dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

449 000 zł320 m² 1 403,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż pensjonat położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krzywa

Jazgarzewszczyzna

1 169 000 zł149,53 m² 7 817,83 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

6-pokojowy dom z tarasem to oferta dla najbardziej wymagających. Na parter składa się duży salon z aneksem kuchennym i jadalnią, gabinet oraz łazienka. Doskonale doświetlony, południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krzywa

Jazgarzewszczyzna

1 179 000 zł150,60 m² 7 828,69 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Dom o powierzchni 150 m2 będzie doskonały dla rodziny z dziećmi. Na parterze jest przestronny, ponad 30-metrowy salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem do ogrodu, łazienka dla gości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krzywa

Jazgarzewszczyzna

1 309 000 zł152,20 m² 8 600,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

152-metrowy dom z dużym ogrodem i tarasem to propozycja dla wymagającej rodziny. Przestronny, doskonale doświetlony salon z aneksem kuchennym i jadalnią jest miejscem spotkań całej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł111,50 m² 4 475,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa cena! Solidny dom w Centrum Wodzisławia | Najdroższe prace remontowe już za Tobą! lokalizacja Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego, przy ul. Cichej. To.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł100 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

*siedlisko na skraju puszczy knyszyńskiej I wzgórz sokólskich*działka 3600 M2*35 km od białegostoku*idealne pod agroturystykę* Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł97,30 m² 10 174,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 97,31m2, usytuowany w spokojnej dzielnicy w południowej części Bełchatowa na działce o powierzchni 2056m2. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł141,24 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Nowe osiedle stokrotki w Knurowie / 20 domów her-gum s.c. Zabrze - doświadczenie i wiarygodność wysoki standard w cenie! : rolety parter i piętro na pilota + okno tarasowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł139,25 m² 5 378,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Promocja tylko do końca czerwca! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu Cisova Park w Stanowicach. Funkcjonalny układ pomieszczeń, duże przeszklenia i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł139,82 m² 5 642,97 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł146,85 m² 8 171,60 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu Cisova Park w Stanowicach. Funkcjonalny układ pomieszczeń, duże przeszklenia i jasne wnętrza tworzą komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:999 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny, wolnostojący dom o powierzchni 150 m , położony w spokojnej i rodzinnej części Lubicza Górnego, zaledwie 10 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł165,65 m² 7 847,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Piękna, parterówka pod miastem lokalizacja: nieruchomość mieści się w miejscowości Stromiec. Dom z w pełni zagospodarowaną działką przy drodze asfaltowej w okolicy złożonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł300 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 017 m²

Duży dom Z potencjałem - radom, rajec poduchowny lokalizacja Rajec Poduchowny to spokojna, zielona okolica położona w Radomiu. Miejsce idealne dla osób ceniących spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł360 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szymanów ul. Łąkowa dom 360 m na działce 12 arów Dom zaprojektowany dla osób ceniących przestrzeń prywatność i wygodę na co dzień. W pełni umeblowany zadbany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

4 245 000 zł500 m² 8 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przestronny, umeblowany rodzinny dom w prestiżowej lokalizacji Józefowa | 8 pokoi | 500 m | działka 1 600 m | garaż na dwa auta | gruntowa pompa ciepła nibe | panele fotowoltaiczne | sauna.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 999 zł148 m² 7 425,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, tuż na południu Jagodna. Inwestycja znajduje się na ulicy Błotnej, w Żernikach Wrocławskich. Standard: deweloperski Plus Dodatkowe atuty: - kanalizacja - droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł132,22 m² 6 950,54 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

5-pokojowy segment z ogródkiem | Osiedle Gierymskiego | Ożarów Mazowiecki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł125,98 m² 7 898,08 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł125,98 m² 7 898,08 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nowoczesny segment bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł53 m² 6 790,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

*klimatyczny dom na siedlisku W knyszewiczach W otulnie puszczy knyszynskiej *gotowy do zamieszkania* Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z urokliwym siedliskiem z nowym domem.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł180 m² 17 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Agencje zapraszam wyłącznie w przypadku, gdy kupujący płaci Państwu prowizję za wyszukanie nieruchomości i obsługę. Na sprzedaż oferuję w pełni wyremontowany segment środkowy (180.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł147,60 m² 8 733,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom wolnostojący jednorodzinny na wydzielonej działce gruntu. Otwarcie sprzedaży! W ramach finalnej odsłony inwestycji Nowy Park Domy Tyniec wkrótce zostanie zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł267 m² 10 674,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Prezentujemy wyjątkowy wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 267m2, zlokalizowany w prestiżowej części Magdalenki, tuż przy lesie. Nieruchomość położona na zadrzewionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł84 m² 8 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Dom wolnostojący w bardzo cichej i kameralnej okolicy w sąsiedztwie innych nowo powstałych domów wolnostojących. Lokalizacja Łódź Widzew okolice ul. Jędrzejowskiej Mały domek.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł183 m² 7 513,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny azyl pod Krakowem wysoki standard, gotowy do zamieszkania! Szukasz domu, który nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Cenisz design i bezkompromisową jakość? Ten dom w Rzozowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł216 m² 12 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Prezentujemy na sprzedaż bliźniak urządzony w nowoczesnym stylu, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu, w zielonej części Wilanowa. Dom o powierzchni 216 m2 jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom na dużej działce w otulinie lasu - Kalisz, winiary Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 114 m (plus ok. 150.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł140 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:806 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom przy ul. Brzechwy w Dziekanowie Leśnym w tzw. części Bajkowej Dziekanowa, łączącej komfort spokojnego życia z doskonałym dostępem do tras.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł215 m² 12 338,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Przestronny dom z dużym ogrodem | 215 m | działka 890 m | 4 sypialnie | garderoby walk-in | klimatyzacja | instalacja alarmowa | automatyczne podlewanie ogrodu | kanalizacja | spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł90 m² 16 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:551 m²

Nieruchomość na działce z atrakcyjnym mpzp, a co za tym idzie z dużym potencjałem inwestycyjnym, także do rozbudowy. Zielona część warszawskiego Ursynowa Pyry Leśne, przy ul. Rataja.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z 3 sypialniami. Arciechów to urocza podwarszawska miejscowość która leży w otoczeniu lasów nad Narwią i Jeziorem Zegrzyńskim. Mikroklimat, dzikie plaże, rezerwat przyrody tylko.