dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

Rynek pierwotny

725 000 zł145 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 145m2, położonego, przy ulicy Konstytucji 3maja w Międzyrzecz(66-300), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł206,10 m² 6 550,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Idealna inwestycja- połączenie lokalu mieszkalnego z usługowym Prezentujemy Państwu nieruchomość, która daje duże możliwości inwestycyjno-mieszkalne. Zlokalizowana jest przy ul. Zabłudowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł303 m² 3 214,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 066 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w sercu malowniczej Puszczy Goleniowskiej, otoczony majestatycznymi dębami, sosnami i brzozami. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł138 m² 7 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokalizacja i atuty okolicy: na sprzedaż nowoczesny dom w doskonałej lokalizacji: mysłowice, brzęczkowice, ul. Kolejowa na skraju lasu, a jednocześnie z pełną miejską.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł180 m² 4 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Agora Nieruchomości poleca: dom na sprzedaż, płock os.Radziwie, Miejscowość: Płock, Osiedle: Radziwie Pow. użytkowa: 154m2 Pow. działki: 570m2 Media: woda, prąd, kanalizacja , telefon, internet.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł220 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferuję funkcjonalny dom jednorodzinny typu kostka o powierzchni użytkowej 180 m , położony w spokojnej miejscowości Rusko. Budynek wybudowany w 1990 roku, stale.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kłodzino,zachodniopomorskie

520 000 zł96 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Rezerwacja Kłodzino, gmina Przelewice, woj. zachodniopomorskie, nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym, budynkami gospodarczymi do sprzedania. Umowa przedwstępna Świetna inwestycja zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł168 m² 1 779,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, urokliwą działkę budowlaną z przestronnym domem, położoną w malowniczej okolicy, z przepięknym widokiem na Góry Kaczawskie. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł800 m² 5 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Na sprzedaż atrakcyjna inwestycja w nadmorskiej miejscowości Karwia funkcjonujący kompleks wypoczynkowy składający się z dwóch niezależnych pensjonatów, generujących stabilne dochody.

Szczegóły ogłoszenia

139 999 zł80 m² 1 749,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 201 m²

Urokliwe Siedlisko z drewnianym domem - Stójło, gmina Siennica Różana, powiat krasnostawski, województwo lubelskie. To miejsce zachwyca naturalnym krajobrazem, ciszą oraz bliskością przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł219 m² 6 803,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 219 m2. położony w Bornem Sulinowie przy ul. Biwakowej. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających przestronnego, funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł120 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Nowa cena! Oferujemy do sprzedaży przestronny piętrowy dom z cegły w Piekar Śląskich w dzielnicy Dwór. Nieruchomość podpiwniczona o pow. użytkowej 120m2 z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł175 m² 13 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

__________ biuro 4 K Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I __________ ma przyjemność zaprezentować niskoenergetyczny, komfortowy, parterowy dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:868 m²

Dom na sprzedaż do remontu | 66 m | działka 868 m | świetna lokalizacja - Gąsówka Osse Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 66 m , położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Budynek w stanie deweloperskim, posiada dwie pełne kondygnacje, ogrzewanie gazowe, w całym budynku ogrzewanie podłogowe. Stolarka okienna trzyszybowa, ocieplenie styropian grafitowy 20 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni około 120 m , usytuowany w miejscowości Bytom Odrzański. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł490 m² 7 140,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Chochołów 127 - tu warto żyć. I warto zarabiać. Chochołów od lat przyciąga tych, którzy szukają prawdziwego Podhala Bez tłoku Krupówek, z zachowanym klimatem góralskiej wsi. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł280 m² 8 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna Olsztynek Na sprzedaż oferowana jest wielofunkcyjna nieruchomość w Olsztynku, połączenie szerokiego zakresu możliwości mieszkalnych, usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł137,45 m² 5 230,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

** Brzozova Osiedle ** Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim położonego przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wipsowo

Wipsowo,warmińsko-mazurskie

550 000 zł171,40 m² 3 208,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Biuro Dom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość zabudowaną domem wolnostojącym jednorodzinnym, położoną w Wipsowie w gminie Barczewo, w powiecie olsztyńskim. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł180 m² 7 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 180 m2 usytuowany na działce 750 m2 w zielonej części Adamowizny, na pograniczu z miejscowością Szczęsne. Lokalizacja sprawia, że do szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 200.00 m2, z 6 pokojami. Lokalizacja:rumiankowa 2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 445 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł135,59 m² 6 121,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji Żuławski Zakątek w Grabiny Zameczek jest to zabudowa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni całkowitej 135,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł217 m² 7 603,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż komfortowy, dom jednorodzinny, o łącznej powierzchni 217 m2, z poddaszem (70 m ), dodatkowo z ogrodem zimowym (25 m ), usytuowany w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:615 m²

Oferujemy Państwu do kupienia, wolnostojący dom w gminie Murów, który zlokalizowany jest na 6,15 arowej działce. Nieruchomość do remontu, ma 90 m2 powierzchni całkowitej, 50 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł80 m² 5 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom 80 m na działce 6 arów - blisko natury, tylko 65 m od linii brzegowej! Na sprzedaż nowo wybudowany, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dorotowo,warmińsko-mazurskie

1 299 000 zł137,50 m² 9 447,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Jeżeli szukasz domu w spokojnej okolicy, gdzie będziesz mógł odpocząć po ciężkim dniu i zdystansować się od problemów życia codziennego, mam dla Ciebie idealną propozycję! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przytulny dom z ogrodem idealny dla dwóch rodzin Powierzchnia: 180 m Liczba pokoi: 7 Ogrzewanie: miejskie + kominkowe Rok budowy: 1995 Okna: pcv Materiał: cegła Garaż / miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł113 m² 8 628,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł368,74 m² 10 845,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnej nieruchomości położonej w spokojnej części Legnicy. Ten przepiękny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 368,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Halinów

Halinów,mazowieckie

1 190 000 zł240 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:464 m²

Prezentujemy wysokiej jakości nowoczesny dom o powierzchni 240 metrów kwadratowych, zlokalizowany tuż koło Halinowa w miejscowości Wielgolas Brzeziński (stacja kolejowa Cisie). Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł147 m² 5 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 147m2 z garażem w bryle budynku oraz dużym ogrodem -działka 550m2 ekspozycja południowa. Dom położonym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania działka w prestiżowej lokalizacji Rzeszów, dzielnica Słocina, w sąsiedztwie parku Szefnera z zabytkowym drzewostanem i stawem. Działka o powierzchni 13 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł153,16 m² 6 855,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Prezentujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o pow. 153,16 m 2 z garażem i dużym, narożnym ogrodem , położony w spokojnej lokalizacji w Kątach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł203,68 m² 5 744,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Stan surowy - Dom Wolnostojący w Przebieczanach. Oferujemy do sprzedaży nowy dom w, położony w miejscowości Przebieczany gm. Wieliczka. Domy o powierzchni użytkowej 189,54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł78 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 130 m²

Antoniów Tutaj cisza ma swój własny adres! Masz dość dźwięku klaksonów i sąsiada, który wie, co jesz na kolację? W Antoniowie (gm. Radomyśl nad Sanem) czeka na Ciebie nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Sprzedam dom w stanie surowym otwartym przy ul. Mniszkówny w Kutnie. Rejon ul. Łęczyckiej, za ul. Konopnickiej. Powierzchnia całkowita domu 150 mkw. Salon, 3 sypialnie, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 965 zł73,69 m² 8 711,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:104 m²

Osiedle Gdańskie - Twój nowy dom w sercu natury, 20 minut od Gdańska! Sprzedaż dotyczy segmentów D. Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia z komfortem szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł143,19 m² 4 329,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

Polecamy państwu domy do zakupu W zabudowie szeregowej słoneczna dolina ul.JOWISZA DOMY W STANIE SUROWYM OTWARTYM CENA 620 000 zł Z VAT - KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC U NOTARIUSZA!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł108,41 m² 6 687,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego segmentu, położonego na nowo powstającym, kameralnym osiedlu przy ul. Stokrotki w prestiżowej dzielnicy domków jednorodzinnych,.