dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Truskawiecka

Warszawa,mazowieckie

12 900 zł260 m² 49,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:379 m²

Piękny I klimatyczny dom dla rodziny na sadybie beautiful and cozy home for family in sadyba Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu: wyjątkowy, komfortowo urządzony dom z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybnicka

Mikołów,śląskie

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:773 m²

Oferuję do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 140 m2 ( w tym dwustanowiskowy garaż o pow. 40 m2) położony w Mikołowie. Dom znajduje się w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ruczaj

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Unikalny dom na wynajem na wilanowie unique house for rent in wilanow We speak English, please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaoferować Państwu unikalną, włoską Willę usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zielona

Iwiny,dolnośląskie

4 000 zł130 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Pośrednik nieruchomości: email: opiekun oferty: email: nowy dom w zabudowie szeregowej położony w Iwinach - zaledwie 10 km od Rynku. Dom składa się z trzech kondygnacji: parter Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

25 000 zł450 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:783 m²

Luksusowy dom Z basenem do wynajęcia W miasteczku wilanów - unikatowa oferta luxury house with the swimming pool for rent in miasteczko wilanów - unique offer Dom jest idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zabłocie

Żywiec,śląskie

2 200 zł175 m² 12,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

-Żywiec. Zabłocie. Odnowiony przedwojenny dom w urokliwej okolicy- dom o powierzchni użytkowej 175m2 z dogodnym dojazdem w świetnej lokalizacji. Do centrum dojeżdżasz w kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galicyjska

Zielonki,małopolskie

2 700 zł126 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Victoria Estate prezentuje dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej - Zielonki! Nieruchomość: dom II-piętrowy w zabudowie szeregowej zlokalizowany w północnej części Krakowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Iwonicka

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na wynajem na sadybie house for rent in sadyba Przedstawiamy dom do wynajmu w bardzo dobrej lokalizacji na Sadybie w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz zieleni. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pstrągowa

Pstrągowa,podkarpackie

1 400 zł100 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Do wynajęcia dom usytuowany około 30 km od Rzeszowa. Nieruchomość składa się z: - kuchni, - 3 pokoi, - łazienki z wc, - przedpokoju. Dom częściowo umeblowany, ogrzewany węglowo. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Urodzajna

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł320 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom na wynajem W wilanowie. House for rent in wilanow. Agencja Nieruchomości Eurovilla przedstawia Państwu komfortowy dom - bliźniak na wynajem w Wilanowie. Dom składa się z 7 pokoi, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gżegżółki

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł360 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Przestronny dom na ursynowie na wynajem spacious house in ursynów for rent Prezentujemy Państwu dużą, przestronną nieruchomość na Ursynowie. Dom jest piętrowy z użytkowym poddaszem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

English below Victoria Estate prezentuje dom z ogrodem w Borku Fałęckim! Nieruchomość: dom zlokalizowany w cichej okolicy blisko ul. Zakopiańskiej - Borek Fałęcki. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł400 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:674 m²

Dom na wynajem na wilanowie house for rent in wilanów Dom położony jest w pobliżu Jeziora Wilanowskiego i Pałacu w Wilanowie. Wysoki standard wykończenia. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł240 m² 12,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Solidnie wybudowany dom szeregowy z lat 90-tych (wykończony w 97 roku). Docieplony wełną mineralną, dach pokryty gontem bitumicznym. Dom dobrze doświetlony. Spokojne ustronne miejsce. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

5 800 zł200 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia dom wykończony wysokiej jakości materiałami, komfortowo i nowocześnie urządzony oraz umeblowany głównie włoskimi meblami. Ekskluzwna rezydencja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł380 m² 34,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom na wynajem wilanów-powsin zapłocie residence style house in wilanow Agencja Nieruchomości Eurovilla prezentuje Państwu piękny dom na wynajem, przytulny i wygodny dla rodziny, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł350 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom do wynajęcia W powsinie ul. Zapłocie house in powsin, zapłocie street for rent Zachęcam do wynajęcia atrakcyjnego domu położonego na prestiżowej ulicy w wilanowskim Powsinie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dąbrowszczaków

Swarzędz,wielkopolskie

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem duży 5 pokojowy-180 m2 dom/szeregowiec z ogródkiem w Swarzędzu do wynajęcia od zaraz. Przestronny dom (dwa piętra +poddasze) posiada : 5 niezależnych pokoi, 2 łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł560 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO wynajęcia dom wilanów zawady house for rent wilanów zawady Duży przestronny dom, położony w centralnej części Zawad, na małym osiedlu zieloną przestrzenią rekreacyjną nad Wilanówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

200 zł50 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:208 m²

Do wynajęcia dom w Zwierzewie (gmina Ostróda) wpełni wyposazony i przystosowany dla 8 osób. Składa się pokoju z aneksem kuchennym i 3 sypialni , łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł350 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:487 m²

