dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

470 000 zł75 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 699 m²

Na sprzedaż niespotykany dom umiejscowiony na działce z linią brzegową rzeki Drwęcy. Powierzchnia działki to 1,1699 ha.( nabyć może ją również osoba niebędąca rolnikiem ). Niesamowite.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

169 000 zł35 m² 4 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Domek o pow. ok 35 m2 na działce rekreacyjnej rod o pow. ok 390 m2, położonej na rod Kolejarz na Gumieńcach (za osiedlem "za Sterem"). Działka zabudowana nowym domem z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł195,01 m² 11 742,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Trzypoziomowy środkowy segment położony na kameralnym nowoczesnym osiedlu usytuowany 500M od granicy trójmiejskiego parku krajobrazowego Garaż Na Trzy Auta | Ekologiczne Rozwiązania | Duże Ogrody |.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Grądy,małopolskie

659 000 zł120 m² 5 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 729 m²

Atrakcyjny dom wraz zabudowaniami W miejscowości grądy, gmina mędrzechów! nowa niższa cena! Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dom wraz z wyposażeniem, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m2. Położony jest na działce ok. 500 m2. Nieruchomości Zlokalizowana jest w Nieborowicach koło Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł200 m² 18,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Opis nieruchomości Dom wolnostojący nad jeziorkiem, 3-poziomowy, na dużej działce. Na sprzedaż klimatyczny dom położony w malowniczej miejscowości Pstrągowa, tuż przy spokojnym jeziorku. To.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł143,52 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Przytulny dom 91 m | ogród | 3 sypialnie | świetna lokalizacja | Oświęcim Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i przytulny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Smolec,dolnośląskie

14 000 zł242,29 m² 57,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 343 m²

Zapraszamy do najmu tej unikalnej i luksusowej rezydencji o powierzchni 240 m , położonej w malowniczym Smolcu, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. Dom został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 397 000 zł127 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny bliźniak premium | Designerska bryła | Ogród od południa | Bezrzecze Na sprzedaż wyjątkowe bliźniaki, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji ? na Bezrzeczu. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł307,60 m² 7 802,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:25 100 m²

To nie jest zwykły dom, to prywatna, bezpieczna przystań dla Twojej rodziny i przemyślana inwestycja w przyszłość! Oferujemy wyjątkową posiadłość komfortową willę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł145,32 m² 3 984,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Piękny dom wolnostojący z garażem w bryle gmina Suszec powiat pszczyński 700m -działki Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Suszcu. Dom o powierzchni 145 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:677 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego wraz z działką o wielkości niespełna 700m2, zlokalizowanego w miejscowości Sobótka nieopodal Wrocławia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł90 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 360 m²

Klimatyczny dom z cegły na fundamencie z kamienia Do generalnego remontu - dostosujesz go do własnego gustu i potrzeb Wymienione okna i dach. Własny zagajnik i duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł240 m² 5 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokalizacja: szczecin, osów Powierzchnia domu: 240 m Powierzchnia ogrodu: 650.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł342,54 m² 7 298,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 268 m²

Dom sprzedaż Willa Jaworze 342 m , Cena: 2 500 000 zł Marzysz o luksusie i prywatności? Odkryj wyjątkową posiadłość w malowniczym Jaworzu k. Bielska-Białej, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł164 m² 12 987,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Wykończony pod klucz do zamieszkania dostępny na już zakup bez 2 % pcc Dom położony w gminie Celestynów w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł310 m² 3 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 862 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości o charakterze handlowo-usługowym położonej w samym sercu Kętrzyna. Budynek o bardzo funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł118 m² 6 694,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w Inowrocławiu, w rejonie ulicy Czarlińskiego. Nieruchomość o powierzchni 118 m została wybudowana w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł340 m² 2 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Polecamy na sprzedaż dom w gm. Łapy! Budynek mieszkalny pobudowany w 1970 roku o pow. użytkowej ok. 190 m2. Dom wolnostojący wybudowany z pustaka na dużej zagospodarowanej działce.