dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

Rynek pierwotny

950 000 zł132,10 m² 7 191,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak 132 m | działka 500 m | Budy Grzybek (gm. Jaktorów) Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł148,50 m² 9 158,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy z zadaszonym tarasem oraz możliwością adaptacji poddasza. Nieruchomość w trakcie budowy, położona w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł270 m² 6 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:639 m²

Apart Invest Nieruchomości specjalizuje się w obrocie nieruchomościami wyłącznie na rynku Szklarskiej Poręby. Poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów zapewniamy ekspercką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Uwaga! uwaga! To ogłoszenie może zmienić Twoje życie! A przynajmniej. adres zamieszkania :) Masz już dość życia w bloku, gdzie słyszysz więcej o sąsiadach niż o sobie samym?.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bienie

Bienie,warmińsko-mazurskie

3 999 000 zł249 m² 16 060,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 315 m²

Ekskluzywny Dom Nad Jeziorem z Linią Brzegową Zapraszamy do odkrycia tego uroczego dwupiętrowego domu nad jeziorem, który oferuje wyjątkowy komfort życia w otoczeniu przyrody i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł215 m² 906,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 933 m²

Jeśli znudziło Cię miejskie życie i szukasz spokojnego azylu na wsi, gdzie możesz realizować swoje pasje i pomysły to ta urocza nieruchomość w Chróścinie Nyskiej może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł100 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nieruchomości Mały Domek oferują do sprzedaży 100m2 dom z działką 1600m2 w Szklarskiej Porębie z bezpośrednim widokiem na góry. Domek bardzo zadbany ,klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł201 m² 4 472,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:696 m²

Na sprzedaż Dom w Tczewie na Osiedlu Staszica, ul. Wiślanej Gotowy do wprowadzenia, z pełnym wyposażeniem w cenie! Oferujemy na sprzedaż dom po gruntownym remoncie, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł170 m² 4 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 170 m . Nieruchomość składa się z pięciu pokoi, co zapewnia komfort dla całej rodziny. Dom jest gotowy do zamieszkania i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł165 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż: piękna, zabudowana budynkiem mieszkalnym działka z otoczonym przez starodrzew zarybionym jeziorkiem/stawem. Na tak zalesiony i żyzny ogród musisz poświecić min. 30 lat.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł193,82 m² 5 154,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wygląda jak bungalow, ale bungalowem nie jest. ma piętro. Dom wolnostojący jednorodzinny lub. dwurodzinny lub mieszkasz na piętrze a pracujesz na parterze (lub odwrotnie, jak wolisz). Ty kupujesz, ty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 900 zł85,77 m² 6 796,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:101 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Czy wyobrażacie sobie Państwo poranki bez pośpiechu? Tutaj dosłownie kilka minut pieszo dzieli Państwa od placówek edukacyjnych. 20 Minut do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł249 m² 3 815,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:632 m²

*Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam kamienicę w centrum Gniezna. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Łaskiego - zaraz obok Katedry i Placu Św. Wojciecha z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 000 zł92,34 m² 7 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 92 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Kiedrzyn ul. Sucharskiego. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł128,82 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł135,69 m² 5 969,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:195 m²

Brak prowizji do biura nieruchomości Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwu-lokalowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł131 m² 12 206,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:806 m²

Prezentowana nieruchomość to parterowy dom o powierzchni całkowitej 276 m usytuowany na posesji składającej się z działki o łącznej powierzchni 806 m . Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł413 m² 7 215,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 306 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowej nieruchomości w sercu Jaworza, miejscowości uznawanej za oazę spokoju dla elit biznesowych. To miejsce, gdzie piękno przyrody łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł80 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o obszarze 300 m2 znajdująca się w granicach terenu elementarnego oznaczonego w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem D 16 MM,U tj.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Dom parterowy , na 14a, gotowy do zamieszkania po zakupie, położony w znakomitej lokalizacji, liszki, obok rynek, kościół ( 230m ) , Urząd, cukiernia z najlepszymi lodami i pysznym.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł70 m² 3 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Na sprzedaż przytulny dom murowany z instalacją fotowoltaiczną, położony na dużej działce o powierzchni 2600 m , w cichej i zielonej okolicy. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł70 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko położone w malowniczej części Podlasia , w otoczeniu natury bezpośrednie sąsiedztwo lasu. działka o powierzchni pół hektara zapewnia pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł422,92 m² 3 783,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:934 m²

Atrakcyjny i nowoczesny dwulokalowy dom w Osiecznej. Wyjątkowa oferta sprzedaży dwulokalowego domu o powierzchni ok. 422,92 m , położonego na dużej działce 934 m .

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:398 m²

Weremień gmina Lesko, na sprzedaż budynek rekreacyjny całoroczny Przedmiotem sprzedaży jest budynek rekreacji indywidualnej o pow. użytkowej 57 m2 położony na działce o pow. 398 ar Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferta dostępna W pepper house! atuty nieruchomości: - wyjątkowa lokalizacja, 10 minut od Starego Miasta - ogródek, - spokojna, kameralna okolica, - możliwość dokonania indywidualnych zmian na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł198,20 m² 6 508,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 993 m²

Oferta zarezerwowana. Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-komercyjna. Baczyna K. Gorzowa wlkp. Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Baczyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 500 zł136,45 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:78 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie, piętrowe wille z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł155 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w Wilkowicach - idealne miejsce dla Twojej rodziny! Marzysz o przestronnym, przytulnym domu wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku - a jednocześnie blisko wszystkiego, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł148,30 m² 14 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom, w którym design spotyka naturę! Nowoczesny bliźniak z prywatnym ogrodem brzozowym | Książenice. Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł180 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:395 m²

Przedstawiamy Państwu 4 kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej miejscowość Obrębizna 118 obrzeża miasta Turek woj wlkp. Budowany z cegły, dach 2spadowy pokryty blachą, podłogi panele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł124 m² 8 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.3b Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł134 m² 5 216,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowy dom wolnostojący na działce 3000m2 Proponujemy nowy dom parterowy z czterema dużymi pokojami. Dwiema dużymi łazienkami - wszystkie pomieszczenia doświetlone oknami. Dom wybudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 900 zł134,20 m² 7 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy dom ok 134m2. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.135 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.900m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

8 000 zł280 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecam dom wolnostojący o pow 280m2na działce o pow 900m2 pietrowy, ( możłiwośc powiększenia działki) posiada 6 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki , 2 -w-c, podpiwniczony, na podłogach płytki.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł152 m² 2 296,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 976 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Lipa przy ul. Sandomierskiej, usytuowany na działce o powierzchni 19,76 ar. Nieruchomość zabudowana jest murowanym, podpiwniczonym domem.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł148 m² 5 168,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Jeśli szukasz nowego domu pod Bydgoszczą i chcesz zdecydować w jaki sposób go urządzić - ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o pow. 148m2 została.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł926,55 m² 56,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przestronny, czterokondygnacyjny budynek położony przy ul. Lotaryńskiej 11 na warszawskiej Pradze Południe. Idealnie nadaje się zarówno na siedzibę niewielkiej firmy. Do wynajęcia tylko.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:891 m²

*** Dom wolnostojący ** Studzianki *** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu (120 m2) znajdującego się w miejscowości Studzianki, gm. Wasilków pow. białostocki.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł178 m² 10 112,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 911 m²

Działka W trakcie podziału Dom wolnostojący 178 mkw | działka 1911 mkw | zabudowania gospodarcze | ul. Kamieńskiego, wrocław Na sprzedaż wolnostojący, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 178.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł200 m² 5 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 269 m²

Lokalizacja: kolnik. Wieś położona między Tczewem (12 minut) a Pszczółkami (3 minuty). To spokojna i kameralna okolica o niskiej intensywności zabudowy, ze zdecydowaną przewagą domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł122 m² 4 090,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 122 m2 usytuowany na działce 7,05 ar w miejscowości Łańcut (kąty) sprzedawany w stanie surowym zamkniętym. Jest opcja doprowadzenia domu do.