmina Kołobrzeg. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Wiry

Wiry,wielkopolskie

1 399 000 zł138,59 m² 10 094,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy dom dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej nieruchomości. Na sprzedaż oferuję elegancki, dopracowany w każdym detalu dom o powierzchni 138,6 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią Purda

Purda,warmińsko-mazurskie

869 000 zł134 m² 6 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

Biuro Idea Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący z zagospodarowaną działką, położony w zyskującej coraz większą popularność miejscowości - Purda. Jeśli chcesz odpocząć, szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł160 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Wynajem, szczecin, dobra Szczecińska, dom na wynajem, wolnostojący, bardzo wysoki standard. Dom jednorodzinny na wynajem - Dobra (ok. 15 km od Szczecina) Do wynajęcia wygodny i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 396 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zielonej i spokojnej okolicy Na sprzedaż dom położony na przestronnej działce otoczonej zielenią, z pięknym widokiem na ogród. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł186 m² 1 317,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 623 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż w Sośnicy Jarosławskiej. Atuty nieruchomości: *cicha i spokojna okolica *26 arowa działka *świetne miejsce dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł190 m² 3 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:925 m²

Dom w sercu Beskidów - przestrzeń, spokój i realna bliskość natury Są domy, które po prostu stoją. I są takie, które dają styl życia. Ten dom w Żabnicy to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

929 000 zł90,50 m² 10 265,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - przestronny dom z charakterem. Dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł350 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom z duszą w centrum Stargardu | 2 niezależne mieszkania | ogród z basenem | sauna | garaż Na sprzedaż wyjątkowy dom rodzinny położony w centrum Stargard,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kilińskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży - dom wolnostojący o powierzchni 170 m2 usadowiony na działce 980 m, położony w odległości 10 min jazdy samochodem do centrum Nowogardu. - zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł170 m² 42,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia bardzo ładny dom w okolicach gliwickiej Radiostacji przy ul. Michałowskiego Dom zlokalizowany na 1000 metrowej działce w całości podpiwniczony z kotłownią i pralnią.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł91,92 m² 4 569,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Drbroker Nieruchomości zaprasza na prezentację malowniczej posiadłości w miejscowości Bieńdziuga położonej na obszarze Natura 2000 - Ostoja w Dolinie Górnej Narwi Całoroczny dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł190 m² 3 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy ofertę świetnie zlokalizowanego domu w Ujsołach! Budynek znajduję się w centrum wsi Ujsoły, na działce o powierzchni 640m 2. Działka jest częściowo zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł175,82 m² 5 511 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Położona w spokojnej, zielonej okolicy, z dobrym dojazdem do Warszawy. W bliskim sąsiedztwie przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Radlin

Radlin,świętokrzyskie

645 000 zł180 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:392 m²

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z widokiem na Góry Świętokrzyskie funkcjonalność, przestrzeń i spokój Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł109 m² 5 954,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zamieszkaj na osiedlu zamkniętym monitoring utwardzona i oświetlona droga brama wjazdowa otwierana na pilot Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł101,98 m² 6 667,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom położony w miejscowości Kromnów, gm. Brochów. Prezentujemy dom o powierzchni 101 m , usytuowany na działce o powierzchni 1500 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł330 m² 7 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 849 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł120 m² 4 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 436 m²

Powierzchnia domu: 120 m Powierzchnia działki: 1 436 m (109 m x 14 m) Jeśli marzysz o przestronnym domu, który łączy w sobie dużą działkę, funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł485 m² 11 340,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość w prestiżowej lokalizacji - tuż przy Cytadeli, z bezpośrednim widokiem na park z jednego domu. To prawdziwa okazja dla osób poszukujących.