dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia mieszkalna w budynku wolnostojącym na działce 1500m2 w Dąbrowie Leśnej. Parter: pokój 25m2 oraz łazienka Półpiętro: pokój 30m2, kuchnia 6m2 I pietro: 2 pokoje ( 18m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Chłopska Kępa

Chłopska Kępa,zachodniopomorskie

2 000 zł120 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:820 m²

Do wynajęcia przytulny dom parterowy położony pod lasem w m.Chłopska Kępa 29, Blisko jezioro czarne, bursztynowy pałac w odległości 9km od Koszalina. Budynek składa się:przedpokój,aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom bliźniak wybudowany w 2007 roku na niewielkim osiedlu na ursynowie/dąbrówce Dom posiada 3 kondygnacje: *parter: 2 pomieszczenia (ok. 7m2, ok. 8m2), jedno z wyjściem do ogródka, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

1 000 zł105 m² 9,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Mam do wynajęcia dom w stanie idealnym po remoncie w grudniu 2012 r. 4 km od Ostrowca Świętokrzyskiego z bardzo dobrym dojazdem do Ostrowca, bus zatrzymuje się praktycznie pod domem:).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lotaryńska

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł340 m² 19,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:398 m²

Warszawa saska kępa Świetna Lokalizacja Dom 1/2 bliźniaka o pow. 340m2 położony w środku osiedla willowego na działce o pow 398m2, w sąsiedztwie ambasad. Dom po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł100 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom szeregowy na Sępolnie do wynajęcia, wrocław Proponujemy do wynajęcia funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej - szereg skrajny, na wrocławskim Sępolnie. Dom z zadbanym ogrodem, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł389 m² 16,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 398 m²

Rembertów kawęczyn Dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 389 m2 i powierzchni mieszkalnej 360 m2, posadowiony w roku 1933 na ogrodzonej działce o powierzchni 1.398 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł800 m² 23,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Warszawa wilanów ekskluzywna rezydencja dla wymagających wybudowana na działce o wym: 32 m x 32 m z własnym parkingiem na 20 samochodów. Budynek posiada 14 pokoi, w tym salon ca 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Chopina

Gorlice,małopolskie

600 zł50 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Idealne mieszkanie dla osób pragnących spokoju, rodzin z małymi dziećmi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

3 500 zł240 m² 14,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Michalin, gmina Józefów, na granicy Warszawy, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w atmosferze podmiejskiego uzdrowiska. Dojazd samochodem Wałem Miedzeszyńskim lub wzdłuż torów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Knapy

Knapy,podkarpackie

500 zł110 m² 0,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Obok domu na dużej działce znajduje się warsztat z osobnym licznikiem elektrycznym przeznaczony na działalność gospodarczą oraz stodoła zaadoptowana na magazyn (może być również wykorzystana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

2 900 zł220 m² 13,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Błonie Do sprzedania 3-kondygnacyjny dom jednorodzinny, wolnostojący, o powierzchni całkowitej 220 m2, posadowiony na działce o powierzchni 700 m2 oraz zabudowania gospodarcze (160 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł450 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Warszawa ursynów Dom wolno stojący wybudowany w roku 2005, na działce o powierzchni 540m2, w okolicy Rezerwatu Kabackiego. Bardzo dobrze zaprojektowany i starannie wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cmentarna

Mikołów,śląskie

700 zł42 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

do wynajęcia przytulny wolnostojący domek świeżo po remoncie. domek składa się z przestronnego pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. w kuchni pralka, meble kuchenne. w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 900 zł98 m² 19,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący w Brwinowie o powierzchni 98 m2 w spokojnej i cichej okolicy. Jest ocieplony i otynkowany, okna pcv. Szybki dojazd do Warszawy dzięki stacji pkp oddalonej o 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wojanów

Wojanów,dolnośląskie

1 800 zł164 m² 10,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wynajm - cena 1800 pln + opłaty licznikowe + kaucja 1800 pln dom jednorodzinny wolnostojący 164M2, działka 3200M2 Prezentuję Państwu do wynajmu nowy dom jednorodzinny wolnostojący w Wojanowie K/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł220 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ołtaszyn. Dom w zabudowie bliźniaczej z końca lat 80-tych ale wykończony kilka lat temu o powierzchni ok.220 m. na działce 600 m. Kuchnia umeblowana i wyposażona, w salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 100 zł66 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia jedna kondygnacja (parter) domu jednorodzinnego stanowiący odrębny lokal mieszkalny o pow.66m2 wraz z niezależnym wejściem oraz niezależnie opomiarowanymi mediami.Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Brynów

Katowice,śląskie

3 000 zł140 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Osoba prowadząca ofertę: jarosław Birlet tel. Do wynajęcia dom wolno-stojący mieszczący się na prestiżowym Ptasim Osiedlu. Dom o powierzchni 140m2 składa się z 6 pokoi, 2 kuchni i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł175 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

do wynajęcia dom pow 175mkw z działką 50 arów (0,5ha) bez pośredników, bezpośrednio od właściciela, brak dodatkowych opłat związanych z wynajmem. cena 2500zł/miesiąc Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 650 zł100 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia parter domu wybudowanego w 1990 roku na działce 500 m2 o powierzchni około 100 m2. Dom Znajduje się w zielonej okolicy około 5 minut od stacji pkp. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

8 700 zł290 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:162 m²

Warszawa ursynów Segment mieszkalny wybudowany na działce o powierzchni 162 m2 w 1999 roku. Otoczenie: pełna infrastruktura miejska (sklepy, usługi, kawiarnie, restauracje, przychodnia zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Modra

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł250 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Polowa reprezentacyjnego blizniaka! Calkowita powierzchnia 250,00m2 , 5 pokoji Cena za miesiac wynosi 3000,00 pln plus woda i prad. ( cena do negocjacji) Ul.Modra znajduje sie w dobrym polaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

1 800 zł120 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Witam mamy do wynajęcia połowę bliźniaka w Kwidzynie w pobliżu głównych zakładów produkcyjnych miasta. Nieruchomość sklada się z 5 pokoi, kuchni 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Olszówka

Bielsko-Biała,śląskie

6 500 zł450 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Idealny budynek dla pracowników firmy! Bielsko-Biała, olszówka Dolna. Do wynajęcia duży jednorodzinny dom o powierzchni 450 m 2 idealny dla firmy bądź na biura. Cały teren jest ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kącka

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł240 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis Polecam na wynajem dom w Leśnicy. Powierzchnia domu to ok 240 metrów (parter, pierwsze i drugie piętro). 6 pokoje, kuchnia z jadalnią, 2 łazienki, osobne wc, taras, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł240 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Dom z dużym,dobrze utrzymanym ogrodem.Położony wśród zieleni z dala od hałasu ulicznego. Kontakt: marzena Olesiejuk Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Echa Leśne

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł166 m² 21,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia połowa domu z niezależnym wejściem o powierzchni ok 166m2,składa się z trzech poziomów: piwnic - 3 niezależne pomieszczenia,parter-40m pokój, aneks kuchenny oraz oddzielny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Irminy

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł398 m² 10,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:268 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 398 m2 m2 z ogrodem na warszawskim Zaciszu Serdecznie zapraszam do wynajęcia domu na Zaciszu przy ul.Irminy. Dom wybudowany pod koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lucerny

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł256 m² 13,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Do wynajęcia bezpośrednio pół bliźniaka, wawer, ul. Lucerny, 3500 pln/ miesiąc + opłaty Piwnica - garaż i pomieszczenie gospodarcze Parter - salon z wyjściem do ogrodu, otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł459 m² 15,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Gustowny dom wykończony z materiałów wysokiej jakości, na zagospodarowanej działce z oczkiem wodnym, altaną i murowanym grillem. Przestronne wnętrza, kominki, oranżeria oraz ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Księżyno

Księżyno,podlaskie

1 000 zł80 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę dom wolnostojący, nowy, 80m2, kominek. Telefon   . Księżyno - 2km od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł260 m² 13,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia duży, skrajny segment w Aninie, elegancko wykończony. Świetny na działalność gospodarczą w połączeniu z funkcją mieszkalną. Piwnica - sucha, widna, ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Gdynia,pomorskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

dom 1987 rok, zadbany, salon z kominkiem + 4 sypianie, poddasze- pokój, kuchnia łazienka, w pełni umeblowany, pralka, lodówka, łazienka na każdym piętrze, zadbany ogód, duży garaż, kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Mikołów

Mikołów,śląskie

2 800 zł170 m² 16,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Do wynajęcia uroczy dom w zabudowie szeregowej (środkowej) o powierzchni użytkowej 130 m2, położony w otoczeniu domków jednorodzinnych w Mikołowie, dzielnica Regielowiec. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł240 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

:dodatkowy opis Śliczny dom w zabudowie szeregowej na wrocławskich Wojszycach. Budynek po kapitalnym remoncie (2011), niezamieszkały!, wykonany z najlepszych materiałów (nowe instalacje), 240m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rubież

Poznań,wielkopolskie

3 300 zł121 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:207 m²

:dodatkowy opis Do wynajęcia zadbany, wygodny szeregowiec /dom w zabudowie szeregowej/ w Naramowicach, ul. Rubież, 2004 poznań. Bardzo funkcjonalny, zadbany, nowoczesny dom szeregowy z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lublin

Lublin,lubelskie

1 750 zł150 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom częściowo umeblowany, położony w bliskiej odległości od komunikacji miejskiej, w cichej miejscowości na granicy miasta Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krężnica Jara

Krężnica Jara,lubelskie

2 500 zł300 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 300 m.kw., posadowiony na działce 3600 m.kw. w spokojnej okolicy, oddany do użytku w 2011 roku. Parter - ogrzewanie podłogowe, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 zł260 m² 9,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego domu znajdującego się w miejscowości Gady. Miejscowość znajduje się 12 km od Olsztyna. Dojazd w 15 minut od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wejnerta

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł220 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Luksusowe pół bliźniaka o powierzchni całkowitej 220 m2/320 m2 (ogród), wykończenie w stylu nowoczesnym. Parter: przestronny salon z kominkiem, połączony z jadalnią.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij