dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł180 m² 10,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynajmę bezpośrednio dom wolnostojący w Ząbkach, 10 km od centrum Warszawy, lokalizacja na mapce. 5 minut od stacji pkp, autobusu 199,x. Działka ok 400mkw, 50m od lasu, bardzo spokojna okolica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Budy Siennickie

Budy Siennickie,mazowieckie

2 500 zł250 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Mam do zaoferowanie luksusową nieruchomość na przedmieściach nasielska. Wygodny, przestrzenny oraz niezwykle funkcjonalny dom wolnostojący w cudownej okolicy otoczonej lasami i łąkami. Budy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

3 700 zł240 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia duży komfortowy dom o powierzchni 240 m 2 z 2009 roku znajdujący się na ogrodzonej 12 arowej działce. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Na parterze: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wąbrzeska

Kwidzyn,pomorskie

1 800 zł237 m² 7,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom polozony w cichej okolicy ,w poblizu sklepy ,apteka ,przedszkole itp.Umeblowane,wyposazona kuchnia.Posiada 3 sypialnie,garderobe,salon,2 lazienki oraz garaz,z tylu domu znajduje sie ogrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Julianów

Julianów,mazowieckie

3 500 zł164 m² 21,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 164 m2, z dużym 700 m2 kameralnym ogrodem. Dom posiada 5 pokoi w tym salon połączony z kuchnią, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

8 999 zł350 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:980 m²

dom na zamkniętym osiedlu, bardzo spokojna okolica, szybki dojazd do centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

6 000 zł569 m² 10,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękny, duży dom w Dąbrowie Leśnej, w pobliżu Parku Kampinoskiego. Parter: kuchnia (25m2), salon z kominkiem (41,5m2), pokój (27m2), pokój (19m2), komunikacja (14m2), łazienka(2,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

1 900 zł120 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa cena! Bielsko-Biała, stare Bielsko. Do wynajęcia dom o powierzchni 120 m 2 znajdujący się na 8 arowej działce. Budynek składa się z czterech pokoi, dwóch przedpokoi, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

3 900 zł180 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wolnostojący dom ok. 180m,dla rodziny/firmy/jako kwatery pracownicze. Idealna lokalizacja w centrum Piastowa skąd piesze dystanse to: mza ok. 5 min, skm 10 min oraz przedszkola, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

3 poziomowy dom całoroczny do wynajęcia ulica Toruńska ( za Tesco) z dużym tarasem. W pełni umeblowany, wyremontowany, zachowany styl drewno + kamień. Kuchnia, łazienka, gniazdo tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 500 zł189 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom przytulny i przyjazny - bezpośrednio - na osiedlu domków jednorodzinnych typu "dworek Polski"- wspaniała lokalizacja ,cicha, spokojna i bezpieczna okolica,duży zagospodarowany ,piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wieniawskiego

Piastów,mazowieckie

2 400 zł100 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bezpośrednio wynajmę Segment 100m2 w Piastowie ul. Wieniawskiego w zabudowie szeregowej znajdujący się na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu. Widok z okien na łąkę i zielone ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lektykarska

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny lokal w bliźniaku na Żoliborzu (ul. Lektykarska). Na biuro (idealny dla agencji reklamowej) lub na inną działalność gospodarczą. Świeżo po remoncie. Z dostępem do dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

3 500 zł161 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam 2 piętrowy bliżniak 195m2 w Józefoslawiu.Przyjemna i spokojna okolica .Szkola,przedszkole,korty tenisowe,basen,fitness.Dom położony na osiedlu domów jednorodzinnych/bliźniaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

400 zł150 m² 2,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Kwatery pracownicze ,do wynajecia od zaraz Bardzo dobre warunki mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pocztowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

50 000 zł290 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom do wynajęcia z pięknym ogrodem, ogródkiem skalnym i oczkiem wodnym, na końcu cichej, zamkniętej uliczki ( 8 domów)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł240 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Obiekt nigdy nie był zamieszkały lub wykorzystywany na prowadzenie działalności, budynek składa się z trzech kondygnacji o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chorągwi Pancernej

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł560 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 560 metrowa willa na Wilanowie, położona na działce o powierzchni 509 m2 ze 120 metrowym ogrodem. Wysoki standard budynku (sprawne przyłącza, ogrzewanie gazowe) 4 toalety, 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lewicka

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajecia ok. 160 m2 powierzchni biurowej w willowej częsci Górnego Mokotowa, znajdujące się kilka minut od Centrum, poza strefą płatnego parkowania! Biuro w w budynku zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bałuty

Łódź,łódzkie

3 100 zł300 m² 10,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia przestronny segment końcowy z ogródkiem i garażem na dwa samochody, w bardzo spokojnej i bezpiecznej okolicy. Segment ma powierzchnię około 300m2. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Koszarowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł85 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mieszkanie znajduje się na Błoniu, w okolicach ul: koszarowej. Po remoncie, gotowe do wprowadzenia, składające się z 4 pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Usytuowane jest na parterze domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł165 m² 35,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom na pięknych Starych Bielanach do wynajęcia na biuro. W pobliżu metra. Z ogrodem, garażem, miejscami do parkowania na terenie posesji (max. 3 samochody) + na ulicy. Na parterze 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

3 750 zł150 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Wygodny dom w świetnej okolicy. Cicho, bezpiecznie i spokojnie, w pobliżu Park Południowy a w bezpośrednim sąsiedztwie spacerowe tereny przy ogródkach działkowych. Niedaleko szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 000 zł220 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący przy głównej ulicy, idealny na firme, umeblowany i przystosowany dla 20 osób cena 7000zł + 1800 opłat licznikowych Polecam i zapraszam na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł130 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja! Ciekawa oferta domu na wynajem.! Dom o pow. całkowitej około 130m2, parterowy z taką sama powierzchnia w poziomie piwnicy która świetnie nadaje się do zaadaptowania na własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

3 000 zł130 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynajmę nowy bliźniak w Komornikach, os. Soplicowo o powierzchni 130 m2. W dobrej lokalizacji, do centrum Poznania 15 min. z dobrym dojazdem. Ogrzewanie gazowe, piecem dwufunkcyjnym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący w Tyńcu Małym -tuż za Bielanami Wrocławskimi -o powierzchni ok.200m2 , piętrowy z 6-ma pokojami. W budynku po generalnym remoncie znajdują się 2 kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł240 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia dom o powierzchni 240 mkw ,6 pokojowy, w zabudowie bliźniaczej na działce 456 mkw .Dom jest nowy, niezamieszkały, wykończony w wysokim standardzie.Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

4 200 zł206 m² 20,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Domy wynajem Grodzisk Mazowiecki okolice. Nowoczesny dom o powierzchni całkowitej 260 m i użytkowej 206 m na działce o powierzchni 2800 m i wymiarach 40m x 70m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kuźniki

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 200m2 na działce o pow.845m2.Dom posiada 6 pokoi ,2 łazienki ,2 kuchnie (w tym jedna z jadalnią) oraz 2 łazienki .Dom umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Tulipanów

Boguchwałowice,śląskie

800 zł300 m² 2,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mam do wynajecia domek letniskowy caloroczny.Domek stoi przy slepej drodze czyli nie ma ruchu samochodowego spokojne i ciche miejsce ogrzewanie kominek z nadmuchem .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

24 000 zł350 m² 68,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom wolnostojący na Mokotowie Pod Skocznią. Rok budowy 2006. Powierzchnia domu 350m2. Powierzchnia działki 620m2 Dom nowoczesny, przeszklony, ładny ogród. Wysoki standard wykończenia. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Koseły

Sandomierz,świętokrzyskie

500 zł58 m² 8,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

witam mam do wynajecia mieszkanie w Sandomierzu 3 pokoje na 2 pietrze z balkonem centrum miasta bardzo spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Postępu

Warszawa,mazowieckie

116 158 zł2 190 m² 53,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek amerestate zlokalizowany w Warszawie przy ul. Postępu Powierzchnia budynku 2.190 m.kw. Stawka 12 Euro/m2 + 5 Euro opłata eksploatacyjna powierzchnia dostępna od 1 lipca 2012r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 400 zł130 m² 18,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie w domu wolnostojącym w warszawskiej dzielnicy Wawer. Elewacjia w kolorze szaro-bordowym. Na dachu dachówka bitumiczna. Do części mieszkalnej z przedsionka prowadzi klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

3 000 zł175 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Bardzo wygodna i stosunkowo niedaleko od Warszawy miejscowość z możliwością łatwego dostępu do Warszawy [pkp]. Dom z działką znajduje się w ślepej uliczce z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Domy Milanówek wynajem. Do wynajęcia dom o powierzchni 140m w północnej części Milanówka. Budynek składa się z 2 kondygnacji. Parter o powierzchni 70m i piętro 70m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

4 600 zł230 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej z lat 80-tych na osiedlu Ołtaszyn ( bardzo spokojna okolica ) 5 pokoi, kuchnia ,łazienka , 3 wc pokoje 24,20,17,16,12mkw, przyziemie z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jeziorna