dowolna

Domy

46 736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 736 ogłoszeń

Dom wolnostojący Regiel

Regiel,warmińsko-mazurskie

1 380 000 zł99 m² 13 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 025 m²

Na sprzedaż dom całoroczny położony w miejscowości Regiel, wchodzący w skład kameralnego kompleksu Domy Mazur trzech niezależnych domów korzystających ze wspólnej, bogatej strefy.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł240 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:233 m²

Trzykondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej (pow. Użytkowa 170m2) na działce o pow. 233m2 w Rumi. Opis domu: dom wybudowany w technologii tradycyjnej w 1999 roku, zamieszkały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł183 m² 3 224,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Telefon:  

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 182 m - ultraniska emisyjność, nowoczesne technologie, działka 1500 m - świebodzice-ciernie Cena: 1 499 000 zł - do negocjacji Najważniejsze atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł219,80 m² 6 778,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością mamy do zaprezentowania Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł148 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta bez prowizji. Lokalizacja: polecamy do sprzedania nowy dom w zabudowie bliźniaczej powstający wśród nowej zabudowy jednorodzinnej w podwrocławskiej miejscowości Lutynia przy zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł400 m² 622,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom z klimatyczną stodołą w małej wsi pod Wrocławiem. 30 minut jazdy na Krzyki. Pomiędzy autostradą A4 a drogą krajową nr 8. Do domu doprowadzony jest prąd i woda. Część.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

#działkapodusługi #działkawłochy #domwłochy #dompoddziałalność Witam serdecznie! Na sprzedaż działka budowlana w Warszawa Okęcie Włochy, na której w chwili obecnej jest położony dom.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł80 m² 3 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Biuro "szymon Hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż połowa domu o powierzchni użytkowej 80 m , usytuowany j działce o powierzchni 12,6 arów. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł175 m² 13 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 147 m²

Witaj w sercu polskiej Toskanii, miejscu, gdzie natura koi zmysły, a dom staje się przestrzenią prawdziwego życia. Gdzie śpiew ptaków, zapach trawy i szelest drzew to codzienność,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł300 m² 4 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:509 m²

Obiektem sprzedaży jest budynek położony w centrum Bukowiny Tatrzańskiej. W klimatycznym domu mieści się popularna i ciesząca się znakomitą renomą "karczma u Ignatka". Gospoda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Zakrzewo,wielkopolskie

779 000 zł97 m² 8 031 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Funkcjonalny dom w spokojnej części zachodniego Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł92,30 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.93 m2 na działce ok.280 m2, usytuowanym w domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dobrzyca,wielkopolskie

750 000 zł300,10 m² 2 499,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Dobrzycy o powierzchni 300,1 m , położony na dużej działce o powierzchni 1363 m . Dom składa się z 8 przestronnych pokoi, 2 funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 000 zł167,50 m² 1 731,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż przestronny dom piętrowy w stanie surowym otwartym, położony w wyjątkowo spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł166,50 m² 6 576,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

W ofercie sprzedaży dom w miejscowości Wola Smolana (gm.Serock) Dom położony w cichej i spokojnej okolicy umiejscowiony na działce o powierzchni 999m2.Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł131,49 m² 4 023,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:944 m²

Marzysz o idealnym domu dla swojej rodziny? W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości posiadamy wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 131,49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł281,90 m² 9 932,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 905 m²

Nietuzinkowa oferta: wyjątkowy dom W gdyni wiczlino! Oferujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i prestiżowej części Gdyni - Wiczlino, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł298 m² 5 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

W jednej z najbardziej kameralnych i spokojnych lokalizacji Strzelec Krajeńskich, przy ul. Tadeusza Kościuszki, prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący. To nieruchomość, w której.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł224,10 m² 5 890,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 290 m²

Bardzo ciekawa nieruchomość dla dużej rodziny, rodziny wielopokoleniowej, na potrzeby działalności serwisu samochodowego. Na nieruchomość składają się dwa budynki: 1. budynek mieszkalny - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Osielsko,kujawsko-pomorskie

725 000 zł105 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w Osielsku.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Makowo

Makowo,warmińsko-mazurskie

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Jeśli poszukujesz domu letniskowego w bliskiej odległości od jeziora, w miejscu które zapewni Ci ciszę i bliskość natury to właśnie ta oferta jest dla Ciebie. Szczegóły: - murowany.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Pomlewo, gmina Przywidz. Idealna dla osób szukających spokoju i inwestorów. Dom położony jest w otoczeniu lasu, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł60 m² 2 616,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 237 m²

Polecamy urokliwe siedlisko w Puszczy Knyszyńskiej , nieopodal malowniczych Wzgórz Sokólskich - w miejscowości Sukowicze. Lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój, bliski kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł153 m² 7 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Polecamy naszą nową inwestycje w Żernikach Wrocławskich ul. Kanarkowa 8 Domy w zabudowie bliźniaczej (4 budynki) w centrum Żernik Wrocławskich. Boczna uliczka, ruch tylko lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł161 m² 4 968,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szanowni Państwo, zakup z rynku pierwotnego, bez podatku pcc. Zapraszam do zakupu parterowego domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem w zabudowie bliźniaczej. Dom powstaje na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł168 m² 2 232,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojący - rozpoczęta budowa w 2007roku. Ostatni wpis do dziennika budowy z 2015r. Posiadamy Komplet dokumentacji - projekt oraz księga budowlana przekazane zostaną nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dobra,zachodniopomorskie

2 990 000 zł184,28 m² 16 225,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 310 m²

Piękna parterowa rezydencja w Dobrej o powierzchni użytkowej 184,28 m2 m2. Przy domu garaż dwustanowiskowy z poddaszem nieużytkowym i wc o powierzchni 70 m2. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 999 999 zł330,80 m² 9 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękna rezydencja dla wymagających, bardzo wysoki standard wykończenia. Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.330 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:454 m²

- oferta skierowany wyłącznie do klienta "gotówkowego"- divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: dom o powierzchni ok 90 m oraz niezagospodarowane poddasze z możliwością adaptacji. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł283 m² 6 113,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy (ul. Sztumska). Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 000 zł22 300 m² 318,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:22 300 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy Państwu zakup.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł140 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do własnej aranżacji o powierzchni użytkowej 140 m , położony na dużej działce o powierzchni 1040 m . To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł139 m² 6 395,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Ever nieruchomości przedstawia dom z charakterem - miejsce, które pokochasz od pierwszego wejrzenia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom, który łączy w sobie funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Lublin,lubelskie

1 145 000 zł173,11 m² 6 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię! Segmentu o powierzchni użytkowej 173,11 m2 z garażem w bryle budynku. Na parterze znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł83 m² 9 337,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej, położoną na południu Rzeszowa przy ul. Miejskiej, zaledwie 12 minut samochodem od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł320 m² 15 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Wyjątkowa okazja! Dwa domy z widokiem na Tatry - inwestycja i komfort w jednym miejscu | Kościelisko Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje unikalną ofertę sprzedaży dwóch całorocznych.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł582,80 m² 1 714,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 666 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu, malownicze gospodarstwo, składające się z budynku mieszkalnego oraz stodoły, usytuowane w urokliwej okolicy. Nieruchomość to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł175,63 m² 9 565,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Wyobraź sobie poranek, który budzi Cię śpiewem ptaków, a pierwszą filiżankę kawy wypijasz na tarasie z widokiem na pięknie zaaranżowany, naturalny ogród. Cisza, spokój i harmonia to.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5