dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

1 900 000 zł430 m² 4 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Dom wielorodzinny z ogromnym potencjałem - Kozłowa Góra Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, zielonej okolicy - idealna dla inwestora z pomysłem lub dla dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł131 m² 9 923,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szukasz nowoczesnego domu blisko centrum Warszawy? Pragniesz ciszy i przestrzeni? To idealna propozycja dla Ciebie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Warszawa-Białołęka spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł144,49 m² 7 266,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 120,7 m , położony na działce o powierzchni 715 m , w Jankowicach koło Pszczyny. To zielona, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł110 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży zabudowaną działkę gruntu o powierzchni 1007 m2 w kształcie trapezu. Działka ogrodzona, teren wyrównany i zagospodarowany, z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł211,60 m² 3 161,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 355 m²

Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny z lat 1993/2000, położony zaledwie 2km od centrum Andrychowa, a 3km od centrum Wieprza. Dom postawiony na ogrodzonej, w pełni zagospodarowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł81,30 m² 8 548,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Ostrów Wielkopolski, ul. Owocowa (w realizacji). Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój, komfort i nowoczesną architekturę. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł90 m² 2 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w miejscowości Sośnie, w dogodnej lokalizacji w pobliżu szkoły oraz punktów usługowych. Nieruchomość stanowi atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Dom w ścisłym centrum Ustronia Inwestycja z ogromnym potencjałem 200m od rynku, idealna pod najem, serce uzdrowiska. Na sprzedaż solidny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł173,30 m² 3 923,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Sprzedam pół domu zlokalizowane w Radostowicach , powiat pszczyński woj.śląskie. Powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych wynosi 173,3 m2 ( powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł285 m² 3 645,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:408 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Ustroniu - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł275,80 m² 4 713,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zacisznym miejscu Starej Wsi (gm. Nadarzyn). Willa została zbudowana wg projektu indywidualnego, z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł55 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z potencjałem na dużej działce Hutki, obok Częstochowy Na sprzedaż nieruchomość z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi, położona w spokojnej miejscowości Hutki, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł106,95 m² 6 498,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:336 m²

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż kamienicę znajdującą się na Placu 11-go Listopada, w Łasku w samym centrum miasta. Szukasz miejsca, które stanie się nie tylko Twoim domem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł204 m² 5 534,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż w sercu Żyrardowa, zaledwie kilka kroków od Warszawy. Ta niezwykła nieruchomość łączy nowoczesne udogodnienia z przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł170 m² 4 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej okolicy około 2km od miejscowości Barszczewo, gmina Choroszcz. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł233 m² 11 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 027 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Warka parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 233 m2 na działce o powierzchni 3027 m2. Na parterze salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł90 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu działkę o powierzchni ponad 12 arów, na której posadowiony jest dom do generalnego remontu oraz przestronna stodoła zlokalizowana w Debińcu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł177 m² 14 632,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wg indywidualnego projektu renomowanej pracowni architektonicznej Bryła budynku z dużymi przeszkleniami ze stolarki aluminiowej na obydwu kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł168 m² 10 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom Libertów / Mogilany - luksusowa zabudowa bliźniacza, prestiżowe osiedle Agencja Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować pięknie doświetlony dom w zabudowie bliźniaczej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł320 m² 11 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:23 417 m²

Kompleks nieruchomości z potencjałem - Pruchna, ul. Katowicka Dom mieszkalny, drugi dom do remontu oraz zabudowania magazynowo-produkcyjne na dużej działce 2,34 ha przy drodze wojewódzkiej Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł86,29 m² 8 100,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Polecamy nowo wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej według projektu Archon - "dom w Arkadiach R2 ", o powierzchni użytkowej 86,29 m (101,51 m po podłodze) sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł101 m² 4 940,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy Z dużym potencjałem-centrum dąbrowy tarnowskiej rynek 19! Na sprzedaż oferujemy dwupoziomowy lokal użytkowy o wyjątkowym klimacie, zlokalizowany w samym centrum Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł176 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:386 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5275 Kategoria: dom wolnostojący Lokalizacja: legnica Dzielnica: osielde Sienkiewicza Powierzchnia domu: 176 mkw Liczba pokoi: 4 Powierzchnia działki: 387mkw opis: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł119,68 m² 4 754,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowoczesne Osiedle w Niwnicy - Idealne Miejsce na Twój Nowy Dom Kupujesz: bez 2% pcc i bez prowizji biura (0%)! Z przyjemnością prezentuję ten ciekawy projekt - kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł129,23 m² 3 466,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:851 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 100,20 m 2 - Szydłowo. Dom wybudowany na działce o pow. 851 m 2. Rozkład pomieszczeń: wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł132 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 755 m²

Twoje miejsce w górach słoneczny dom z tarasem i płaską działką Prezentujemy komfortowy dom jednorodzinny, idealny dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju i słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 919 000 zł177,40 m² 16 454,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Kluczowe cechy: dom idealnie cichy, słoneczny, trójstronny, taras z zejściem do ogrodu, balkon, do remontu, ładny układ, całkowicie podpiwniczony, dobre sąsiedztwo, kilka minut spacerem do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 50 m , wybudowany w 1950 roku, położony w miejscowości Munina, w spokojnej i zadbanej okolicy zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł107,46 m² 6 002,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany w urokliwym miejscu otoczynym zielenią, w okolicy Głogowa Małopolskiego. Ostani wolny gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł190 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 190 m , położony w malowniczej miejscowości Góra (gmina Stara Kiszewa), w sercu Kaszub. To miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł89 m² 10 056,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesny, komfortowy, gotowy do zamieszkania! Szukasz swojego miejsca na ziemi? Marzy ci się własny ogród, szukasz nowego domu ale nie chcesz tracić czasu na jego wykończenie? Mamy coś specjalnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł230 m² 3 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 304 m²

Dom w otulinie lasu, z pięknym widokiem Łętownia, gm. Jordanów Dom jednorodzinny o powierzchni ok. 230 m na dużej, widokowej działce o powierzchni 33,09 arów (3309 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł133 m² 10 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom nr 14 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł280 m² 3 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Obniżka ceny! 949 000 zł teraz 899 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej położony w południowej części Zgorzelca przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł155,55 m² 8 993,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom w Morzyczynie Standard Premium blisko Jeziora Miedwie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecam! Na sprzedaż w Pile - Góra domu 100m2, komfortowe 3 pokojowe, taras, ogródek, miejsce postojowe. Świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronna i stylowo urządzona góra domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł237,81 m² 6 938,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Atuty: - szybki dojazd do Gdańska - ok. 15 minut autem - około 30 minut jazdy nad morze - garaż w bryle budynku - przestronny taras do wypoczynku - duża działka o powierzchni 1397 m -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł165 m² 4 236 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:727 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż skrajny segment w willowej dzielnicy miasta Krosna z działkami 7,27ar! Ścisłe centrum miasta! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy skrajny segment w eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł286 m² 4 265,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, trzykondygnacyjny dom o powierzchni 286 m , położony w spokojnej miejscowości Stary Górnik, zaledwie 2 km od Oławy. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł285 m² 10 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:973 m²

0% Prowizji od Kupującego. Wolnostojący dom w doskonałej lokalizacji ursynowa/stary imielin/pyry z błyskawicznym dojazdem do trasy S2. Nieruchomość o dużym potencjale aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł335,22 m² 8 054,41 zł/m²