dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

1 500 000 zł600 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:571 m²

Oferujemy do sprzedania ciekawą nieruchomość w samym centrum Częstochowy obejmujący dom wolnostojący z lat 1959 60 z dobudowna częścia komercyjną w latach 90tych. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł312,50 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Polecamy do wynajęcia nieruchomość położoną w Gdyni Orłowie w pobliżu ch Klif, składającą się z trzech poziomów: piwnica: o pow. 108,9 m2 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł155 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:782 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący do remontu usytuowany w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Kłodnickiej. Budynek o powierzchni użytkowej 155 m , usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł230,86 m² 12 778,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 801 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa willa letniskowa z ok. 1912 roku, położona w Łodzi przy ul. Okulickiego 24a nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze, w której historia,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł106 m² 8 481,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 298 m²

Dom wolnostojący na dużej działce racław lokalizacja: prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Racław, zaledwie 11 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego, co przekłada się na.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł35 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam do zakupu dom letniskowy o powierzchni całkowitej 35 m2 oddany do użytku w 2000 roku. Budynek jest zbudowany drewna, położony na działce rekreacyjnej o powierzchni 400 m2. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł178 m² 6 455,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:513 m²

1 149 000 zł | sprzedaż | połowa domu | 178 m2 / wola mrokowska / gm. Lesznowola II etap W sprzedaży! Planowany termin rozpoczęcia budowy luty 2026, oddanie do użytkowania grudzień 2026 zakup.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł153 m² 4 052,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Obniżka ceny! Jeśli szukasz przestrzeni i wygody, świetnej lokalizacji, ten dom będzie strzałem w dziesiątkę. Przedstawiam na sprzedaż komfortowy, gotowy do zamieszkania dom,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł790 m² 1 708,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Dom Z częścią usługową łomża, ul. Sikorskiego Cena: 1 350 000 zł Powierzchnia całkowita: 790,4 m Powierzchnia mieszkalna: 327,2 m Powierzchnia usługowa: 218,8 m Garaż: 18.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł261 m² 2 639,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Biuro Nieruchomości property prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym (w trakcie budowy) o powierzchni 261 m , realizowany w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł104 m² 10 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 900 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w malowniczym miasteczku Nasielsk, położonym w powiecie nowodworskim w województwie mazowieckim. Dla osób szukających dużej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 629 zł96,10 m² 9 132,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż, zielone osiedle Wrocławia, psie Pole. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł119,40 m² 9 966,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:613 m²

Dom wspaniały! Jedyny taki we Włocławskim Śródmieściu, barwny, pełen życia i światła, przytulny i romantyczny, w którym mieszankę różnych kultur, sztuk i wzorców,.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł84,70 m² 6 753,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 137 m²

Na sprzedaż dom w Przybiernowie - piękna posesja z budynkiem gospodarczym i ogrodem. Na sprzedaż część domu dwulokalowego położonego w miejscowości Przybiernów, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł208,80 m² 3 587,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem mieszkalno-biznesowym w Połczyn-Zdrój. Rynek wtórny. Oferuję Państwu dom o powierzchni użytkowej 173,1 m2, położony na działce o powierzchni 478.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł580 m² 39,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:724 m²

Rezydencja 580 m | 8 sypialni | Stary Wilanów | Ogród | Garaż na 2 auta Do wynajęcia reprezentacyjna rezydencja o powierzchni 580 m , położona na działce 724 m w willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wisełka,zachodniopomorskie

1 800 000 zł325 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

W naszej ofercie - wyjątkowa nieruchomość w nadmorskiej Wisełce. Dom + restauracja w oddzielnym budynku. Gotowy biznes nad morzem! *** Opis lokalizacji: wisełka, gmina Wolin - turystyczna.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 360 zł450,50 m² 12 209,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:62 400 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjno-rezydencjonalna | 6,24 ha | Dworek + funkcjonująca dziewiarnia Na sprzedaż unikatowa nieruchomość inwestycyjno-mieszkalna o łącznej powierzchni 6,2400 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł146 m² 10 616,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Zapraszamy do zapoznania z ofertą wyjątkowego domu wolnostojącego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 146 m2, posadowionego na działce 725 m2. Dom znajduje się w Tychach,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

750 000 zł208,13 m² 3 603,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 802 m²

Opis nieruchomości - budynek po starym młynie Z ogromnym potencjałem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o nieograniczonych możliwościach adaptacyjnych, mieszcząca się w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Powierzchnia gruntu : 397 m2 Powierzchnia użytkowa : ok. 140 m2 Nr.ewid: 39/2, 124/2 obręb 167 Cena: 1 299 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł600 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Budynek wolno-stojący w całości przeznaczony na sezonowy wynajem turystyczny. Budynek po generalnym remoncie i rozbudowie w roku 2015. Ogrzewanie własne, piec gazowy Viessman plus zasobniki.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł280 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 458 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany w 2012 roku według indywidualnego projektu, łączący komfort życia prywatnego z funkcjonalnością przestrzeni biznesowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł322,11 m² 5 585,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:535 m²

Zapraszam do Sandomierza. Tu, niedaleko centrum położony jest duży dom, który, oprócz tego, że można w nim normalnie mieszkać z dużą rodziną, to jest on ciekawym obiektem, który można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł161,88 m² 4 626,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowe domy jednorodzinne wolnostojące w Maszewie Lęborskim - stan deweloperski Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne wolnostojące położone na malowniczym osiedlu w Maszewie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom z budynkiem gospodarczym w spokojnej i cichej okolicy! Nieruchomość o powierzchni 70 m oferuje komfortową przestrzeń do życia i adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Na sprzedaż komfortowy dom parterowy blisko jeziora Sławskiego - Lubogoszcz k. Sławy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, wolnostojącego domu parterowego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł125,85 m² 6 515,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Lokalizacja : Piękna, zaciszna ulica w Strzegomiu, pełna zieleni. Blisko park. Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Wykonany z wysokojakościowych materiałów budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł216 m² 7 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:138 m²

Dom z dużymi możliwościami Kielce, baranówek, ul. Wybranieckiej Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł194 m² 12 881,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 517 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Zabierzewie! Oferujemy Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 194 m2, położony na imponującej działce o powierzchni 5517.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł207 m² 12 077,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w Bielawie, na zamkniętym i chronionym osiedlu, niedaleko od American School of Warsaw. Duża działka i zadbany ogród. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł120 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mały, ciepły dom 108 m | Pompa ciepła | Fotowoltaika | Rekuperacja | Działka 900 m | okolice Zduńskiej Woli. Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 108.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 845 zł110,94 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej z garażami w bryle budynku. Domy powstają na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 243 000 zł172,22 m² 7 217,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. 8 marca w Myszkowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł120 m² 4 166,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 360 m²

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom z duszą na dużej, zielonej działce - idealne miejsce dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Marki,mazowieckie

1 315 000 zł111,67 m² 11 775,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bezczynszowy, gotowy do zamieszkania, przestronny segment skrajny, wybudowany w 2021 roku, o powierzchni 131,67 m po podłodze (z czego 111,67m to powierzchnia użytkowa), w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł185 m² 7 562,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny. Nieruchomość znajduje się w niezwykle atrakcyjnej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł116,60 m² 10 720,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Wyłącznie w Central Office! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - dom wolnostojący, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł139,84 m² 11 434,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja - obnizka do 100 tys zł Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł60 m² 1 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

**okazja - siedlisko na sprzedaż** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą siedliska , położonego na Podlasiu w gminie Szudziałowo w Powiecie Sokólskim, miejscowość Ostrów.