dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Żelistrzewo

Żelistrzewo,pomorskie

2 000 zł137 m² 14,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Najem na trzy miesiące. Sympatyczny, ciekawie zaaranżowany dom parterowy z użytkowym poddaszem w Żelistrzewie niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy mały domek do wynajęcia w 500m od węzła Tłuste autostrady A2 - 10 min jazdy do Warszawy. Krajobraz wokół domku naturalny- cisza spokój. Umeblowanie domu w trakcie- będzie pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł220 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:344 m²

Willa znajduje się w doskonałej lokalizacji, w cichej części starej Saskiej Kępy. W sąsiedztwie rezydencje i ambasady, na Francuskiej mnóstwo kawiarni i restauracji etc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Michałowice

Michałowice,mazowieckie

4 000 zł190 m² 21,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostający od 21 stycznia 2011roku. Zadbany ,umeblowany. Może być dla rodziny lub na klub malucha. Urban Nieruchomości tel   Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 990 zł256 m² 7,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura posiadamy więcej nieruchomości na wynajmem w danej lokalizacji, tel. Do wynajęcia dom z garażem o powierzchni całkowitej 256m2 w miejscowości Roszkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

31 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę mieszkanie w terminie 11.08 do 30.08.12 na nocleg w cenie 60zł/osoba/doba. Dwa pokoje salon+ sypialnia. Kuchnia wyposażona, zmywarka, lodówka. W łazience pralka, kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Propozycja idealna zarówno dla rodziny jak i pracowników firmy! Dom połozony jest w super lokalizacji! 5 min. do stacji wkd i do przystanku autobusowego. 20min. kolejką do Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł130 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Pół bliżnika do wynajęcia. Dom 130m z dwoma tarasami i jednym balkonem. Parter: 25m pokój, kuchnia 9m, wc 2m. I piętro: pokoje 20m i 16m, łazienka z wanną, wc 2m. II piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

5 900 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do wynajęcia duży dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony. Parter to salon z kominkiem, umeblowana i wyposażona kuchnia z jadalnią, gabinet, łazienka, pralnia. Na piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Górecka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowo wybudowany, wolno stojący dom o powierzchni 90m2, wykończony w wysokim standardzie i położony w bardzo przyjaznej okolicy. Na parterze: pokój dzienny z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal do wynajęcia w Płotach 30m2. na dowolny cel. Przy głównej ulicy. 2 pomieszczenia i wc.Mozliwość przebudowy i aranżacji wg.własnych potrzeb. Dla zainteresowanych możliwośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł394 m² 20,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ponad 390m2. Częściowo umeblowany. Parter: duży salon, otwarta kuchnia, gabinet, wc, komunikacja. Z salonu wyjście na taras i do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

1 990 zł110 m² 18,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, polożonego niedaleko Centrum Żor - w rejonie ul. Folwareckiej i targowiska. Dom został wybudowany w 2009 roku w nowoczesnych technologiach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ochota

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie w dwulokalowym bliźniaku na Ochocie,zamknięta ulica dojazd od Al. Jerozolimskich , Opaczewską na tylach Blue City doskonały punkt komunikacyjny ,a mimo to cisza i zieleń wokół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Żwaków

Tychy,śląskie

2 300 zł170 m² 13,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do wynajęcia wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 170 m2 położony na działce o pow. 450 m2, w otoczeniu domków jednorodzinnych na Żwakowie. Na parterze usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szpunara

Gdynia,pomorskie

800 zł34 m² 23,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę dwupokojowe przytulne mieszkanko na dłuższy okres na Pogórzu .Mieszkanie umeblowane w stopniu standardowym .Obowiązkowa kaucja 800 zł ,czynsz ,opłaty spółdzielcze ,prąd i media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Postępowa

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł200 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Okazja! Dom do wynajecia na Muchoborze 1 pietro 3 pokoje, kuchnia, lazienka, parter: salon, pokoj, kuchnia, lazienka, taras i balkon, przyziemie: 2 pokoje, kuchnia, lazienka, garaz, ogrod. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orszady

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł160 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom położony wśród terenów zielonych na granicy Ursynowa i Wilanowa w pobliżu Miasteczka Wilanów. Dom po kapitalnym remoncie zakończonym w roku 2012. Na dolnej kondygnacji jest hol (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 500 zł140 m² 10,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Dom wolnostojący w Pigży. Położony wśród nowych domów jednorodzinnych.Parter z użytkowym poddaszem i garażem w bryle budynku. Dach spadzisty, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipnica Wielka

Lipnica Wielka,małopolskie

55 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę domek na całkowitym uboczu wyposażony w Lipnicy Wielkiej 2pok + kuchnia + łazienka z komfortową kabiną prysznicową,bardzo piękna okolica w sąsiedztwie lasu świetne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł180 m² 26,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 m²

Do wynajęcia segment z ogródkiem zlokalizowany przy ulicy Królowej marysieńki(warszawa Wilanów) na zamkniętym osiedlu. Powierzchnia całkowita domu wynosi 180 m2, powierzchnia ogródka 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Złotniki

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy dom o powierzchni 120 m 2, na cichym i spokojnym osiedlu Złotniki. Dom jest dwukondygnacyjny: parter oraz poddasze. Na parterze znajduje się duży salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Komorów

Komorów,mazowieckie

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie 100 m w Komorowie z uzywalnoscia ogrodu.1 garaz wolnostojacy i 2 miejsca postojowe przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gościcino

Gościcino,pomorskie

1 400 zł110 m² 12,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum, cicha i spokojna okolica, dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gorzków

Gorzków,małopolskie

2 500 zł170 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Superkomfortowy, nowy dom w Gorzkowie gmina Wieliczka. 20 km od centrum Krakowa. Bardzo dobry dojazd ok. 30 minut na Mateczny. Działka 40 arów, zagospodarowana i ogrodzona, dom 160 m2, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Polna

Wieruszów,łódzkie

6 000 zł235 m² 25,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom o powierzchni 220 m2 do wynajęcia dla pracowników S-8 lub na mieszkania. - dom jest położony na działce o powierzchni 1400 m2, która może posłużyć jako parking dla samochodów. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Pomiechówek

Pomiechówek,mazowieckie

6 000 zł450 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Do wynajecia pensjonat mieszczacy sie w Nowym Orzechowie o powierzchni użytkowej 600 m2 na działce o powierzchni 0,8 ha. W skład pensjonatu wchodzi 10 pokoi dwu i trzyosobowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł268 m² 16,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:492 m²

Warszawa ursynów Klimatyczny, 4-kondygnacyjny dom (267,5 m2), cisza, spokój, idealnie usytuowany wobec stron świata. Wybudowany w technologii tradycyjnej, w roku 1992, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Minikowo

Poznań,wielkopolskie

150 zł120 m² 1,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom piętrowy. Do dyspozycji Gości - trzy sypialnie, salon z tv, wyposażona kuchnia z jadalnią, dwie toalety z wc. TV w salonie i jadalni. Ogród również do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł200 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Dom w zabudowie szeregowej, trzy kondygnacyjny, 5 pokojowy, w pełni wyposażony, wliczając rtv i agd. Dom posiada 3 sypialnie, dużą bibliotekę z balkonem, duży salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ławica

Poznań,wielkopolskie

70 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecam do najmu Kwatery Pracownicze na Ławicy. Kwatery mieszczą się na parterze willi, w skład wchodzą dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz osobne wc. W pokojach znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łomianki

Łomianki,mazowieckie

3 800 zł200 m² 0,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nowy prawie nieużywany dom o powierzchni 200 m2 w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i prestiżowej lokalizacji w miejscowości Dziekanów Leśny jedynie 150m od Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lapońska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł140 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wolny od czerwca 2012 Komfortowy dom w zabudowie szeregowej na Białołęce zlokalizowany na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Dom dwukondygnacyjny, na parterze znajduje się salonz kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 000 zł197 m² 30,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lub sprzedaży Dom w Bielanach Wrocławskich z garażem wolnostojącym (23 m2). Wykonany według ciekawego i funkcjonalnego projektu. Posiada dwa balkony oraz duży taras nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przytulny dom (pół bliźniaka) na Mokotowie. W przyziemiu dwa pokoje, łazienka. Na parterze salon i kuchnia. Na piętrze dwa pokoje i łazienka. Nieumeblowany. Świetny punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

4 320 zł90 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mam do wynajęcie lokal po notariacie ok 90m2 z niezależnym wejściem w pełni przystosowany do prowadzenia notariatu lub innej działalności biurowo-usługowej. Lokal wolny od zaraz. Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słonecznikowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

4 000 zł203 m² 19,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:834 m²

Do wynajęcia Dom jednorodzinny położony w Smolcu. Bardzo Cicha i spokojna okolica. Dom został wybudowany w technologii tradycyjnej, nowocześnie wykończony, bardzo Ciepły ciepły(niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Hafciarska

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł150 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia na cele mieszkaniowe lub biurowe Dom o pow.150m2 na dole salon z kominkiem 40m2 , garaż,spiżarnia,w części podpiwniczonej na półpiętrze kuchnia z jadalnia 35m2,toaleta.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

240 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam do najmu dom na Wilczym Młynie. Idealny na kwatery, mieszkania dla pracowników Dom o powierzchni 240 m2 składający się z dwóch poziomów. Poziom1 o powierzchni 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Karatowa

Warszawa,mazowieckie

14 900 zł300 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Podpiwniczenie: pokój rekreacyjny, kuchnia, łazienka, kotłownia. Parter: przedsionek, hall, gabinet, salon - 51 m kw., kuchnia, WC, ogród zimowy. I piętro: 3 sypialnie, 2 łazienki, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poznańska

Swadzim,wielkopolskie

82 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecam do najmu dla firm piętro domu w Poznań - Swadzim ul.Poznańska (100m od zjazdu z drogi Poznań - Świecko. Do dyspozycji najemcy pozostają trzy pokoje, kuchnia, łazienka i wc.