dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

1 250 000 zł260 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum Rumi z lokalem usługowym z długoletnim najemcą. W przyziemiu znajduje się lokal usługowy o pow. ok. 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187 m² 5 080,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Wyjątkowy Dom z Potencjałem - Stan Surowy Zamknięty (projekt Majka Grot L) tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nieruchomość o ogromnych możliwościach.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł239,11 m² 4 056,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:897 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 239,11m2 z garażem w bryle budynku, dodatkowo 125,05m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł360 m² 6 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:22 200 m²

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok. 260 m , położonego w miejscowości Sobolew w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

879 000 zł213 m² 4 126,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nowa cena! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej centrum Lidzbarka Warmińskiego na ul. Legionów. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w ścisłym centrum Lidzbarka.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł100 m² 23 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 594 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową posiadłość położoną w Rzeszowie, przy ul. Herbowej, w dzielnicy Budziwój. Na działce o powierzchni 25,94 ara znajdują się dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł426 m² 9 131,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 426,00 m , położony na działce o powierzchni ok. 21 arów, w Łańcucie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł360 m² 1 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Nieruchomości ,mały Domek ' polecaja stylowy, wiejski dom z murem pruskim w uroczej wiosce Dobków. Dobków jest starą wsią łańcuchową położoną w południowej części Pogórza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ruda

Ruda,warmińsko-mazurskie

620 000 zł108,40 m² 5 719,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:846 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości letniskowej Ruda, w gminie Biała Piska. To idealne miejsce dla miłośników natury, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł139 m² 9 280,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:948 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący W gorzowie. Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący w Gorzowie przy ul. Przy Stadionie. Powierzchnia domu to ok. 140 m2 a powierzchnia działki 9,5 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lecka

Lecka,podkarpackie

690 000 zł1 100 m² 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż przestronny dom mieszkalno-usługowy z 1995 roku, położony w spokojnej okolicy w gminie Błażowa. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla dużej rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł300 m² 4 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:51 000 m²

Zainwestuj w Swoje Prywatne Królestwo w Sercu Natury! Masz dość zgiełku miasta? Marzysz o przestrzeni, która łączy luksus z naturą? Oto wyjątkowa okazja, która pozwoli Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 800 zł127,40 m² 5 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł205,80 m² 3 401,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Mam przyjemność zaproponować na sprzedaż dom w zabudowie wolnostojącej, znajdujący się w miejscowości Rudnik, gmina Dobczyce. -> Dom częściowo wyremontowany -> Działka - 11,59 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł122,35 m² 5 516,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentowana nieruchomość to piętrowy dom o powierzchni całkowitej 122,5m2 z garażem w bryle budynku. Powstał on z myślą o wymagających Klientach szukających idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł200 m² 1 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Ruda. Dom o powierzchni ok. 200 m2 na działce 2300 m2 Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł150 m² 25,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu domu o powierzchni 130 m w Kawęczynie, gmina Obrowo. Nieruchomość z 2023 roku, otoczona zielenią, z lasem bezpośrednio za.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł197 m² 6 598,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:884 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość-dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej wynoszącej 197 m2 (użytkowej wynoszącej 140 m2) położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł450 m² 7 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:915 m²

Na sprzedaż dom w Michałowicach o powierzchni 440m2 na działce wielkości ok. 900m2 Rezydencja o niepowtarzalnym wnętrzu w otoczeniu zabudowy willowej. Zarówno dom jak.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł90 m² 4 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Chruściel. Nieruchomość posiada dwa niezależne wejścia, dzięki czemu może funkcjonować jako oddzielne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 250 000 zł270 m² 4 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina na Gumieńcach. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 465 000 zł133,90 m² 10 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

880 000 zł105,39 m² 8 349,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny położony w centrum Nowogardu. Wraz z budynkiem w ofercie sprzedaży znajduje się lokal handlowy oraz - usługi Paczkomatu. Powierzchnia działki 609.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł116 m² 9 051,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż ostatni bardzo ładny nowy gotowy do wydania dom w zabudowie bliźniaczej doskonale zlokalizowany z widokiem na staw oraz inne nowe budynki mieszkalne w pięknej wsi Siadło Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł94,75 m² 7 693,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Poszukujesz doskonałej komunikacji do centrum Poznania? Inwestycji na kameralnym osiedlu? Własnego zielonego zakątka? I Etap inwestycji przy ul. Wierzbowej w Dopiewcu już na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł400 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży kamienicę w Będzinie w Centrum, przy głównej ulicy, w zabudowie ciągłej. Nieruchomość ma powierzchnię 400 m2 i składa się z dwóch części. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł197,13 m² 4 489,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:969 m²

Nowy piętrowy dom do wykończenia z garażem w bryle budynku. Dom z rozpoczętą budową w 2020 roku, do wykończenia. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 162,36 m2 a całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Brenno,wielkopolskie

940 000 zł350 m² 2 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:764 m²

Brenno - dom 350 m w formie pensjonatu, blisko jeziora i lasów, potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż budynek jednorodzinny w miejscowości Brenno, położony w atrakcyjnej turystycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Szałe

Szałe,wielkopolskie

750 000 zł113 m² 6 637,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:415 m²

Na sprzedaż: nowoczesny w zabudowie bliźniaczej prestiżowe, spokojne osiedle Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowego, funkcjonalnego domu o powierzchni 113 m , wykonanego w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł161,27 m² 2 790,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:922 m²

Szukasz domu w atrakcyjnej lokalizacji z dala od zgiełku miasta? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł209,93 m² 10 479,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. W sprzedaży 4 nowe domy położone w spokojnej lokalizacji w Opaczy Małej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł142,50 m² 5 256,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 684 m²

Gotowy do zamieszkania! salon + 4 pokoje 2 łazienki pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe fotowoltaika foxhouse przedstawia do sprzedaży dom jednorodzinny, w malowniczej lokalizacji Gościszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 365 zł98,47 m² 8 046,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:113 m²

Inwestycja 38 domów oraz mieszkań w zabudowie szeregowej - Rzeszów, ul. Św. Marcina opis nieruchomości: - dom w zabudowie szeregowej o powierzchni: 98,47m2 - 2 kondygnacje: parter/piętro.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł133,40 m² 7 421,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferuję do sprzedaży nowy, wykończony, dostępny od zaraz dom typu bliźniak usytuowany w południowej części Zielonej Góry (nowe Miasto). Na 105,1 m2 powierzchni użytkowej rozmieszczono: parter.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł128 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Do sprzedaży połowa domu w Olszanicy gm.Zagrodno Biuro nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży połowę dom w Olszanicy o powierzchni 128m2, usytuowany w spokojnej okolicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł144,28 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Gotowy dom z garażem i ogrodem w zabudowie szeregowej (segment środkowy) w cichej i spokojnej okolicy. 5 pokoi + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł90 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:16 500 m²

Siedlisko nad rzeczką kumiałka 16 500 m prywatności I spokoju Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Rudka, gmina Korycin, w województwie podlaskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł123 m² 7 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferujemy do sprzedaży dom (123,02 m2 powierzchni użytkowej, działka 629 m2), który spełnia warunki wymagających i jednocześnie rozsądnych nabywców. W zasadzie wystarczy go umeblować. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł116,65 m² 24 852,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oddany do użytku, nowy dom wolnostojący wykończony pod klucz w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie, woli Justowskiej. Lokalizacja: nowoczesny, luksusowy 4.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronną i solidną nieruchomość położoną w miejscowości Muratyn (gmina Łaszczów, powiat tomaszowski). W skład oferty wchodzi dom jednorodzinny o trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł130 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa inwestycja nowoczesnych domów w miejscowości Nieporaz (gm. Alwernia) budowane zgodnie z życzeniem klienta. Kameralne, zamknięte osiedle czterech domów parterowych o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij