dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Czarnów

Czarnów,mazowieckie

7 000 zł400 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Gmina konstancin-jeziorna Czarnów nowoczesna, stylowa rezydencja dla bardzo wymagających! Ekskluzywny, doskonale utrzymany budynek z roku 2000, całkowicie i gustownie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Krowodrza

Kraków,małopolskie

3 300 zł220 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Do wynajęcia bardzo ładny, komfortowy dom jednorodzinny (parter + pietro), wolnostojący połączony z sąsiednim domem jedynie garażem. Powierzchnia mieszkalna wynosi 155m2 (nie wliczając garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący, nowa huta/ os Na Stoku, o powierzchni całkowitej około 300 m2, użytkowej 200 m2, działka o powierzchni ok. 4 arów, podpiwniczony, z garażem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Hufcowa

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł200 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom do wynajęcia Z samodzielnym mieszkaniem krzyki ( Wojszyce ) lokalizacja: południowa dzielnica Wrocławia - krzyki/wojszyce - dobry dojazd do centrum miasta oraz węzła bielańskiego - kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Rynkowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

2 900 zł255 m² 11,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

:dodatkowy opis Połowa bliźniaka (r.bud.2006), 2 kondygnacje + piwnica (60m) + poddasze mieszkalne (30m), położonego w Przeźmierowie blisko ul. Rynkowej w bardzo dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kęty

Kęty,małopolskie

600 zł140 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam do wynajęcia dom w okolicy Kęt - częściowo umeblowany. Przy domu garaż, duży plac oraz puste pomieszczenia gospodarcze. Wynajmę tanio lub w zamian za wkład w remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Pasternik

Kraków,małopolskie

8 000 zł320 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

W całym domu zainstalowane rolety antywłamaniowe na pilota otwierane pojedynczo w pomieszczeniach lub w całym domu, alarm strefowy, widodomofon, kamering wokół budynku z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 700 zł150 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta czasowo zawieszona! oferujemy państwu do wynajęcia luksusowy, dom szeregowy położony W zielonej górze na zamkniętym, prestiżowym, nowym osiedlu mieszkaniowym - villa nova budowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ładny Dom w zabudowie bliźniaczej do wynajmu w miejscowości Bielany Wrocławskie. W sąsiedztwie podobna zabudowa jednorodzinna wolno stojąca i bliźniacza. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

1 500 zł130 m² 11,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Lokalizacja: łódź, nowosolna, niedaleko ulicy Pomorskiej transakcja: wynajem, czynsz najmu 1500 zł/m-c + opłaty eksploatacyjne 400zł/m-c. kaucja: 2000 zł minimalny okres wynajmu: rok (do uzgodnienia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł300 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia segment o powierzchni 300m2 na 200m2 działce. Na każdej kondygnacji łazienka. Pomieszczenia typu open space, na podłodze parkiet jesionowy. Nieruchomość raczej na cele biurowe ( brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kozienice

Kozienice,mazowieckie

100 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom do wynajęcia 5 km do elektrowni kozienice,200m do marketu.MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA WIĘKSZEJ ILOSCI OSÓB. Garaż I posesja do dyspozycji, pełne wyposażenie,internet,tv- cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Suchy Dwór

Suchy Dwór,pomorskie

2 500 zł145 m² 17,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ładnie wykończony dom w dobrej dzielnicy Gdyni - Suchy Dwór, wśród domków jednorodzinnych. Dzielnica świetnie skomunikowana z Trójmiastem, blisko plaża - Rewa. W pobliżu osiedla:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 800 zł150 m² 18,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia ładny dom w stylu willi o powierzchni około150mkw w którym znajduje się przyziemie a w nim garaż na dwa mniejsze samochody lub jeden duży, pomieszczenie, które nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wola Zachariaszowska

Wola Zachariaszowska,małopolskie

3 000 zł240 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO wynajęcia Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 220m, w Woli Zachariaszowskiej. Składa się z 5 poziomów (półpięter): 1. poziom piwnic (sauna z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Langiewicza

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł139 m² 82,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Opis Położenie: warszawa Centrum, dzielnica Ochota, ul. Langiewicza. Lokal usytuowany jest na parterze oraz w piwnicy murowanego jednopiętrowego budynku, stanowiącego segment bliźniaka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł230 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom na biuro! k/o 'promendy" narozny luksusowy segment na chronionym osiedlu Z nieograniczona mozliwoscia wjazdu dla klientow. /fizyczna ochrona osiedla, monitoring 24 godziny + niezalezny alarm/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ojcowska

Kraków,małopolskie

3 000 zł170 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka w rejonie ul. Ojcowskiej / Kraków Krowodrza. W skład domu wchodzą: 3 sypialnie, 2 łazienki, garderoba, salon z aneksem kuchennym, garaż, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

3 150 zł120 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:144 m²

DO wynajęcia; dom z małym ogrodem o powierzchni 120m / rejon multikina I D.H REAL. Na najniższej kondygnacji garaż na 2 auta, pralnia i spiżarka, wyższa kondygnacja to tzw wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kanadyjska

Zielonki,małopolskie

3 200 zł174 m² 18,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom do wynajęcia, jeszcze nie był użytkowany, wykończony ,położony w Zielonkach-Marszowiec. Dobry ,szybki dojazd do centrum Krakowa/ok.4 km/ zarówno własnym samochodem jak i autobusami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

w ogrodzie jest studzienka na deszczówkę, do podlewania ogrodu Do wynajęcia dom w modlniczce/gm Wielka Wieś o pow całk. 200m ogrodzony. Dom nowy jeszcze nigdy nie zamieszkały urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Słoneczna

Świebodzin,lubuskie

2 400 zł148 m² 16,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

DO wynajęcia! Na Osiedlu Słonecznym w Świebodzinie oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej. Dom o powierzchni 142,5m2 znajduje się na działce 389 m2, wykończony i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Niedźwiedzia

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł421 m² 35,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

Przesyłam ofertę wynajmu domu przy ul. Niedźwiedzia 6 w Warszawie. Aktualnie jest wolny do wynajęcia na biuro lub mieszkanie. Koszt najmu 15 000 zł plus opłaty licznikowe, do ew. negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł150 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na Śródmieściu we Wrocławiu. Spokojne miejsce z dala od głównych ulic, pełne uzbrojenie. Dom po całkowitym kompleksowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galaktyki

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł292 m² 17,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

dom w zabudowie szeregowej, ładnie położony nad stawem "koziorożca" we Włochach. Dom podpiwniczony, w piwnicach garaż na 3 samochody, pralnia i pomieszczenia gospodarcze. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pabianicka

Łódź,łódzkie

2 500 zł92 m² 27,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: łódź, górna, ul. Pabianicka, okolice Portu Łódź, ikea transakcja: wynajem, cena - czynsz najmu 2500 zł plus opłaty za prąd, wodę i gaz. dom wolny od zaraz opis pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

2 200 zł140 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Do wynajęcia segment z 2006 roku w Otrębusach .Teren ogrodzony( możliwość parkowania samochodu przed budynkiem.PARTER: salon z aneksem kuchennym,pom.gosp,wiatrołap,łazienka.Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

3 500 zł250 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Piękna zielona okolica. Do wynajęcia piętrowy, wolno stojący dom w Podkowie Leśnej, o powierzchni mieszkalnej 250 m2, dodatkowo użytkowe poddasze i piwnica pod całym budynkiem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Handlowa

Wałbrzych,dolnośląskie

15 000 zł642 m² 23,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

:dodatkowy opis Do wynajęcia pawilon wolnostojący w samym centrum Piaskowej Góry. Lokal w bardzo dobrym stanie, II kondygnacyjny położony przy głównej ulicy handlowej. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł142 m² 30,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia w cichej i spokojnej okolicy segment z garażem o powierzchni całkowitej 142m2 w doskonałej lokalizacji- na Mokotowie przy ul. Nowoursynowskiej; 300m od stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Klarysew

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł550 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na górce, zadbany ogród, drzewa owocowe. Blisko szkoły amerykańskiej. Ew. fortepian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nurmiego

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł230 m² 15,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Osiedle viking-2 , monitoring, 8 pokoje, meble, agd, działka 1000m2 ogrodzony, media miejska, bardzo dobra komunikacja miejska, przy centrum handlowy Targówek, castorama, M-1, ikea. Polecamy. Kontakt tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Jaworze

Jaworze,śląskie

2 200 zł113 m² 19,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowo, swobodnie z dobrym dojazdem. Zamieszkaj w pięknym miejscu Proponujemy Państwu do wynajmu komfortowy segment budynku typu bliźniak o pow. ok. 113,00 m2 położony w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

4 000 zł440 m² 9,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wewnątrz wysoki standard,: parapety marmur, antyki, parkiet dębowy Do wynajęcia rezydencja o pow. 440m p.c (350 m pow. użytk) z dużym ogrodem na Chełmie. Dom 4-o kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Hryniewicze

Hryniewicze,podlaskie

2 000 zł270 m² 7,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny w niepowtarzalnej lokalizacji, wśród zieleni w miejscowości Hryniewicze. Na działce zlokalizowany jest oprócz domu mieszkalnego, dom letni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł65 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna oferta wynajmu połowy domu z garażem.Cena z garażem 1000 zł mieszkanie + 100 zł garaż. Osobno nalezy zapłacic za media. Nie ma opłaty z tytułu czynszu dla spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

8 000 zł280 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni 280m na Klinach / borek fałęcki w Krakowie. Dom składa się z; parter; -wiatrołap -salon -oddzielna kuchnia -2 sypialnie (w tym jedna z własną łazienką-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Łódź

Łódź,łódzkie

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:440 m²

Wynajme sympatyczny dom z duzym ogrodem, na Stokach, po remoncie, w milej cichej dzielnicy z szybkim polaczeniem z centrum. W poblizu szkola, sklepy, komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bibice

Bibice,małopolskie

4 000 zł190 m² 21,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia domw zabudowie bliźniaczej w bibicach/ gm. Zielonki. Dom w zabudowie bliźniaczej z 2007 r na 5-arowej działce, na pograniczu Krakowa, zielonek i Bibic. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olkuska

Kraków,małopolskie

3 800 zł160 m² 23,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom/lokal użytkowy o łącznej powierzchni 160m2. Na piętrze 3 sypialnie, łazienka oraz kuchnia. Dodatkowo możliwość wykorzystania przyziomu: dwa pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Osowiec

Osowiec,mazowieckie

2 000 zł140 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom drewniany z bala o pow. 140 m2 składa sie z salonu jadalni i kuchni tworzy otwartą przestrzeń, góra to 3 pokoje pokój lazienkowy. W salonie piec kaflowy ponadto ogrzewanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij