dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

999 000 zł194 m² 5 149,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:266 m²

Na sprzedaż przestronny dom (1/2 bliźniaka) w Mińsku Mazowieckim idealny dla dwóch rodzin lub pod działalność gospodarczą! Idealna i pewna inwestycja dom, który sam na siebie zarabia! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł500 m² 495,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Najważniejsze atuty inwestycji:- Nowoczesny, kameralny ośrodek wczasowy, typu glamping, położony nad samym jeziorem Ostrzyckim - Dochodowy całoroczny biznes Parametry: - osiem całorocznych domków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł108 m² 8 879,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o przestronnej powierzchni - 108 m2! Położony w malowniczej wsi Szczepanów, otoczony lasami i jeziorami, stanowi idealne miejsce dla osób ceniących harmonię.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł200 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Przepiekna okolica dom W centrum miasta biecz zapraszamy Prezentowana nieruchomość stanowi zabudowaną docieplonym, budynkiem mieszkalnym i gospodarczym położoną w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł233 m² 6 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:23 649 m²

Na sprzedaż gospodarstwo agroturystyczne w Gródku w gminie Jabłonna Lacka, powiat sokołowski. Składa się z domu mieszkalnego, budynku z pokojami na wynajem, garażu, stajni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł90,10 m² 9 433,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak obok Piaseczna w Żabieńcu - projekt Dom w Arkadach R2 pow.90,1 m + działka 515 m stan deweloperski - 850 000zł Lokalizacja: Żabieniec, gm. Piaseczno.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł94 m² 4 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Nowa cena! dom W zabudowie bliźniaczej- witnica Przedstawiamy państwu dom w zabudowie bliźniaczej dwurodzinny o powierzchni użytkowej 93,70m2. Dom znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł340 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne , ekskluzywne Wille Miejskie na kameralnym osiedlu złożonym z 24 domów na Wilanowie. To idealna propozycja dla rodziny poszukującej wygodnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł130,40 m² 7 661,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł139,85 m² 5 362,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

nr ogłoszenia: #125D1124 #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za pośrednictwem naszego biura nie ponosi kosztu wynagrodzenia. Całe wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł110 m² 4 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 482 m²

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Jareniówka koło Jasła, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 14,82 ar. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł75 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:972 m²

Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m , położony na działce 970 m , na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:570 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Beskidów Cięcina, ul. Turystyczna 2 Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 570 m zabudowaną drewnianym domem wolnostojącym z lat 50-tych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł603 m² 3 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz dużego domu z potencjałem do własnej aranżacji w okolicy Grójca z działką 16 000 m2 to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Dzwoń: 500*444*474.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 795 zł82,85 m² 9 363,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 82,85 m2 wraz z garażem, balkonem, tarasem oraz ogrodem. Inwestycja zlokalizowana jest na nowoczesnym osiedlu Słocina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Włóki

Włóki,kujawsko-pomorskie

999 000 zł384 m² 2 601,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam niepowtarzalny, klasyczny dworek "pan tadeusz". Dom o powierzchni całkowitej 384 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł221,60 m² 4 151,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych położonych na działkach o powierzchni ok. 28 arów Dom główny (lata 90-te) Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rybical

Rybical,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Nowa atrakcyjna cena na sezon letni Sprzedam kompleks 4 domów rekreacyjnych całorocznych murowanych na Mazurach Rybical 135, gm. Ryn z pięknym widokiem na jezioro Ryńskie Szlak Wielkich Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

719 000 zł128,58 m² 5 591,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w zielonej i spokojnej części Murowańca. To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć bliskość natury z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł155 m² 6 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej części Gorlice przy ul. Batorego, o powierzchni użytkowej 158,03 m , usytuowany na funkcjonalnej działce, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Koszyce Wielkie,małopolskie

699 999 zł150 m² 4 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowe domy w zabudowie szeregowej w Koszycach Wielkich, ul. Ablewicza z szybkim dojazdem do Tarnowa. Kameralna inwestycja łączy funkcjonalne wnętrza z prywatnymi ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł75 m² 4 786,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Wyjątkowa oferta - klimatyczny domek w Osowie Leśnym Na sprzedaż urokliwy, murowany domek rekreacyjny o powierzchni ok. 75 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Dom wykończony, wystarczy się wprowadzić! Zakup od dewelopera - brak pcc, brak prowizji! Marzysz o własnym gotowym do wprowadzenia się domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Luboń,wielkopolskie

1 450 000 zł211 m² 6 872,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:622 m²

Luboń, ul. Bukowa przestronny dom z basenem Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości położonej w podpoznańskim Luboniu, przy ulicy Bukowej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł94,15 m² 4 237,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Szukasz niedrogiego domu dla swojej rodziny? Polecam dom deweloperski położony w Cisewie k. Turku. Funkcjonalny układ, solidne wykonanie i bliskość miasta to zdecydowanie elementy.

Szczegóły ogłoszenia

1 906 500 zł286 m² 6 666,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Polecamy willę o powierzchni użytkowej 200 m2 na działce 1319 m2 w Zaściankach gm. Grabówka k. Białegostoku. Budynek wybudowany w 1974 roku, w 2014 przeszedł kapitalny remont wraz.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł103 m² 6 796,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 395 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 103 m położony przy ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej idealna propozycja dla rodziny lub inwestora szukającego nieruchomości z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł110 m² 4 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

| jako agent pracujący na zleceniu wyłącznym mam przyjemność zaprezentować Państwu w imieniu właściciela dom jednorodzinny położony na terenie Limanowej w odległości zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 999 zł71,44 m² 8 118,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Oferta bez prowizji pośrednika Na sprzedaż bliźniak w kompleksie ośmiu segmentów w stanie deweloperskim, zamkniętym. Inwestycja w gminie Milicz w miejscowości Krośnice, ukończona.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł494 m² 12 145,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 568 m²

Przedstawiam państwu funkcjonalny duży dom w miejscowości Bór (gmina Szaflary). Potencjał przestrzeni jaką posiada nieruchomość jest dla bardzo wymagających klientów. Możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,45 m² 7 595,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Bez prowzji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam lokal mieszkalny położony w gminie Czernica. Parter 44,69 mkw: - wiatrołap 3,58 mkw - wc 6,54 mkw - korytarz 3,1 mkw - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł211 m² 8 507,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:658 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z 2019 roku! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i zielonej okolicy tuż przy jeziorze. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł138 m² 8 688,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

*** tylko U nas *** Mam do zaoferowania nowoczesny dom parterowy o łącznej powierzchni użytkowej 138m2 zlokalizowany w Siennicy Nadolnej, z 2022roku. Działka 800m2. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł110,50 m² 3 982 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicach Krzyżowej! Dom mieszkalny składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się kuchnia, dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł193 m² 4 611,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Atrakcyjna oferta - nowoczesny dom w Ciechocinku Oferujemy gotowy do zamieszkania dom o powierzchni całkowitej 193m2, użytkowej 147m 2 usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Lubawka,dolnośląskie

559 000 zł149 m² 3 751,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić przestronną szeregówkę w stanie deweloperskim. Oferuje powierzchnię mieszkalną 149 m i znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł104 m² 9 134,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Przytulny dom - idealny dla rodziny! Niezmiernie ciche, kameralne miejsce w tętniącej życiem, nowoczesnej okolicy. Dom w zabudowie bliźniaczej (połączony dobrze wyciszoną podwójną ścianą).

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł107 m² 4 112,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką w Żukowie k. Sochaczewa Lokalizacja: żuków (gm. Sochaczew), blisko ronda brukowa/harcerska przy głównej drodze. Powierzchnia i działka: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł82,19 m² 8 018,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:784 m²

Brak prowizji, możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł97,45 m² 8 722,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle kameralnych trzech domów jednorodzinnych W zabudowie bliźnieczej - Lublewo Gdańskie Przestronne lokale o powierzchni 97,45 mkw, położone na działkach o powierzchni ok 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

! dom jednorodzinny 60m2 murowaniec! atuty: - budynek w technologii murowanej! - okna trzyszybowe! - niskie koszty utrzymania! - standard deweloperski! charakterystyka: dom 60 m2 zlokalizowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij