dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

829 000 zł267,50 m² 3 099,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Dom w Radomiu, otoczony zielenią, to prawdziwa oaza spokoju! Z dużą działką, przestronnym tarasem o powierzchni 54 m oraz garażem na 2 auta, ta nieruchomość stwarza doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł126,05 m² 5 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

***nie pobieramy prowizji od kupującego I gwarantujemy ceny deweloperskie*** dom 126 m Z garażem W inwestycji nova osada - przyłęki Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł90,80 m² 9 196,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:483 m²

Dom blisko natury | Chrząstawa Mała | cisza, las i szybki dojazd do Wrocławia Na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom w trakcie budowy, położony w Chrząstawie Małej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

6 000 zł147 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Mint Property przedstawia na wynajem nowy dom o pow. użytkowej 110,74 m2 (147 m2 powierzchni całkowitej) w zabudowie bliźniaczej. Dom jest wykończony. Wynajmowany jest bez wyposażenia. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł108,70 m² 9 199,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zabierzów , gm. Zabierzów zlokalizowany wśród domów jednorodzinnych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł210 m² 2 852,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:838 m²

Do sprzedaży przestronny nieruchomość położone w Odrowążu, na działce o powierzchni 838m , z pięknym domem o powierzchni około 210m , podzielonym na trzy kondygnacje. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł150 m² 1 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom z dużą działką w atrakcyjnej cenie! Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m , położony na działce 6000 m w spokojnej, kameralnej wsi Delfina -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł156 m² 5 570,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Na sprzedaż wspaniały dom z duszą z wielkimi możlwościami.Dom o metrażu 156 m2 składający się z pięciu pokoi,dwóch łazienek i dwóch kuchni.Możliwość domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 123 000 zł190 m² 11 173,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:709 m²

0% Prowizji od Kupującego. Gustownie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 709 mkw porośniętej starodrzewem w Bobrowcu na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kurowice,dolnośląskie

789 000 zł170,87 m² 4 617,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina w końcu odetchnie pełną piersią? Ta oferta to coś więcej niż tylko mury to przemyślana inwestycja w Waszą przyszłość. Przedstawiam na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Brzeziny,wielkopolskie

665 000 zł215 m² 3 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:960 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Dom idealny dla dużej rodziny miejscowości Brzeziny, koło Kalisza. woj. wielkopolskie działka 960m2 powierzchnia ogólna z piwnicą 215 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł290 m² 4 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Jaworznie, o powierzchni mieszkalnej 290 m2, działka 1140 m2, sprzedam, 1 190 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość z pomocą wgn Orzesze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł150 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż dom do kapitalnego remontu położony w Gościsławiu. Dom położony na działce o powierzchni 4500 m2 objęty ochroną konserwatora. Budynek piętrowy, podpiwniczony, wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 280 000 zł170 m² 7 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z widokiem na łąki (pola Witkowickie) z aktualnym pozwoleniem rozbudowy. Z przyjemnością prezentujemy wolnostojący dom jednorodzinny położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł105,96 m² 7 361,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Dojazdów - bliźniak, 5 pokoi, stan deweloperski, cicha okolica, dobry dojazd do Krakowa Nowy dom z zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, w ofercie pozostały 2 budynki. Planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł223,20 m² 7 482,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 036 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Łąkoć, zaledwie 30 minut od Lublina trasą ekspresową S17 (lublin-Warszawa). Dojazd do posesji zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł277 m² 9 927,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! Atuty: - budynek energooszczędny, - wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:604 m²

Oferta sprzedaży dużego domu zlokalizowanego w willowej, kameralnej dzielnicy blisko centrum Mikołowa Nieprzeciętne atrybuty nieruchomości umożliwiają różnorodne zastosowanie tzn.: - mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 900 zł93,40 m² 8 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Połowa B. o powierzchni ok. 94 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł250 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 940 m²

Dom po generalnym remoncie o powierzchni 250m2 na dużej działce Sulów Wielki Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Sulów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł64,42 m² 9 298,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż wykończony dom wolnostojący przy lesie w cenie mieszkania! Zakup bezpośrednio od Dewelopera > ani podatku pcc! Bardzo ciekawa propozycja dla osób, które marzą o zamieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł1 019,90 m² 1 273,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:27

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Na sprzedaż Willa wraz Z prawomocnym pozwoleniem na przebudowę obiektu na obiekt mieszkalno - usługowy. Budynek znajduje się przy ul. Opolskiej 28 w Niemodlinie posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 12 arów. Budynek o powierzchni użytkowej ok 100 mkw, murowany z suporexu, ocieplony styropianem grubości 15 cm (.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Na sprzedaż: gospodarstwo rolne z domem, budynkami gospodarczymi, gruntami o łącznej powierzchni około 2,4ha - okolice Prabut Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Regiel,warmińsko-mazurskie

799 000 zł172,61 m² 4 628,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 172,61 m , położony w miejscowości Regiel , zaledwie 5 km od Ełku. Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł145,16 m² 5 352,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

***biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny murowany w spokojnej lokalizacji, idealny dla rodziny lub osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piętrowy Dom 160m zbudowany z cegły i pustaka, na ponad 3000m działki, oferuje wyjątkową przestrzeń zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Na parterze znajduje się przestronny Salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 €1 000 m² 4 200 €/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Wyjątkowa Rezydencja z krytym basenem i sauną, położona w najbardziej malowniczej części Dąbrowy Leśnej, otoczona zielenią i elegancką zabudową willową. To idealna opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł560 m² 5 712,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Wyjątkowa Inwestycja! Na sprzedaż znakomity, działający od wielu lat, cieszący się dobrą renomą dom wypoczynkowy Villa Malva w Karwii. Miejscowości słynącej z najpiękniejszych szerokich.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł55,10 m² 3 539,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, świeże powietrze i piękne krajobrazy z widokiem na rzekę. Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Rożnów, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł110,88 m² 7 169,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe w świetnej lokalizacji Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwóch nowoczesnych domów jednorodzinnych dwulokalowych w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Milików, tuż obok Nowogrodźca. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł198 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:202 m²

Ząbki rejon ul. 11 Listopada i Batorego, do sprzedania segment środkowy o pow. 198 m2, w stanie surowym otwartym; budynek pobudowany został w 2022r., konstrukcja żelbetowo-szkieletowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bielany

Bielany,dolnośląskie

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 254 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: domy z zabudowaniami gospodarczymi Lokalizacja: bielany, gm Wądroże Wielkie Powierzchnia mieszkalna: ok 200 m2 Powierzchnia zabudowań gospodarczych: ok 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł239 m² 3 723,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowita 239 m2 oraz użytkowa to 139,5 m2. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł246 m² 6 463,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 595 m²

Dom z duszą nad Wartą - Twoja prywatna enklawa spokoju Szukasz miejsca, gdzie natura zagląda do okien, a rzeka jest na wyciągnięcie ręki? Odkryj wyjątkową posiadłość w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł600 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:552 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego wielomieszkaniowego, położonego w Wągrowcu, przy ul. Kolejowej 20 , w skład którego wchodzą 3 lokale użytkowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł124 m² 11 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Odkryj wyjątkową ofertę - luksusowy dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej dzielnicy Gołonóg w Dąbrowie Górniczej. Ta nieruchomość o powierzchni użytkowej 124.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł136 m² 6 360,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż nowoczesny, nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 136 m, z garażem w bryle budynku oraz działką o powierzchni 535 m. Dodatkowym atutem jest strych do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 602 zł94,76 m² 8 206,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

I pcc! Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Opole, dzielnica Wójtowa Wieś Oferujemy na sprzedaż nowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 94,76 m ,.