dowolna

Domy

46 736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 736 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 385 000 zł137 m² 10 109,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod Krakowem (cianowice, gm. Skała) Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny, który będzie oddany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Letniskowa

Michelin Włocławek

544 500 zł86,46 m² 6 297,71 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Ogłoszenie dotyczy 4-pokojowego segmentu w inwestycji Letniskowa Park o powierzchni 86,46 m , cechującego się wysokim standardem oraz doskonałą lokalizacją. Cena ogłoszenia obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Letniskowa

Michelin Włocławek

547 500 zł86,46 m² 6 332,41 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Ogłoszenie dotyczy 4-pokojowego segmentu w inwestycji Letniskowa Park o powierzchni 86,46m , cechującego się wysokim standardem oraz doskonałą lokalizacją. Cena ogłoszenia obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Letniskowa

Michelin Włocławek

547 500 zł86,46 m² 6 332,41 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł183 m² 8 191,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:942 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w cichej i zielonej okolicy Gdyni-Pogórze, przy ulicy Żeliwnej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 133 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Augustowskiej 1 w Grodzisku Mazowieckiem. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł97,18 m² 13 366,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i świetnie skomunikowanej miejscowości Smolec idealny wybór dla rodziny szukającej komfortu i funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł485,74 m² 10 272,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Cena sprzedaży nieruchomości: 4 990 000 zł Szacowane koszty modernizacji (capex): 300 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł67,79 m² 9 293,41 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Cena obejmuje pełny stan deweloperski - Termin zakończenia budowy - grudzień 2026 Zaprojektowane, aby w optymalny sposób udostępnić mieszkańcom wygodną przestrzeń do spełnienia ich wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł67,79 m² 9 293,41 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł67,79 m² 9 883,46 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kaźmierz,wielkopolskie

495 000 zł165 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:793 m²

Zmiana ceny! Kaźmierz - na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 793 m2, w trakcie zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł156,05 m² 10 573,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w samym centrum Prawobrzeża: - ul. Migdałowa, szczecin Zdroje - 5 pokoi, 2 łazienki - 156,05 m2, garaż w bryle - działka 312 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 000 zł215 m² 7 669,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom z charakterem Pełczyce, gm. Kobierzyce. Szukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę, solidne wykonanie i codzienną wygodę?! Ta nieruchomość w Pełczycach będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:915 m²

Na sprzedaż solidny, podpiwniczony dom z lat 60-tych z ogrodem , położony na nachylonej działce w malowniczej miejscowości Chmielnik (powiat kielecki ). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł229 m² 3 842,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł136,44 m² 6 830,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Na sprzedaż ostatni! dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na nowopowstałym kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Grabówce przy ul. Daktylowej, inwestycji sekwoja Development. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł77,26 m² 9 176,81 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten 77-metrowy segment środkowy położony tuż przy wjeździe na osiedle to wygodna przestrzeń dla rodziny, która lubi wygodę i dobrą organizację dnia. Na parterze mamy hol z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł85,77 m² 9 199,02 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oto przestronny, 85-metrowy dom z tradycyjnym podziałem na strefy. Na parterze, gdzie toczy się życie codziennie mamy jasną kuchnię, łazienkę, garderobę tuż przy wejściu oraz duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł77,26 m² 9 047,37 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Łazy,mazowieckie

745 000 zł85 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 85,31 metra kwadratowego , zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej 56 (łazy, k. Warszawy w powiecie Piaseczyńskim). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł95 m² 13 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

(bezpośrednio) Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej, z dużym ogrodem, położony na wyjątkowym osiedlu (to tutaj kręcony jest serial ). Powierzchnia domu: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Marzysz o domu, w którym każdy członek rodziny znajdzie swój własny kąt, a poranna kawa na tarasie smakuje spokojem pobliskiego lasu? Zapraszam na ulicę Liliową miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł129,93 m² 10 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

| oferta na wyłączność - bez prowizji dla kupującego | Prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Strzecha z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego, usytuowanego na urokliwej działce o powierzchni 8 arów. To idealne miejsce dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia dom jednorodzinny w odległości 11 km od Krakowa, w zielonej nadwiślańskiej okolicy, gmina Skawina - miejscowość Pozowice - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł178 m² 9 101,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 178 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nad Wisłą (wawer, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla dużej rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 650 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:53

 

Powierzchnia działki:3 026 m²

Reprezentacyjna willa - potencjał inwestycyjny - unikat na rynku powierzchnia użytkowa budynku 1650m2 powierzchnia zabudowy 435,5m2 działka 3026 m rok budowy 1904 W najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u Nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 160m2, położony na działce o powierzchni 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł140,50 m² 6 967,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

| zakup od dewelopera - brak podatku pcc Prezentujemy Państwu komfortowe, energooszczędne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej okolicy zaledwie 15 km na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

27 999 zł48 m² 583,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy nowoczesne konstrukcje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł118 m² 11 016,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Nowe domy wolnostojące w Giebułtowie 5 pokoi, 113,8 m , działka 4,4arów Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją domów wolnostojących w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł147 m² 6 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dobre nieruchomości polecają nowoczesny dom pięknie położony w wygodnych i przyjaznych Przyłękach. Nowoczesny dom wolno stojący o pow. około 150m, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł404 m² 4 925,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18