dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 291 000 zł113,79 m² 11 345,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Zielonki, dom bliźniak 114m2 z garażem! Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w Zielonkach , nieopodal Trasy Wolbromskiej. Lokale z przestronnymi ogródkami, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł174 m² 4 304,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż dom całoroczny położony w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - zaledwie 500 metrów od dużego i czystego jeziora Gowidlińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł470 m² 6 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ładny dom ok. 470m2 na działce 1500m2 w Chyliczkach, między Konstancinem i Piasecznem. Powierzchnia użytkowa parteru, poddasza, domku garażowego 284,43 m2. Ponadto piwnica użytkowa 126m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł88 m² 12 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segmenty premium w Krakowie | Skotniki | Rekuperacja i pompa ciepła Agencja Bracia Sadurscy pragnie zaprezentować nowo powstającą inwestycję obejmującą 4 nowoczesne segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 900 zł153,78 m² 10 403,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł440 m² 6 477,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom 440m 2 na własnej działce 1700m 2 w Piasecznie. Cisza, zieleń, dobra infrastruktura. Trzy kondygnacje naziemne. Salon, kuchnia z jadalnią, 11 sypialni, trzy łazienki, dwie toalety, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment skrajny we wsi Halickie blisko lasu, na osiedlu domów. Urządzony nowocześnie, idealny dla 4 os. rodziny. Dom nie wymaga żadnych nakładów, ogród ładnie zagospodarowany. Blisko przystanek mpk.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł252 m² 6 150,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Prezentuję nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej i malowniczej części Przyłęk. Nieruchomość została wybudowana według.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł220 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaz lewa strona blizniaka w reprezentacyjnej części Sulejówka tuz przy granicy z Warszawą. Dom z przełomu 1978/80 roku Atutem jest to ,że nigdy od tego czasu nie przechodził.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Irina 795*606*627 irina.sukholovska@4alternatywy Jeśli szukasz gotowego domu z dużymi pomieszczeniami, z ogrodem, garażem i piwnicą, w którym możesz szybko.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł240 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Są domy, które wymagają pracy i są takie, do których po prostu wchodzisz i mieszkasz. Ten należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż w pełni urządzony dom jednorodzinny z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł135 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący z garażem na dwa samochody z pomieszczeniem gospodarczym działka zagospodarowana Nieruchomość całkowicie wykończona z dużym tarasem Dom budowany z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

853 760 zł106,72 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta Deweloperska - Ostatnie 3 domy - dostępne od ręki. Opis: na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 106,72 m2 zlokalizowany na nowo budowanym osiedlu domków w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam dom w Radomsku przy ul Krakowskiej 92 .Działka 1400m2 Szerokość działki to 18m. Na działce znajduje się również budynek murowany użytkowany jako wiata na 2 auta oraz komórka, altanka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Twój Prywatny Azyl na Kaszubach - 150m od Jeziora Granicznego! Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a wieczory koją widokiem gwieździstego nieba? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł89,91 m² 13 346,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł149 m² 7 718,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rynek pierwotny brak podatku pcc, brak prowizji Nowoczesne domy w Borowej Górze gmina Seorck, premium jakość, solidna budowa, atrakcyjna lokalizacja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł168 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na sprzedaż: dom w centrum Polkowic wysoki standard, gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy dom o łącznej powierzchni 168 m , położony w ścisłym centrum Polkowic.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł56 m² 2 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 126 m²

Na sprzedaż siedlisko z piękną działką w miejscowości Somsiory Informacje szczegółowe: województwo: kujawsko Pomorskie Powiat: rypiński Gmina: brzuze Typ działki: rolno-budowlana Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł88 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 939 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy? - Pięknie położone, urokliwe siedlisko położone w miejscowości Biskupice gmina Trawniki. 22km od Lublina (samochodem - 20 min), 34km od Chełma, 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 160 m2 (całkowitej około 220 m2) zlokalizowany na działcę o powierzchni 572 m2 w Kielcach przy ul. Zalesie. Dom składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł118 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Marzysz o własnym miejscu w otoczeniu natury? To wyjątkowa oferta dla Ciebie! Prezentujemy nowy, energooszczędny, wolnostojący dom jednorodzinny o nowoczesnej, prostej bryle, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 729 000 zł380,11 m² 4 548,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:435 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w najbardziej pożądanej i prestiżowej dzielnicy Szczecina Pogodno. Dzielnicę tą charakteryzuje bogata infrastruktura, wiele terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł224,44 m² 6 678 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Dom to nie miejsce, w którym mieszkasz, ale przestrzeń, w której naprawdę żyjesz. Mam przyjemność przedstawić nieruchomość absolutnie unikalną na rybnickim rynku - przemyślana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł120 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z dużą, pięknie zagospodarowaną działką oraz zabudowaniami gospodarczymi idealna propozycja dla rodziny, osób szukających przestrzeni, komfortu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł248,63 m² 5 992,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 931 m²

Azyl pod Krakowem dom wolnostojący gotowy do zamieszkania! zapraszam serdecznie na dzień otwarty W dniu 30 maja 2026! zapisz datę już dziś I umów się na wybraną godzinę! Szukasz domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł139,95 m² 5 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Segment zewnętrzny 139,95 m w stanie surowym, ul. Poziomkowa, siedlce - novohome Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny segment zewnętrzny o powierzchni 139,95 m w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Projekt House Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Czaple w Gminie Żukowo, tuż za granicą miasta Gdańsk. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł140 m² 3 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 140 m2 (powierzchnia użytkowa około 90 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 1500 m2 (wymiary około 36 m x 41 m).

Szczegóły ogłoszenia

1 445 000 zł153 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam do zaoferowania piękny dom - 2 kondygnacje, 5 pokoi, w tym cztery sypialnie na poddaszu, jedna z prywatną łazienką i garderobą + jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł59 m² 7 881,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży wyjątkowy domek letniskowy o powierzchni 60m2 położony w jednej z najbardziej malowniczych części Turawy ul. Cicha zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

2 640 000 zł248 m² 10 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Oferujemy do kupna dom wolnostojący na 5,3 arowej działce w Krakowie w dzielnicy Prokocim. Dom jest dwumieszkaniowym budynkiem z przyziemiem i garażem. Klatka schodowa prowadzi do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Krzelów, gmina Wińsko, idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej lub inwestycji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł124 m² 10 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy