dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

685 000 zł122,50 m² 5 591,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:896 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do wykończenia, usytuowany w Brennej, o powierzchni użytkowej 122,5 m2, działka 896 m2, sprzedam, 685 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł125 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wykonany w 2000r. od podstaw z drewna o pow. 125 m2 na działce 400 m2 (z opcja jej powiększenia) przy drodze asfaltowej w m. Nowy Franciszków gmina i powiat opole lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Trzebiatów,zachodniopomorskie

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Polecamy Państwu kamienicę w centrum Trzebiatowa przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość usługowo- mieszkalna położona jest przy drodze głównej z wejściem bezpośrednio z chodnika.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł143 m² 3 146,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

W ofercie biura przytulny dom idealny dla większej rodziny zlokalizowany w Chotowej około 2 km od Zalewu. Oferta skierowana przede wszystkim do osób chcących ominąć wczesny etap przygotowań.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł167 m² 6 526,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:408 m²

Oferujemy do sprzedaży dom poniemiecki po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 142mkw przy czym powierzchnia całkowita wynosi 167 mkw.z Nieruchomość usytuowana jest w Sobieszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 600 000 zł300 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:19 786 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zabytkowej dla konesera położonej w Elblągu. Do obiektu przylega rozległy park z cennym starodrzewem/ głównie kasztanowce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł330 m² 6 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Łeba to jedno z najpiękniejszych nadmorskich miast w Polsce, które przyciąga turystów z kraju i z zagranicy swoimi walorami przyrodniczymi i rekreacyjnymi. Położona nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł232 m² 8 405,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł250,80 m² 4 904,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego - Lędziny Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Lędzin. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł140 m² 4 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Atuty: * 25 min do centrum Kościerzyny * W pobliżu Jezioro Liniewskie; * Oryginalne zadbane wnętrze; * Funkcjonalny rozkład pomieszczeń; * Intymne usytuowanie domu; * Budynek posiada niezwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł126 m² 2 698,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i możliwości urządzenia domu według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł149 m² 8 718 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

W spokojnej i zielonej miejscowości Falenty Nowe znajduje się kameralna inwestycja już zamieszkanych domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeszcze wolne 2 budynki 4 lokalowe, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 999 zł118,09 m² 5 504,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym Smolno, ul. Polna | pow. użytkowa 118 m | działka 1003 m Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 900 zł98 m² 8 978,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej wysoki standard wykończenia, funkcjonalny rozkład oraz kameralną atmosferę i dużą przestrzeń zieloną. Dom w Zabudowie Bliźniaczej. - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

2 560 000 zł240 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:208 m²

Oferta dla Inwestora! Zakup jedynie z najemcą. _________________________ Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładny dom mieszkalny w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł147 m² 8 496,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Do kupienia, połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 140m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce 842 m2, teren będzie ogrodzony, garaż w bryle budynku. Rozkład Domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł136,60 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł147 m² 7 414,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 265 m²

Szukasz domu dla rodziny, z przestrzenią, działką i niskimi kosztami utrzymania? Zatrzymaj się na chwilę, to może być dokładnie to, czego szukasz. Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Nowa inwestycja zlokalizowana jest w Rzeszowie w dzielnicy Zwięczyca i składa się łącznie z 12 budynków: - 2 budynki w zabudowie bliźniaczej - 8 segmentów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Dom z potencjałem na sprzedaż - Osowa Góra, bydgoszcz Na sprzedaż dom jednorodzinny typu klocek położony w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy - na Osowej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł212,63 m² 5 403,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:751 m²

Marzysz o zamieszkaniu w otulinie Parku Narodowego? A może zamierzasz mądrze ulokować pieniądze? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z urokliwą nieruchomością położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł183 m² 5 382,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni użytkowej 150 m2 położony w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krubin. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł170 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokalizacja: dyszów Powierzchnia użytkowa: ok. 170 m Opis: dom jednorodzinny w cichej spokojnej okolicy, rozbudowany i doprowadzony do bardzo dobrego stanu. Budynek posiada podpiwniczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł62 m² 5 161 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:511 m²

Psary. Na sprzedaż dom wolnostojący do kapitalnego remontu z możliwością jego rozbudowy. Powierzchnia domu 62m2, pokój kuchnia i łazienka oraz ganek. Dom wybudowany z cegły kryty papą.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł76,54 m² 13 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:817 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Dom nad morzem Mielenko: 330 metrów od plaży Marzysz o własnym miejscu nad morzem, do którego możesz.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł114 m² 6 096,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom w Brzeziu, gmina Szczerców, powiat bełchatowski. Przestrzeń Funkcjonalność Potencjał Biuro epj Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Drozdowo

Drozdowo,mazowieckie

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Działka siedliskowa tanio dodatkowe informacje: typ zabudowy: gospodarstwo Typ własności: własność Stan domu: do remontu Materiał budowlany: cegła Technologia wykonania: murowana Elewacja: tynk.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł177,57 m² 3 716,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Szukasz domu, który łączy wygodę z możliwością własnej aranżacji ogrodu? Zapraszamy do Kierżna (gmina Nowogrodziec). Msr Nieruchomości prezentuje nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł170 m² 10 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Oferta na wyłączność Chcesz posiadać nieruchomość ale szkoda Ci czasu oraz nerwów na budowanie oraz wykańczanie domu od podstaw? A może szukasz miejsca do ucieczki przed ciągłą pogonią.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 749 000 zł124 m² 14 104,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o całkowitej powierzchni 124m2, położona na działce o powierzchni 1741m2 w Rewalu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł70 m² 5 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:686 m²

Letniskowy domek z widokiem na las Radawa, ul. J. Haftka Jeśli szukasz spokojnego miejsca do wypoczynku, gdzie śpiew ptaków zastępuje budzik, a widok z okna to wyłącznie zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce około 6 arów w Łańcucie na ul. Kąty ostatni bliźniak W tej cenie Dom sprzedany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł165,77 m² 10 979,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:973 m²

Prezentujemy wyjątkowy projekt w skali kraju. Kameralne osiedle domów inspirowane naturą, powstaje w samym sercu Kaszub. Pomiędzy trzema jeziorami i lasem realizujemy 8 nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł695 m² 1 093,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wyjątkowy Dom nad Jeziorem Szelment.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł74,89 m² 13 887,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:58 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Wyobraź sobie poranek z kawą we własnym salonie, w ciszy i zieleni, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł350 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny budynek mieszkalno- usługowy wybudowany w 2006 roku w centrum Zielonej Góry. Budynek o powierzchni 350 m2, z działką o powierzchni 203 m2. Budynek 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:479 m²

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Piaski za Krynicą Morską. Dom o powierzchni 200m2, z 6 pokojami - każdy z łazienką. Ogrzewanie centralne, piec na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł116,24 m² 7 734 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:65 m²

Oferta Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Dom Segment w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł217,20 m² 4 949,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Dom wolnostojący Z gabinetem lekarskim blisko centrum. Bez prowizji. Przestronny dom w spokojnej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych, z częścią usługową, przystosowaną pod gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł230 m² 3 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 970 m²

Opis oferty Zapraszam do zakupu domu jednopiętrowego, podpiwniczonego, za lat 70 w kształcie kwadratu, z niezależną klatką schodową co przekłada się na bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 911 m²

Przedstawimy ofertę sprzedaży gotowego do zamieszkania budynku jednorodzinnego w miejscowości Srogów Górny. Budynek murowany, częściowo podpiwniczony, parterowy z użytkowym poddaszem.