dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

Rynek pierwotny

649 000 zł60,56 m² 10 716,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:498 m²

Kto pierwszy ten lepszy! Już teraz cena 649 000 zł na jeden budynek. Nie czekaj i już teraz bądź tym pierwszym! Bałtycka Polana - Twój drugi dom w lesie, tylko 2 km od plaży Nowoczesne domy.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł250 m² 2 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Przestronny dom jednorodzinny z ogrodem Domecko (pucnik), blisko Opola Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 170 m , położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł940 m² 420,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:9 527 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym - zabytkowy pałac z XVIII wieku, położony na działce o powierzchni blisko 1 ha, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł200 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:914 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z dużym potencjałem - idealny dla jednej lub dwóch rodzin! Zielona spokojna okolica wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Dom wolnostojący, 3 kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł112 m² 4 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską w Dziadowej Kłodzie, tylko 8km do Sycowa. Inwestycja będzie składała się z 8 szeregów, w bardzo dobrym standardzie. Co.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł820 m² 7 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na działce o powierzchni 970m2 zlokalizowany w pod Warszawskim Wawrze/ Radość przy ul. Drwali. Dom z historią? A może rezydencja z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Poznań,wielkopolskie

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:458 m²

Część zdjęć prezentowanych w ogłoszeniu stanowi wizualizację komputerową (ai) i przedstawia potencjalną możliwość aranżacji nieruchomości po wykonaniu modernizacji. Szukasz wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

| na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w Dziewięczycach w gm. Działoszyce w powiecie pińczowskim. Powierzchnia całkowita domu ok. 150 m2, użytkowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł288 m² 12 149,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku usługowo-mieszkalnego o łącznej powierzchni 288 m2 przy ulicy Łokietka w Krakowie. Lokalizacja: lokalizacja łączy idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia komfortowy, nieumeblowany segment na strzeżonym osiedlu, na warszawskim Wilanowie. Poziom I: przestronny salon z wyjściem na słoneczny taras. Całkowicie umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł105 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:825 m²

Dom jednorodzinny z dużą działką Elżbieciny, gm. Rakoniewice Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 104 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł130 m² 4 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Nielubia. Świetna lokalizacja, 9km od Głogowa, bardzo dobry dojazd do miasta w zaledwie 12min. Domy będą miały powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 840 zł71 m² 9 856,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:29 m²

Park morasko - kameralne osiedle w harmonii z naturą Nowoczesne, energooszczędne domy w zabudowie szeregowej z prywatnymi ogródkami oraz miejscami postojowymi - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł446,63 m² 10 747,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Zamieszkaj w miejscu, które inspiruje luksusowa rezydencja w sercu uzdrowiskowej Jeleniej Góry Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową posiadłość położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł137,34 m² 8 009,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:743 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Sosnowiec,śląskie

460 000 zł85 m² 5 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy na prezentację domu zlokalizowanego w spokojnej i rozwijającej się dzielnicy Sosnowca jaką są Ostrowy Górnicze. W pobliżu las, jezioro Balaton, przystanki oraz nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł150 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Bez prowizji I pcc Ostatni, oddany do użytkowania Nowoczesny, komfortowy dom we Wrzosówce gmina Czosnów - 30 km do Centrum Warszawy. Wyjątkowa jakość wykonania. 500 m do Puszczy Kampinoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł79 m² 13 797,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Dom wykończony, gotowy do wejścia, komfort! Brak podatku pcc! Brak prowizji! Prezentuję na sprzedaż dom o pow. ok. 79 m2, położony w podkrakowskim Zabierzowie przy ul. Nad Wodą 46b, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł310 m² 8 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Komfortowy dom, odnowiony, gotowy do zamieszkania, położony w Łomiankach - rejon Łomianki Dolne. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 280 m2 (pow. całkowita 310 m2) wraz z zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł260 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:32 609 m²

Niczonów - Rezydencja prywatna z własną stajnią w otoczeniu natury W dyskretnej lokalizacji, pośród zielonych terenów i rozległych krajobrazów, znajduje się wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł150 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:906 m²

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Pawłów (wielkopolska) w otoczeniu terenów zielonych, pól oraz zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł276 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom wolnostojący O nowoczesnej bryle, wykończony W wysokim standardzie, położony W pobliżu tyńca małego Nieruchomość dostępna od zaraz, gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł116 m² 7 318,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny, całoroczny dom z ogródkiem w Rekowie Górnym. Stan deweloperski jeszcze w tym roku! Jeśli marzysz o nowym domu z własnym ogrodem, w spokojnej okolicy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł120 m² 4 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:907 m²

Posiadamy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym. Obok również drugi taki sam dom na sprzedaż w tej samej cenie. Opis będzie dotyczył obu domów, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł150,39 m² 3 584,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Agent prowadzący: jakub szyma po więcej szczegółów zapraszamy na stronę remax Home Pro Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni 150,39 m , położony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu położonego w Zielonej Górze (ochla). Otoczony bujną zielenią, ten przestronny dom zapewnia idealne warunki do życia w harmonii z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł121,02 m² 4 701,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

W sprzedaży osiedle nowoczesnych domów wolnostojących zlokalizowanych w Krasnym Termin realizacji domu - wrzesień 2026 r. -stan surowy otwarty (możliwość doprowadzenia do stanu surowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł581,62 m² 2 561,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom dwurodzinny z działką o pow. 29,50 ara, położony w miejscowości Biadacz. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o pow. 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł265 m² 9 811,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Nieruchomość w Nadarzynie. Duża działka 4400 m2. Na działce budynek wolnostojący mieszkalny 200 m2 (rok budowy 2004) + budynek handlowo-usługowy 65 m (rok budowy 2008). Media: ogrzewanie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:309 m²

Na sprzedaż dom w dzielnicy Borki w Augustowie, 400 m od jeziora Necko, w bardzo dobrym stanie, do wejścia. Na niewielkiej działce, z garażem w bryle budynku, podjazdem na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł240,70 m² 4 362,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o łącznej powierzchni 240,7 m 2 położony w Tarnowie w okolicy Góry Św. Marcina na działce 5,58 ar. Nieruchomość czterokondygnacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł180,20 m² 10 876,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Atuty: - funkcjonalny, przemyślany układ pomieszczeń - spokojne osiedle domów jednorodzinnych - bliskość terenów rekreacyjnych - gotowy dom po odbiorach Parametry domu: - powierzchnia użytkowa: 160.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł140 m² 4 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:877 m²

Strzyżów dom, w którym poczujesz wolność I bezpieczeństwo Zamieszkaj tuż przy lesie, a jednocześnie tylko kilka minut od centrum miasta. To miejsce, w którym zyskujesz spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł180 m² 1 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom jednorodzinny w Radlinie ul. Wrzosowa Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny, wybudowany w latach 60. XX wieku, położony w Radlinie przy ul. Wrzosowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł75,11 m² 10 637,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szukasz domu, który łączy komfort życia z funkcjonalnym układem i nowoczesnym standardem? Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni 75,11 m2, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł85 m² 10 811,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 85 m2 w Zieleniewie. Budynek umiejscowiony na działce o powierzchni 280 m2 w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł182 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Strzałkowo | 2x 91 m | 250 m działki | 1 km od kolei metropolitalnej Dom w zabudowie bliźniaczej, o łącznej powierzchni użytkowej 182 m , powstał z myślą o wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

824 900 zł210 m² 3 928,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:573 m²

Nowa niższa cena!wyjątkowa oferta! dom na sprzedaż W świetnej lokalizacji Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 210 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł105 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 784 m²

Atrakcyjny nowy dom W trakcie zakończenia budowy(deweloperski stan) bez podatku pcc (2%) Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nowoczesny projekt, blisko natury w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł131,47 m² 15 136,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 845 m²

Skoczów, ul. Bielska - dom z dużym ogrodem, garażem i plantacją borówki. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Skoczowie, przy ul. Bielskiej - w spokojnej i zielonej.