dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 550 000 zł234 m² 6 623,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment środkowy w całości podpiwniczony. Lokalizacja: warszawa, wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II Powierzchnia całkowita 234,20 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł109,63 m² 8 984,77 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Komfortowy, 4-pokojowy dom z ogrodem, zlokalizowany w Psarach, tuż przy granicy z Wrocławiem. Dla tego domu istnieje możliwość przearanżowania garażu na kuchnię. Cena za udział.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł102,60 m² 9 444,44 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Komfortowy, 4-pokojowy dom z ogrodem, zlokalizowany w Psarach, tuż przy granicy z Wrocławiem. W cenie 1 miejsce postojowe w garażu i 1 miejsce postojowe przed budynkiem. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 000 zł101,40 m² 10 246,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł144 m² 5 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Nowy dom | stan deweloperski | duża działka | cicha okolica | blisko jezior turawskich Cena brutto kupujący zwolniony z podatku pcc! Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł140 m² 16 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w samym sercu Wrzeszcza po generalnym remoncie i modernizacji, łączący solidność historycznego budownictwa z komfortem współczesnych rozwiązań. Dom: na.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł143,20 m² 6 138,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom premium (143 m ) z pompą ciepła - Dobrzewino, brak skosów! Na sprzedaż funkcjonalny, 5-pokojowy dom (143,2 m ) na przestronnej działce 503 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł240,50 m² 4 361,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Przestronny parterowy dom Z garażem dwustanowiskowym W stanie deweloperskim na sprzedaż Na sprzedaż funkcjonalny, przestronny wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł145,96 m² 10 276,79 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zielony Lipków | ostatni dom z dużym ogrodem w kameralnej inwestycji Na sprzedaż wyjątkowy dom w inwestycji Zielony Lipków kameralnym osiedlu obejmującym zaledwie 4 lokale, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł145,96 m² 9 591,67 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zielony Lipków | nowoczesny dom w kameralnej inwestycji Na sprzedaż wyjątkowy dom w inwestycji Zielony Lipków kameralnym osiedlu obejmującym zaledwie 4 lokale, położonym w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł145,96 m² 9 591,67 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł203 m² 73,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

| lokalizacja: warszawa (sadyba), ul. Wysowska Dostępność: od 1 lipca 2026 r. Przeznaczenie: cele mieszkalne lub biurowe Oferujemy na wynajem wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 203 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł180 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Szukasz przestronnego domu w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Wrocławia? Ta nieruchomość to doskonałe połączenie komfortowego mieszkania oraz możliwości prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł161,28 m² 6 076,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

Nowoczesny dom z dużą działką 5 pokoi, wysoki standard, 30 min do centrum Warszawy Szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego domu w zielonej i dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 4 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie? A może zależy Ci na nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym i dużą działką? Ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł108,04 m² 5 275,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

oraz podatku pcc. Kameralna inwestycja budowlana w Bolewicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Proponujemy dom typu Makadamia o estetycznej, nowoczesnej formule z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł109,38 m² 7 304,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Nowoczesne domy z garażem i 4 sypialniami! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Bodzanowie, na zagospodarowanej i ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Józefa Montwiłła 6

Jordanowice Grodzisk Mazowiecki

1 190 000 zł121,58 m² 9 787,79 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej. Parter domu składa się z salonu z aneksem kuchennym, gabinetu i łazienki. Na piętrze za to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Józefa Montwiłła 6

Jordanowice Grodzisk Mazowiecki

990 000 zł125,92 m² 7 862,13 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej. Parter domu składa się z salonu z aneksem kuchennym, wc i przestronnego garażu. Na piętrze za to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Józefa Montwiłła 6

Jordanowice Grodzisk Mazowiecki

1 180 000 zł121,58 m² 9 705,54 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

1 472 000 zł350 m² 4 205,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz domu do zamieszkania? Ten dom ma dwa piętra, łączną powierzchnię 350 m , taras, balkon i ogród. Wybudowany z pustaka, z betonowym lekko spadzistym dachem pokrytym grubą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Pasek,mazowieckie

650 000 zł95,46 m² 6 809,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w miejscowości Pasek pod Wołominem, w spokojnej i zielonej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją. Stacja pkp Dobczyn znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł197 m² 9 390,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Stara Wieś / dom 197 m2 / 4 pokoje/ taras/ garaż/ działka 1284 m2 Współczesny, wolnostojący dom o powierzchni 197 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1284 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 358 000 zł139 m² 9 769,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Atrakcyjny, przestronny i energooszczędny dom wolnostojący w Luboniu. Ciekawa bryła architektoniczna budynku z dużymi przeszkleniami doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy. To.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł197 m² 4 817,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowość! Olszówka prestiżowa dzielnica Tylko u mnie bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż dom w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Bielska-Białej Olszówce, w cenie 949 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 379 900 zł115,84 m² 11 912 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 m²

Nowoczesny dom gotowy do zamieszkania do umeblowania według własnego gustu. Dom położony w spokojnej części Rzeszowa- (boczna Podkarpackiej) Nieruchomość została wykończona i jest gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł93,35 m² 9 094,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:491 m²

Mam Państwu do zaoferowania, na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej okolicy u podnóża góry Ślęży, w rejonie Sulistrowic / Sobótki. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Dom mieszkalny z ogrodem oraz częścią usługową - Restauracją wraz z miejscami noclegowymi w miejscowości Grajewo znajdujący się na ul. Kopernika (woj. Podlaskie, przy trasie 61 na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sarbinowo,zachodniopomorskie

2 200 000 zł297 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:918 m²

Dom nad morzem na sprzedaż - Sarbinowo | 300 m2 | 10 studiów | do plaży 6 minut spacerem | Pensjonat inwestycyjny Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł83,20 m² 8 641,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Numer telefonu do kontaktu: 886_356_622 zabierzów biuro sprzedaży dewelopera - bez prowizji I podatku pcc - możliwość wykończenia pod klucz Zakup domu + działki na własność, w przypadków.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł370 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 482 m²

Michalin / dom 320 m2 / 7 pokoi/ taras/ garaż/ działka 1482 m2 Dom wolnostojący, piętrowy z garażem w bryle budynku na pięknie zagospodarowanej działce w zalesionej części Michalina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł144,02 m² 6 589,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy dom na sprzedaż Tarnowiec - Bliźniak z działką 900 m i rekuperacją Bez prowizji od kupującego! Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, który łączy wysoki standard wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł141,20 m² 6 366,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzysz o własnym domu pod miastem, niedrogim w utrzymaniu? Nie wyobrażasz sobie życia bez własnej przestrzeni, tarasu, ogródka czy na kilku m2 w małym pokoju? Przerażają Cię kwoty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł173 m² 6 352,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam bezpośrednio dwa duże domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z garażami położone w Rącznej, gmina Liszki. Do granicy Krakowa i obwodnicy bezproblemowy dojazd - około 5.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Chciałbyś zamieszkać w spokojnej okolicy, w domku z ogrodem za rozsądną cenę? Lubisz kontakt z naturą i szukasz odskoczni od gwaru miejskiego? Na sprzedaż dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 000 zł115 m² 7 791,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, kompaktowy i funkcjonalny dom typu bliźniak w stanie deweloperskim, wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Idealna propozycja dla osób ceniących autonomię, poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Mazurski dom w znakomitej lokalizacji - w Mikołajkach, w pierwszej linii zabudowy jeziora Mikołajskiego, usytuowany w spokojnej części ulicy Kajki, tuż przy ekomarinie mkż. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł110 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:810 m²

Sprzedam murowany dom pod Łodzią, w gminie Rzgów, miejscowości Romanów. 90m + 2 antresole, każda około 10 m2 co daje łączną powierzchnię użytkową około 110 m . Pozostałe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł167,44 m² 9 675,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:264 m²

W cenie zawarte jest kompletne wyposażenie domu: sprzęt agd, rtv oraz meble wolnostojące o łącznej wartości ponad 100 000 zł. To propozycja idealna zarówno dla większej rodziny, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł341,40 m² 3 895,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z dużym potencjałem, blisko centrum Słupska: biznes, komfort i przestrzeń. Sprzedam dom piętrowy z ogrodem, zlokalizowany w Słupsku w atrakcyjnej, rozwojowej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł270 m² 12 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Zalety nieruchomości: - prestiżowa, kameralna lokalizacja na wzniesieniu, w otoczeniu zieleni, - imponująca działka o powierzchni 1737 m zapewniająca prywatność, - luksusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Sprzedaję dom wolnostojący o pow. użytkowej 130 m2 , stojący na działce o pow. 389 m2. Do domu przynależy również garaż o pow. 5,20x3,90 , wjazd utwardzony kostką brukową.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zamieszkaj blisko Krakowa. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży klimatycznego domu we wsi Tenczynek zaledwie 25 km od centrum Krakowa. Prezentujemy przestrzeń skrojoną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł115 m² 13 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

OOferta dotyczy wolnostojącego domu wykończonego do zamieszkania ( w trakcie wykańczania, zabudowa kuchni dodatkowo płatna 50 tys.) pow. 100m2 salon + kuchnia z wyspą ( 35m2 )+spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł270 m² 2 403,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy Państwu świetną inwestycję. Pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 270m2, usytuowany w dzielnicy Jaroszówka w Białymstoku. Blisko komunikacji miejskiej, sklepów, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł250 m² 7 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 929 m²

Komfortowy dom z dużą działką i dodatkowym budynkiem 160 m2 w prestiżowych Żernikach gotowy do wprowadzenia! brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Poranna kawa na tarasie wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:114 m²

Na sprzedaż prawo do użytkowania całorocznego domku na terenie Przystani, szczecin Pomorzany. Domek murowany położony w sąsiedztwie Odry na monitorowanym i ogrodzonym terenie z bramą.