dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

Rynek pierwotny

670 000 zł150 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, z oknami, zlokalizowany pod Krakowem, w Łuczycach. Lokalizacja Dom usytuowany w malowniczej i cichej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Stropieszyn,wielkopolskie

498 000 zł170 m² 2 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Sprzedam dom gospodarstwo rolno produkcyjne W miejscowości stropieszyn. Oddalone O 30 minut drogi od kalisza (woj. Wielkopolskie ). Nieruchomość może nabyć każdy klient. Nie musi posiadać.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł130 m² 57,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wynajem | dom szeregowy Z garażem | mokronos dolny | ul. Winogronowa Elegancja, funkcjonalność i doskonała lokalizacja pod Wrocławiem Do wynajęcia wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł196 m² 5 096,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Zapraszam na prezentację zadbanego domu, znajdującego się w Miejscowości Twardogóra, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Na dole dom składa się z pomieszczeń: - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 000 zł97 m² 9 948,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom ostatni na działce, tuż przy lesie! Szukasz absolutnej ciszy i prywatności? Ten dom w Ujeździe to idealne miejsce: brak.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł295 m² 16 610,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 626 m²

Oferta na wyłączność. Atrakcyjny, elegancki i nowocześnie wybudowany, parterowy dom o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość położona na terenie Kampinoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł366 m² 11 475,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuje do sprzedaży dom w stanie deweloperskim zamknietym na Wilanowie (zawady), przy ulicy Dostatniej. Nowoczesny segment prawy bądź lewy, wg projektu indywidualnego. Segment dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 102 m²

Dom z budynkiem gospodarczym na przestronnej działce Laskowice Pomorskie. Cena: 495 000 zł Powierzchnia domu: 100 m Powierzchnia budynku gospodarczego: 120 m Powierzchnia działki: 2 102.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł96 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż Nowoczesny dom całoroczny 5 minut od Jeziora Chańcza! Oferujemy nowo wybudowany, całoroczny dom o powierzchni 96m2, w malowniczej miejscowości Chańcza, gmina Raków, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł225 m² 11 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Dom z piękną działką budowlaną o niesamowitym widoku na pasmo Karkonoszy. Południowy stok zapewnia maksimum doświetlenia od godzin porannych aż do zachodu słońca. Dom przedwojenny.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł117,58 m² 3 062 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:696 m²

Na sprzedaż działka zabudowana Miejscowość Redwanki Kolonia, gmina Ustka Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Redwanki Kolonia, w gminie Ustka,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z dużą działką i garażem na 2 auta. Dom położony w cichej i spokojnej miejscowości z pełną infrastrukturą niezbędną do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 799 000 zł202,04 m² 8 904,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję mieszkaniową przy ul. Pasiecznej. Projekt obejmuje: - 3 domy wolnostojące - 2 budynki w zabudowie bliźniaczej - 8 funkcjonalnych mieszkań To.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł160 m² 6 249,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atrakcyjny tani w utrzymaniu nowy dom skrajny szereg z trzema garażami. Goleszów koło Ustronia do sprzedaży nowy dwuletni dom o powierzchni całkowitej 160m2, użytkowej 80m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł190 m² 6 842,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 150m2. Budynek został posadowiony w spokojnej miejscowości Siodłkowice ( 5km od Świebodzic) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł315 m² 18 730,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:967 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa, nietuzinkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego wraz z dodatkową działką budowlaną,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł120 m² 7 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko u Nas! Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący o powierzchni około 120 m , usytuowany w Rumi, w cenionej dzielnicy Stara Rumia. Nieruchomość znajduje się na łatwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł120,77 m² 5 133,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:536 m²

Szukasz domu w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy ? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł134 m² 2 350,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 488 m²

Na sprzedaż piękne siedlisko w gminie Gościno - zaledwie 20 km od morza i Kołobrzegu Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną na dużej działce o powierzchni 2488 m2, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

669 000 zł117,85 m² 5 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesne osiedle bliźniaków w Łochowie - Twój nowy dom z ogródkiem! Marzysz o przestronnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy, ale blisko miasta? Sprawdź tę wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł92,48 m² 9 180,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zalety inwestycji: 40 lokali w zabudowie szeregowej duży metraż - 92,48 m przestronny garaż dwie kondygnacje dogodna komunikacja miejska w pobliżu liczne tereny zielone i parki tor.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:503 m²

Na sprzedaż mały dom z działką do remontu Powierzchnia: około 47m2 m Forma własności: pełna własność z kwdostępność: dostępne od rękistruktura: 3 pokoje, kuchnia, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł148 m² 9 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Nowoczesny bliźniak 148 m z ogrodem i garażem - zamknięte osiedle bez pcc | wysoki standard | świetna komunikacja Na sprzedaż przedstawiam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł82,02 m² 2 426,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w kamienicy zlokalizowanej w Skarżysku - Kamiennej przy ulicy Limanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł282 m² 5 283,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

! oferta na wyłączność tylko w naszym biurze!funkcjonalny dom jednorodzinny z widokiem na Karkonosze Komarno Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 237,32.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł169 m² 8 224,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja dla najbardziej wymagających Klientów ceniących Wysoki Standart życia Nowoczesny kompleks czterech Budynków Klasy Premium w Malowniczej Okolicy Połączenie nowoczesności, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł175,98 m² 7 557,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferujemy Państwu do zakupu przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w Kaniej Górze, powiecie zgierskim. Dom został wybudowany w ponadczasowej bryle w klasycznej, funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:607 m²

Na sprzedaż idealnie zaprojektowany dom z dodatkowym mieszkaniem Piła, os. Staszyce, ul. Sienkiewicza Elegancko wykończone wnętrze oraz zagospodarowany ogród Przestronny i funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł261,50 m² 3 437,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem inwestycyjnym w Szamotułach! Szukasz przestrzeni dla rodziny, a jednocześnie myślisz o mądrej lokacie kapitału? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 675 000 zł138 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:83 m²

Nova Klukowska wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Dom położony w spokojnej, zielonej okolicy, który spełni Twoje oczekiwania dotyczące życia w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż stylowy, przestronny dom położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gniezna Konikowo. Spokojna, bezpieczna okolica z zabudową jednorodzinną - idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł355 m² 8 447,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Maniowy, w pobliżu Jeziora Czorsztyńskiego. To miejsce, gdzie spokój, natura i panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł114,90 m² 11 749,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego w stanie deweloperskim w bardzo dobrej cenie. Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe w pakiecie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł360 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Szanowni Państwo, oferujemy luksusowy 6 pokojowy dom w Kostrzynie o powierzchni użytkowej 360m2, położony na działce 1478m2. w miejscowości Kostrzyn, zaledwie 20 min od Ronda Sródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 999 zł103,70 m² 6 557,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Dom jednorodzinny - projekt Archon Dom w Cieszyniankach 3 | Wola Lipnicka Duża | 1673 m działki Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według projektu Dom w Cieszyniankach 3 pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł173,65 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący o pow. użytkowej 160,49m2 w Nierzwicy Dużej na działce o pow. ok. 1200m2. Garaż jednostanowiskowy w bryle budynku 20,18m2. Powierzchnia netto bez kotłowni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł652,20 m² 1 303,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł209 m² 6 674,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 494 m²

Dom w Józefowie z naturą na wyciągnięcie ręki! Te dom mówi sam za siebie. Gdziekolwiek nie spojrzeć , czuć dobrą energię i serce włożone w jego zaprojektowanie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł124,01 m² 4 959,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, na kameralnym, zamkniętym osiedlu w miejscowości kębłowo, przy ul. Borówkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł145 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 145m2, położonego, przy ulicy Konstytucji 3maja w Międzyrzecz(66-300), w województwie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij