dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

Dzień pokazowy 2026-05-20

480 000 zł110 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Szukasz miejsca z potencjałem, przestrzenią i spokojem z dala od miejskiego zgiełku? Ta nieruchomość w Dołhobyczowie może stać się zarówno wygodnym domem dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 260 000 zł216,50 m² 10 438,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł112 m² 6 696,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Przedstawiam dom znajdujący się w otoczeniu sosnowego lasu w Łasku Kolumnie. Dom z 1957r o powierzchni 112 m2 z możliwością zagospodarowania poddasza, położony na urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł147 m² 13 265,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 147 m2 (po podłodze 164,30 m2) na działce 394 m2 położony po zachodniej stronie torów, przy bocznej wewnętrznej ulicy. Na parterze: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł129 m² 6 813,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Nowa inwestycja zawoja - przysłop Cena 879,000,00 zł - stan surowy zamknięty plus z ogrodzoną działką wraz z instalacjami. Dom wraz z działką kupują Państwo bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł76 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 692 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Terespolu przy ul. Elizy Orzeszkowej z dostępem do ul. Błotków, obejmująca działkę zabudowaną domem mieszkalnym wraz z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł151 m² 7 615,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom, elizówka, 150m2, 20 ar działki Budynek: -4 pokoje + salon -151 powierzchni całkowitej (wraz z garażem) -wymurowany z gazobetonu -ocieplony styropianem -dach z blachodachówki - okna.

Szczegóły ogłoszenia

494 999 zł35 m² 14 142,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Kaszubach | 100 m od jeziora | działka 1000 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Kaszub, idealna zarówno jako prywatna baza wypoczynkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł140 m² 8 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2 z garażem oraz dużym ogrodem (ponad 500m2). Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, składa się z 6 pokoi, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł161 m² 6 770,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Zachęcam Państwa do zakupu domu jednorodzinnego do totalnego remontu w super lokalizacji. Jeśli szukacie nieruchomości w sercu Poznania - na Ogrodach to jest propozycja dla Was! L O.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł158 m² 5 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej idealne miejsce dla osób ceniących komfort i spokój Przedstawiamy ofertę nowo powstającego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 650 000 zł117 m² 14 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, półtora-kondygnacyjnego o całkowitej pow. 177m2. Wybudowany na działce o pow. 600m2, położony w Toruniu - Wrzosy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł201,84 m² 5 945,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesne domy premium z panoramicznym widokiem | Rzeszotary pod Krakowem Kupując z nami nie płacisz prowizji ani dodatkowych kosztów W wyjątkowej, widokowej części Rzeszotar powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł136,36 m² 5 639,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Nowy etap! Nowoczesne domy z ogrodem przy polu golfowym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Malwowej. I podatku pcc! Prezentowana oferta to wygodne, nowoczesne segmenty w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł145 m² 4 441,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł290 m² 33,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 200 m²

Dom został wykończony w wysokim standardzie i zaprojektowany z myślą o wygodzie oraz funkcjonalności. Jasne, przestronne wnętrza, elegancka architektura oraz doskonale utrzymana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł159,70 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł114 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Siedlisko 44 ary z domem drewnianym ( po generalnej przebudowie w 2008r.) wykonanym z bali, kryty gontem o pow. 95 m2 na ogrodzonej działce w pięknej dolinie rzeki Ciemięgi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł147,09 m² 12 713,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:457 m²

Inwestycja nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położona w zielonej części Skotnik, przy granicy Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej funkcjonalna przestrzeń w świetnej lokalizacji Przedstawiamy ofertę nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej powstającego w Świdnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 793 000 zł133 m² 21 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta na wyłączność Dom do sprzedania w miejscowości Stryszawa Lokalizacja: stryszawa, rejon Przysłop, beskid Żywiecki - południowe zbocze góry Magurka. Doskonała lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł200 m² 12 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 m²

Więcej informacji michał   e-mail:   Szukasz dużego domu w Krakowie - ta ALTERNATYWA jest dla ciebie! Oferujemy do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:953 m²

Częstochowa, grabówka, dom na sprzedaż. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Częstochowie w dzielnicy Grabówka. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 220 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł138 m² 6 159,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom 138 m w spokojnej okolicy | Stan deweloperski | Ogródek Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczej i spokojnej okolicy, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł220 m² 4 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Dom z nowoczesną instalacją, niskimi kosztami utrzymania i pięknym ogrodem Janowiec nad Wisłą Ten dom nie tylko dobrze wygląda, on realnie oszczędza pieniądze każdego miesiąca. Nowa pompa.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł80 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Siedlisko z potencjałem 61 arów natury w miejscowości Lecka (k. Rzeszowa). Jeśli marzysz o własnym azylu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zależy Ci na szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł198 m² 4 338,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący z dużym ogrodem i gwarancją ciszy. Dom znajduje się w Kiełczowie. Na sprzedaż dom w stanie surowym, w zabudowie wolnostojącej z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł263 m² 8 707,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Oferta dodana za pomocą addom Wyjątkowy, nowoczesny dom z dużym ogrodem Bobrowiec, gmina Piaseczno Marzysz o życiu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł125,64 m² 13 132,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu Domów Odkrywców w podkrakowskich Wrząsowicach. To miejsce dla osób, które chcą odetchnąć od miasta, ale nadal mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł81 m² 4 197,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym , okna 3 szybowe Aluplast Intertec B5, drzwi wejściowe Gerda , fundamenty docieplone, kanalizacja rozprowadzona. . Projekt Jakier Beta w odbiciu lustrzanym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:772 m²

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Konopiska przy ulicy Kopernika. Nieruchomość w skład której wchodzi dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

240 000 zł90,10 m² 2 663,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Nowa cena! Zapraszamy! oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w samym centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł112,66 m² 8 858,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w podwrocławskim Kiełczówku o powierzchni 112,66 m2 z garażem oraz ogrodem. Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Oferta agencji nieruchomosci universal Ustroń Zawodzie ul. Źródlana 100, działka nr geodezyjny 3805/5 dom wolnostojący do remontu o powierzchni użytkowej 136 m na działce 17 arów Opis.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł3 185 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości W trybie aukcji Poczta Polska S.A. oraz Orange Polska S.A., jako współużytkownicy wieczyści zapraszają do udziału w aukcji na sprzedaż prawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł130 m² 12 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny - 130 m | działka 1114 m | blisko S8 (węzeł Łozina) Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 499 000 zł122,18 m² 12 268,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 z garażem 16,10m2 oraz poddaszem nieużytkowym o pow. 29,30m2 łącznie można uzyskać aż 151,48m2 dom!. Dom zbudowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł615 m² 9 593,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Reprezentacyjna willa O powierzchni 615 m2 wykończona materiałami wysokiej jakości, usytuowana przy samym lesie kabackim Z przepięknym ogrodem oraz wysokością W salonie ponad 3 metry :.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Makler poleca Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z garażem i użytkowym poddaszem w nowoczesnej bryle o powierzchni 120 m2. -Na parterze przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowe domy / nowoczesna architektura Z wieloma udogodnieniami Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł200,31 m² 7 483,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 296 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Stąporkowa. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.