Nieruchomość zlokalizowana na cichym i spokojnym osiedli. Ładna, zagospodarowana działka o pow. 487m2. Rozkład domu przedstawia się następująco: parter - garaż na 2 samochody, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł380 m² 36,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

House for rent in wilanów zawady dom do wynajęcia wilanów zawady Do wynajęcia wolnostojący dom w Wilanowie o bardzo wysokim standardzie wykończenia, w bliskim sąsiedztwie pola golfowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Segment skrajny do wynajęcia na ursynowie house for rent in ursynów Agencja nieruchomości eurovilla ma przyjemność zaprezentować Państwu segment skrajny w cichym i uroczym zakątku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł280 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom do wynajęcia W wilanowie house for rent in wilanow Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu luksusowy dom w sercu starego Wilanowa, nie opodal Parku Wilanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboszyce

Luboszyce,opolskie

3 500 zł221 m² 15,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia dom jednorodzinny wolnostojący posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce (z oczkiem wodnym) o powierzchni 12,50 ara w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dostępna od grudnia 2018 roku! Do wynajmu przestronny i funkcjonalny dom (połowa bliźniaka) na strzeżonym osiedlu marina mokotów, idealny dla rodziny z dziećmi. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł400 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom na wynajem blisko pałacu wilanowskiego - niski wilanów new house for rent close to wilanów palace - niski wilanów Krótko o nieruchomości: piękny, słoneczny, przestronny i świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kępa Oborska

Kępa Oborska,mazowieckie

22 500 zł425 m² 52,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom na wynajem blisko konstancina - jeziorna A unique house for rent near konstancin-jeziorna Agencja nieruchomości eurovilla ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle, przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zemborzyce Tereszyńskie

Zemborzyce Tereszyńskie,lubelskie

3 300 zł220 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolno stojący o powierzchni użytkowej ok 200m 2 , zemborzyce tereszyńskie opis dodatkowy: dom w pobliżu Lublina, przy trasie Lublin - Kraśnik, przy wylocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Husarii

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł252 m² 63,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:261 m²

Dom na wynajmem - stary wilanów - luksusowy! house for rent - old wilanów - luxury! Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu Luksusowo urządzony dom w stylu glamour zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jakuba

Warszawa,mazowieckie

14 500 zł350 m² 41,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia W wilanowie house for rent in wilanów Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu. Duży cichy dom w drugiej lini zabudowy. Lokalizacja: _____________________ Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Maya

Poznań,wielkopolskie

5 000 zł238 m² 21,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bez prowizji! Polecam do wynajmu nocleg pracowniczy w domu jednorodzinnym zlokalizowanym przy ulicy Maya (starołęka) Wolne od 1 stycznia! Cena za 10 osób. Atrakcyjne położenie przy pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dostatnia

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł360 m² 34,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO wynajęcia dom wilanów zawady house for rent wilanów zawady Przestronny dom położony w centralnej części Zawad. Wykończony w jasnych barwach. Praktyczny rozkład wnętrz: na parterze duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

House for rent in wilanów dom na wynajem na wilanowie Wolnostojący,reprezentacyjny dom na Zawadach. Wnętrza w ciepłych przyjemnych barwach. Z salonu wyjście na taras i do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rumiana

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł440 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom na wynajem W starym wilanowie! house for rent in old wilanow! Dom do wynajęcia w starym Wilanowie. Dom składa się z 4 kondygnacji : podpiwniczenie, parter, piętro I piętro II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Husarii

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł411 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

House for rent in old wilanów dom do wynajęcia W starym wilanowie Znakomita lokalizacja w Wilanowie po stronie Pałacu. Wokół eleganckie wille. Dom położony na dużej, ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

3 950 zł130 m² 30,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia Piękny dom/mieszkanie. Wawer. Zielony ogród. Blisko lasu. 130m2, 5 pokoi. Dobry dojazd Nieruchomość dostępna od 01.03.2019r. Bardzo ładny dom o powierzchni 130 m2, a precyzyjniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. 3 Maja

Józefów,mazowieckie

5 500 zł320 m² 17,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący podpiwniczony z oddzielnym wejściem na działce 650 m2 położony w centrum miejscowości Józefów koło Otwocka. Dom o powierzchni użytkowej około 320 m2 składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia budynek o pow. 120 m2 na Woli Justowskiej dla siebie lub pod hostel/biuro. Składa się z dwóch kondygnacji: - parter - 3 oddzielne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piechurów

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł260 m² 17,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Duży, skrajny segment w Aninie, elegancko wykończony o pow.260m2 na działce 200m2. Dom składa się z 5 pokoi, 2 łazienek, kuchni, piwnicy i garażu. Piwnica - sucha, widna, ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Karczew

Karczew,mazowieckie

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom Z przeznaczeniem na kwatery pracownicze dla firm Możliwość zakwaterowania do 15 osób. Samo centrum Karczewa. Przed domem pętla autobusowa Przedmiotem najmu jest dom o pow 120 m2.