dowolna

Domy

46 736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 736 ogłoszeń

1 630 000 zł144 m² 11 319,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom pod klucz 144 m | Łazy koło Magdalenki | Ogród | 20 minut do Warszawy Lokalizacja: łazy, gm. Lesznowola ul.Agatowa Cena: 1 630 000 zł Powierzchnia: 144,15 m + poddasze Liczba pokoi: 5 Typ.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł337 m² 11 275,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

W sprzedaży dostępny jest wolnostojący dom z 2015 roku, umieszczony w Józefosławiu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 280,8 m miejsce jest na przestronnej, zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł165 m² 4 357,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:782 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej wynoszącej około 165 m2 (powierzchnia całkowita wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczutki

Szczutki,kujawsko-pomorskie

830 000 zł116,77 m² 7 107,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż nowoczesny w atrakcyjnej cenie dom wolnostojące w doskonałej lokalizacji w gminie Sicienko Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł75,50 m² 4 635,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferujemy w sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 2200 m2 zabudowaną domem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym we wsi Sasek Wielki obręb Sasek Mały gmina Szczytno powiat.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł160 m² 2 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 777 m²

Prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 160 m2. Położony na działce o powierzchni 9770 m2. Zlokalizowany w gminie Cyców w miejscowości Janowica.

Szczegóły ogłoszenia

1 333 000 zł340 m² 3 920,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Dom przy ul. Gołębiej to idealne miejsce dla rodziny, która chce mieszkać w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką szkołę, sklepy czy szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł115 m² 3 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Okazja!sprzedam dom wolnostojący w świetnej lokalizacji w Myszkowie. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 116 m2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł183 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz wolnostojącego domu z duszą? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż położony w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł388 m² 2 007,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 418 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Oferta sprzedaży domu w bardzo dobrej lokalizacji w Myszkowie. Duża działka o ładnej szerokości ok. 32 m. o powierzchni 2418 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł176,60 m² 5 379,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, które się czuje. Ten należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą o powierzchni 176,6 m (w tym garaż 17,4.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł236,46 m² 5 709,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:716 m²

Marzysz o przestronnym, komfortowym domu w spokojnej okolicy? Ta wyjątkowa oferta jest dla Ciebie! Przy zakupie tej nieruchomości nie zapłacisz prowizji - skorzystaj z naszej atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł180 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:486 m²

Przestronny, wolnostojący dom z zadbanym ogrodem, niewymagający dużych nakładów finansowych. Idealny dla dużej rodziny. Lokalizacja Radom, młodzianów, ul. Radostowska Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

1 130 000 zł295 m² 3 830,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Budynek Powierzchnia: 295 m2 Kondygnacje: parter, poddasze Pokoje: 6 Rodzaj: wolnostojący Rok budowy: w budowie Technologia: tradycyjna (ytong) Standard: surowy zamknięty Okna: pcv trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł230 m² 41,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prime Property oferuje do wynajmu przytulny, zadbany dom znajdujący na osiedlu Polana Żywiecka w Krakowie. Dom położony jest w spokojnej okolicy w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 779 000 zł163,52 m² 10 879,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż przytulny i dobrze rozplanowany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Nieruchomość składa się z 5-ciu komfortowych pokoi, oddzielnej łazienki, wc, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł88,47 m² 16 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania piętro domu z garażem i piwnicą. Wspaniały, widok na panoramę tatr. Świetna lokalizacja : blisko Dolina Kościeliska, dolina Chochołowska, witów- ski, narciarskie trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł229,50 m² 3 464,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 182,80 m2 oraz całkowitej 229,50 m2, posadowiony na działce o powierzchni 11,06 ar. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł163,96 m² 1 335,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Okazja! Dom pod lasem 7km od Ścinawy, 25 km od Wińska, 60 km od Wrocławia Oferujemy Państwu na sprzedaż rozpoczęta budowę domu jednorodzinnego, położoną w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł171,67 m² 5 592,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wielopokoleniowy, w którym znajdują się dwa niezależne mieszkania do własnej adaptacji. Nieruchomość wybudowana w latach 80 w technologii tradycyjnej ( biała.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł287 m² 26,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:457 m²

Szukasz przestronnego, wygodnego domu dla swojej rodziny w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Na wynajem zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 000 zł630 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 017 m²

Dla domatorów lubiących przestrzeń i prywatność, ceniących komfort, dobry styl i jakość życia mam idealną rezydencję w stylu francuskim. Dlaczego domatorów? Bo na miejscu jest.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł82 m² 5 670,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Na sprzedaż piętro domu o powierzchni 62 m , położone na zagospodarowanej działce o powierzchni 10 arów przy ul. Żeromskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal stanowi odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł185 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy, nowy dom do wynajęcia | Kwirynów k. Warszawy | 185 m | przy lesie Do wynajęcia zupełnie nowy, nigdy niezamieszkały dom położony na terenie zamkniętego, kameralnego osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł118 m² 4 703,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Do sprzedaży dom w Ustroniu w pobliżu wyciągu na Czantorię. Dom o powierzchni ok. 118m2 posadowiony na działce o powierzchni 1380m2 Parter: salon z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł100,10 m² 5 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:53 m²

Dom dla rodziny 100 m | ogród | ogrzewanie podłogowe | przy polu golfowym | blisko Trójmiasta Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł134 m² 4 843,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 134m2 posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 524 mkw. Dom zbudowany z najwyższą starannością, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:920 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta słyszysz ciszę i śpiew ptaków. Wychodzisz z kawą na własną działkę, a jedyne, co masz do ogarnięcia , to decyzja: hamak.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł81 m² 3 012 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 591 m²

Do Sprzedaży siedlisko położone w malowniczej okolicy w pobliżu lasów, pól w miejscowości Dobrosielice Pierwsze gmina Drobin powiat Płocki, woj. Mazowieckie. Siedlisko posadowione jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł112 m² 6 866,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej bardzo blisko Białegostoku. Bardzo dobra lokalizacja. Do Centrum 15 minut. Dojazd drogą asfaltową. Stan deweloperski. Segmenty o powierzchni 112.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł200 m² 18 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY Na sprzedaż nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł340 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dwa domy w zabudowie bliźniaczej w Wirach w stanie surowym. Na sprzedaż dwa domy w zabudowie bliźniaczej na dużej działce o powierzchni 800m2. Bliźniaki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 483 m²

Krzywczyce, gmina Niegosławice, dom 35 m2, działka o powierzchni 2 483 m2, cena 450 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Krzywczyce, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł200 m² 2 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dom z potencjałem Turek, ul. Radosna Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej części Turku, przy ul. Radosnej. To miejsce, które łączy wygodę życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł222,20 m² 6 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny dom z udogodnieniami w Malborku! Urokliwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł300 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Okazały dom o powierzchni 300 m2, wzniesiony w 2014 roku na działce o powierzchni 1307 m2, położonej w Karczemkach nieopodal Gdyni i Gdańska. Dom o wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł179,55 m² 5 847,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż - dom, połówka bliźniaka o powierzchni całkowitej 179 m2, na działce o pow. 1500 m2 w miejscowości Świdniczek okolice Borka. Na nieruchomość składają się: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł100,01 m² 7 199,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom pasywny, wolnostojący realizowany według projektu Dom w kosaćcach 9 (bez odstępstw). Nieruchomość o powierzchni 100m2 usytuowana jest w Nidku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 457 540 zł491,76 m² 4 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Jeśli szukasz miejsca na siedzibę firmy z dużym potencjałem w pobliżu autostrady A2 i stacji pkp - to ta alternatywa jest dla Ciebie. TA oferta tylko U nas! Marcin Dzido tel.:.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł181,70 m² 3 219,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji, 42 km od Opola, 20 km od Brzegu, 15 km od Namysłowa w pięknej, spokojnej i bezpiecznej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł83 m² 1 554,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:320 m²

Budynek gospodarczy z możliwością przekształcenia na dom Niewistka, działka 3,2 ara Na sprzedaż budynek gospodarczy w trakcie przekształcania na lokal mieszkalny, położony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij