dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Dom wolnostojący

Ocice,dolnośląskie

455 000 zł80 m² 5 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 694 m²

Dom wolnostojący z dużą działką o pow. 5694 m na sprzedaż, ocice Twój Dom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom z atrakcyjną działką o powierzchni 5694 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł125,20 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł240 m² 6 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Ciekawy architektonicznie i atrakcyjnie położony Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 znajdujący się w Jacentowie, pomiędzy Opatowem a Ostrowcem świętokrzyskim w Gminie Sadowie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł151 m² 5 158,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom, w którym wszystko jest już poukładane i Ty możesz po prostu wejść i zacząć żyć stalowa wola, ul. Wańkowicza 78 | osiedle hutnik Są domy, które wymagają decyzji od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł241 m² 10 373,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Sprzedam bardzo ładny duży dom jednorodzinny w Mazańcowicach koło Bielska-Białej. Wybudowany i wykończony z najlepszych materiałów. Wyposażony najwyższej klasy meblami. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł190 m² 12 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Przestronny, luksusowy dom w Stylu Rustykalnym zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Przestrzenny salon tworzy wspólnie z kuchnią i holem ciekawą aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł143 m² 4 055,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż urokliwa nieruchomość położona zaledwie 300 metrów od jeziora, co czyni ją idealnym miejscem dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł85 m² 4 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa z zabudowaniami - Zwóz, gmina Dobrodzień Zwóz (46-380), woj. opolskie - malowniczo położona miejscowość pomiędzy Dobrodzieniem a Lubliniec.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł428 m² 5 724,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny dom z działką przy parku w prestiżowej okolicy Julianowa lokalizacja: malownicza okolica Parku Julianowskiego kilka minut od centrum miasta, wylotu na autostradę A1 i A2,.

Szczegóły ogłoszenia

784 064 zł94,78 m² 8 272,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:104 m²

Na sprzedaż apartament z własnym ogrodem w Leśnicy - przy lesie ville slow life Nieruchomość położona przy ul. Komornickiej we wrocławskiej Leśnicy, w otoczeniu Lasu Ratyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedaży dom w Kolbuszowej naokoło 13 arowej działce. Dom do generalnego remontu, przy drodze asfaltowej. Media : gaz, woda z sieci, prąd, kanalizacja. Działka szerokości około 16.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł170 m² 3 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:231 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w centrum Grodziska Wlkp lokalizacja: adres: nieruchomość położona w Grodzisku Wlkp. na ul. Poznańskiej specyfikacja: w skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł190 m² 7 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Dom przy parku | 154 m | działka 813 m | garaż | Sulechów ul. Gdańska oferta na wyłączność! Na sprzedaż dom jednorodzinny w Sulechowie położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szynych

Szynych,kujawsko-pomorskie

680 000 zł138 m² 4 927,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 363 m² 102,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 363 m²

Gospodarstwo z widokiem na staw - 5363 m w centrum Szydłowa Ogromny potencjał inwestycyjny i mieszkaniowy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym centrum Szydłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Widuchowa,zachodniopomorskie

1 599 000 zł364,44 m² 4 387,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:342 m²

Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży domu wolnostojącego po generalnym remoncie w wysokim standardzie! Na całkowitą powierzchnię 364,44 m 2 wchodzi: parter -sklep wyposażony /w dalszym ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 800 zł139,90 m² 4 344,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy na nasze social media: instagram: @marmagdeweloper Facebook: marmag Deweloper Śledź postępy budowy, zobacz nasze wcześniejsze realizacje i bądź na bieżąco z ofertą! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł415,78 m² 2 282,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 986 m²

Idealna propozycja dla inwestora - możliwość zabudowy bliźniaczej lub szeregowej! Oferujemy atrakcyjną działkę w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Szkolnej, stanowiącą doskonałą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł162 m² 3 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:656 m²

Nowy dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, do wykończenia, w stanie surowym zamkniętym, 10 km od Radomia w Kowali Duszocinie, gmina Wolanów. O % prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł178,82 m² 4 412,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny przy ul. Tuwima w Kościerzyna, który oferuje znacznie więcej niż standardowe 178 m powierzchni użytkowej. Realna przestrzeń do dyspozycji to ponad.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł324 m² 4 163,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:404 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą solidnie wykonanego domu piętrowego o łącznej powierzchni 324 m2 w dzielnicy Miedzyń. Informacje O działce: działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł108 m² 6 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu na ulicy Dolnej 40. Dom o powierzchni 108m2 w zabudowie bliźniaczej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł70 m² 1 427,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Sobieska wola pierwsza gm.Krzczonów - polecam do zakupu siedlisko położone na działce 2700 m ( 2 działki) w spokojnej wsi w ładnej okolicy blisko rzeki Giełczew. W skład siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 425 836 zł175,32 m² 8 132,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Na sprzedaż dom F2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie, w bliskiej odległości od Lublina i ulicy Sławinkowskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł240 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:473 m²

Wynajem. Atrakcyjny dom 240 m2. Oborniki. Przedmiotem wynajmu jest nowy Dom jednorodzinny, piętrowy, podpiwniczony, o powierzchni 240 m2 , usytuowany w miejscowości Oborniki. Na wynajem składają.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł390 m² 2 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 053 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa domy na jednej działce o powierzchni około 390 m2 zlokalizowany w spokojnej części Lubomi przy ul. Polnej. Nieruchomość posadowiona jest na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:810 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu znajdującego się w miejscowości Śródlesie gm. Juchnowiec Kościelny pow. Białostocki. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł146 m² 10 205,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

1 490 000 zł | Konstancin-Jeziorna | Nowoczesna połowa bliźniaka z dużym ogrodem Cena: 1 490 000 zł Cena za m : 10 205 zł/m Lokalizacja: habdzin, gm. Konstancin-Jeziorna, powiat piaseczyński,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na wynajem dom zlokalizowany w centrum Głogowa Małopolskiego o łącznej powierzchni ok. 120 m2. Nieruchomość została funkcjonalnie podzielona na dwa niezależne mieszkania. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 800 000 zł314 m² 31 210 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Nowo wybudowany, dwukondygnacyjny, luksusowy dom jednorodzinny z halą garażową. To doskonałe rozwiązanie dla wymagającego Inwestora ceniącego swój czas. Stan deweloperski umożliwia aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł144,60 m² 6 901,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż gotowy wolnostojący dom w stanie deweloperskim o wysokim standardzie wykończenia z wszystkimi możliwymi instalacjami, na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy. Prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł136,96 m² 5 476,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Tylko u Nas! Nowy Dom w Pogórskiej Woli - Twoja Oaza Spokoju i Komfortu! Marzysz o własnym domu, w którym możesz cieszyć się ciszą i spokojem, a jednocześnie mieć.

Szczegóły ogłoszenia

1 935 000 zł149,86 m² 12 912,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,86 m , na ogrodzonej działce 419,18 m , w zielonej i spokojnej części Białołęki - Brzeziny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł175 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:917 m²