dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł100 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom na wynajem wybudowany w 2009 roku. Dla 12 osób! możliwość dostawienia łóżek! Pełne umeblowanie, łóżka, szafy, kuchnia ze sprzętem, łazienki z prysznicami, pralka. Dwa pokoje po 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dominikańska

Warszawa,mazowieckie

65 920 zł1 500 m² 43,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia (lub sprzedaży) budynek o łącznej powierzchni 1500 m2 (dwa bliżniaki po 750 m2 , z możliwością połączenia w jedną całość, umożliwiające adaptację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Horacego

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł90 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! Dom w zabudowie bliźniaczej dwupiętrowy, o powierzchni 90m2 z własnym ogródkiem o pow. 130m2 oraz z miejscem parkingowym. Składający się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Czekanka

Czekanka,śląskie

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia od zaraz świetnie utrzymany, nieduży dom, z pięknym, zagospodarowanym ogrodem. Cicha okolica, łatwy dojazd do aglomeracji ( 20 min ), 15 km od lotniska Pyrzowice, 5 km od gierkówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogrodowa

Łagów,lubuskie

6 500 zł320 m² 20,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W domu znajdują się: na piętrze II- 3 sypialnie : 2 pokoje 5 osobowe / 2 tapczany 2 osobowe i 1 pojedynczy/

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poznańska

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł170 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprawdź! Przedmiotem ofert jest dom przeznaczony pod wynajem głównie dla pracowników firm realizujących rozmaite kontrakty na terenie trójmiasta i nie tylko. Miejsc noclegowych dla 15 osób! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sąsiedzka

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł230 m² 10,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Matarnia, blisko obwodnicy, dobry dojazd, miejsca parkingowe. Trzy w pełni niezależne mieszkania na wynajem dla pracowników, w pełni umeblowane i wyposażone. I mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiśniowa

Kowale,pomorskie

10 000 zł260 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia bardzo ładny duży dom(260m2) na przepięknej działce o powierzchni 1009m2, usytuowany w cichej i spokojnej okolicy na granicy Gdańska i Kowali. Wybudowany w 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 750 zł140 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomość położona w Centrum Osowej Góry skierowna dla rodziny z możliwością prowadzenia cichej działalności usługowej. Na działce o powierzchni około 600m kw znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Gdynia,pomorskie

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

dom lata 90-te, 3 lata temu kapitalny remont domu, podpiwniczony /również część mieszkalna, biurowa/, parter - salon, weranda , kuchnia, spiżarnia, pokój, łazienka z wanną, osobne wc, ip- 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Witosa

Nowy Targ,małopolskie

2 000 zł200 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Cena plus media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł260 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Segment do wynajęcia 260m na działce 230m z tarasem i ogródkiem, na Mokotowie niedaleko wystawy budownictwa przy ul. Bartyckiej. Osiedle ogrodzone. Dobry dojazd do Centrum mniej niż 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Smolec,dolnośląskie

2 800 zł200 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w pobliżu Wrocławia do wynajęcia. Cena - 2800 + media. Bezpośrednio od właściciela. Bardzo funkcjonalny dom, w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej (dworzec oraz Autostradowa Obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sarabandy

Warszawa,mazowieckie

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domek znajduje się na ładnej posesji blisko ul. Puławskiej ,15 minut jazdy autobusem do metra ,10 minut do Piaseczna.Mieszkanie po remoncie Okolica spokojna okolica, niska zabudowa, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marszowa

Łódź,łódzkie

4 600 zł324 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na wynajem piękny, 2-piętrowy wyposażony dom jednorodzinny z cegły w zabudowie szeregowej o pow. 324m2, 5-pokojowy, zlokalizowany w Łodzi na Polesiu przy ul. Marszowej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Potokowa

Gdańsk,pomorskie

20 000 zł600 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna lokalizacja pod np. pensjonat, hotel, klinikę, firmę informatyczną. Nieruchomość położona w Dolinie Strzyży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł158 m² 28,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do wynajęcia na cele mieszkalne lub na biuro powierzchnia 158 m2 w domu wolnostojącym w świetnym położeniu na granicy Bemowa i Woli. Atrakcyjna, bardzo cicha, zielona i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Galaktyczna

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł100 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu dom bliźniak idealne miejsce na prowadzenie biura, gabinetów, studia kosmetycznego itp. Istnieje możliwość wynajmu dla pracowników firm! Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Własna Strzecha

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Piękny klimatyczny dom, do wynajmu od zaraz. Na parterze salon, z wyjściem na taras, jadalnia, kuchnia, toaleta. Piętro to dwie sypialnie oraz łazienka. Na parterze można wyodrębnić dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Asfaltowa

Sulejówek,mazowieckie

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Do wynajęcia piękny dom w Sulejówku 2-poziomowe kondygnacje, wysoki standard wykończenia -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Morenowa

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! do wynajęcia od zaraz! Do wynajęcia piętro domu z oddzielnym w atrakcyjnej lokalizacji na gdańskiej morenie w pobliżu Parku naukowo technologicznego. 65 m2 z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karpacka

Gdańsk,pomorskie

6 500 zł150 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! tanio! Bardzo ładny dom w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Gdańska - Oliwie. Nieruchomość można traktować w kategorii domu jednorodzinnego bądź dwurodzinnego, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

5 500 zł110 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony jest w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic miasta - Zaspie. W bezpośredniej bliskości ze środkami komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm). Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł460 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:722 m²

Budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 460mkw. położony na zagospodarowanej działce wielkości 722mkw. Dom był sukcesywnie rozbudowywany i modernizowany. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Taneczna

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł160 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

7 pokoi w segmencie na zielonym Ursynowie. Po generalnym remoncie. Duży, umeblowany salon, 6 sypialni bez mebli, umeblowana kuchnię oraz 3 łazienki. - tylko na cele mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowackiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 500 zł280 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Piękny, duży dom położony w Pruszczu Gdańskim o powierzchni 280 m2. Składa się z 8 pokoi i 2 łazienek. Na parterze: przestronny salon połączony z kuchnią oraz jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piętro domu I poddasze - 150M2 do wynajęcia za jedyne 3000zł - okazja Z ! Część domu wolnostojącego do wynajęcia na mieszkanie, biuro lub siedzibę firmy. Opis mieszkania: na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 850 zł220 m² 8,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Doskonała okazja wynajmu dużego domu W cenie mieszkania - takie okazje tylko Z ! Oferta wynajmu domu za niewielką cenę na osiedlu Bukowo. Opis nieruchomości: duży 3-kondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kampinos

Kampinos,mazowieckie

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Domy do wynajęcia okolice Kampinosu. Prezentowana nieruchomość to ładny, zadbany dom w cichej i spokojnej miejscowości Wola Pasikońska. Dom o powierzchni 100 m posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Rotmanka,pomorskie

2 500 zł200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piętro domu w Rotmance k. Pruszcza Gdańskiego. 140 m2 pow. użytkowej, oddzielne wejście, 5 pokoi, oddzielna kuchnia i spiżarnia, salon, przestronny hol. Możliwośc zakwaterowania 5-8 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

:dodatkowy opis Do wynajęcia komfortowy szereg na Piaskowej Górze o powierzchni użytkowej 110m2. Na parterze znajduje się kuchnia w zabudowie z pełnym wyposażeniem i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 200 zł113 m² 19,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy Państwu do wynajęcia segment domu w zabudowie bliźniaczej o łącznej pow. 113 m.kw + garaż w przyziemiu budynku na 1 samochód o pow. 60 m.kw. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiewiórcza

Gdańsk,pomorskie

5 300 zł280 m² 18,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! tanio! Bardzo ładny dom - zabudowa szeregowa, w jednej z najlepszych dzielnic Gdańska - Morenie. Został oddany do użytku w 2007 roku. Podział kondygnacji przedstawia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Władysława IV

Gdańsk,pomorskie

500 zł220 m² 2,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! pokoje do wynajęcia! Od 01.02.2012r. do wynajęcia jest II i III kondygnacja domu.Na pierwszym piętrze - 4 pokoje 2-3 osobowe plus jeden1-2 osobowy z własną łazienką. Dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełmno

Chełmno,kujawsko-pomorskie

3 500 zł265 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

Niepowtarzalna oferta! Proponujemy do wynajęcia rezydencję w Chełmnie. położoną w odległości 35 km od Torunia, 140 km od Gdańska, 40 km do Bydgoszczy, w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lirowa

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł250 m² 14,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Złota Karczma, blisko obwodnicy, dobry dojazd, miejsca parkingowe. dwa w pełni niezależne mieszkania na wynajem dla pracowników, w pełni umeblowane i wyposażone. I mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezydencja na nowym mierzynie Dom o powierzchni całkowitej 300 m2 na pięknej zagospodarowanej działce ok .1500m2. Na działce piękne nasadzenia i obiekty małej architektury. Komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Legionowa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł160 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom jednopiętrowy z poddaszem (połowa bliźniaka) na działce 450 m2. Na parterze duży, przestrzenny salon, oddzielna kuchnia, pokój, toaleta. Na piętrze 3 sypialnie,z dwóch wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny domek parterowy Z wyposażeniem W spokojnej dzielnicy szczecin gumieńce. Ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 90m2. Mieszkanie jasne, przestronne, umelbowane. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł170 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Do wynajęcia nowy dom (150 mkw) w zabudowie bliźniaczej z garażem, położony przy jednej z cichych uliczek w spokojnej dzielnicy Bukowo. Na powierzchnię domu składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Willowa

Dobczyn,mazowieckie

1 500 zł153 m² 9,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę budynek jednorodzinny wolnostojący w Dobczynie ul. Willowa o powierzchni 153 m2 Blisko do stacji pkp, szkoły, sklepów. W pełni wyposażony. Część działki do dyspozycji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij