dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł192 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom znajduje sie na ulicy Mehoffera - Białołęka piętrowy segment 192 m kw + ogród 400 m kw, garaż (na jedno auto), przed garażem jedno miejsce i dwa miejsca przed ogrodzeniem parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

4 000 zł230 m² 17,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na ul. Księcia Józefa/ Krowodrza-Przegorzały. Dom trzykondygnacyjny z 2000r, składa się z: 180 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł195 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowy ,segment narożny, w doskonałej lokalizacji komunikacyjnej; 200m od ul. Modlińskiej w pobliżu Urzędu Gminy Białołęka. Znakomita komunikacja z centrum- bus-pas do metra Marymont 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wadowice

Wadowice,małopolskie

1 500 zł113 m² 13,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy dom w Wadowicach o powierzchni użytkowej 113,85 m2 położony na działce o powierzchni ok.4 arów. Budynek murowany z pustaka ceramicznego, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żywiecka

Kraków,małopolskie

4 300 zł210 m² 20,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom energooszczędny na osiedlu Polana Żywieckia / Kraków Kliny Powierzchnia całkowita - 210 m/2 Powierzchnia mieszkalna - 170 m/2 Garaż + pomieszczenie gosp. 40 m/2 Parter : Kuchnia 15m/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Estrady

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł180 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia dom na Bielanach ( zabudowa bliźniacza) - z wyposażeniem; - piętro (2 sypialnie, łazienka, antresola); - parter (salon, łazienka, kuchnia); piwnica z osobnym wejściem (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Henryków

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł200 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 460 m²

DO wynajęcia! Piękny dom w stylu Dworek Polski położony w miejscowości Henryków-Urocze , 12 km od Piaseczna Dom wolnostojący , całoroczny. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 158 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Majków

Kalisz,wielkopolskie

1 200 zł100 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Cena wynajmu 1200zł +media.Kaucja 1200zł.Polecam do wynajęcia parterowy dom o powierzchni 100m2 , działka 700m2 , usytuowany na osiedlu Majków.Całość stanowią : przedpokój , kuchnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kamienna

Lublin,lubelskie

1 800 zł90 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Domek jednorodzinny na Kośminku w Lublinie po generalnym remoncie o podwyższonym standardzie, umeblowany i wyposażony. 3 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki oraz 2 niezależne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł220 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

220 m2 rozłożonych na 3 piętrach. Opis domu:1. Odległość od Centrum Warszawy ? 7 km. Dojazd oświetloną drogą gminną.2. Sąsiedztwo budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

5 900 zł180 m² 32,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom wolnostojący, nowy o powierzchni 182m2 położony na działce 620m2 zlokalizowany w cichej części Wojnowa. Dom jest w stanie developerskim z możliwością wykończenia do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dywizjonu 303

Skierniewice,łódzkie

2 000 zł280 m² 7,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę dom jednorodzinny w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 200 zł80 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Proponujemy do wynajęcia parter domu jednorodzinnego Z osobnym wejściem, w bliskiej odległości od parku miejskiego. 2 duże pokoje, kuchnia -umeblowana, łazienka I wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Okienko

Warszawa,mazowieckie

350 zł350 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Accommodation for football fans! nocleg dla kibicow! warsaw euro 2012 20 minutes to national stadium. 2 rooms to let for 8 person! One room for 6 people, the other one for 2 people. Price: 350 pln/ person/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

2 200 zł150 m² 14,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecam do wynajmu dom wolno stojący o powierzchni ok. 150 m położony na działce o pow. ok. 900 m w na samym początku Kiełczowa. Rozkład pomieszczeń: parter: salon ok. 30 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kamieniec

Kamieniec,świętokrzyskie

900 zł140 m² 6,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Agroturystyka, wysoki standard, pełne wyposażenie,obsługa w jezyku niemieckim 30 zł osoba doba. Zapraszam do współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wojska Polskiego

Będzin,śląskie

1 600 zł900 m² 1,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Możliwa również sprzedaż całej działki z domem! Wygodny budynek położony w Będzinie Grodźcu. Na parterze bardzo duży hol, wc, kuchnia i salon. Na piętrze cztery pokoje, niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł180 m² 16,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bardzo ładny, funkcjonalny segment - umeblowany; garaż na 3 samochody. Świetna lokalizacja i komunikacja. kontakt; osoba odpowiedzialna zawodowo - Anna Szcześniak - licencja 2969; kaucja: 2 900,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

3 150 zł120 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:144 m²

DO wynajęcia; dom z małym ogrodem o powierzchni 120m / rejon multikina I D.H REAL. Na najniższej kondygnacji garaż na 2 auta, pralnia i spiżarka, wyższa kondygnacja to tzw wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zadbany, piękny ogród z dużym trawnikiem do gry dla dzieci. Bliska odległość od metra. Bezpośrednie sąsiedztwo szkoły amerykańskiej przy ul. Dembego, bliski dojazd do szkoły amerykańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, al. Panieńskich Skał

Kraków,małopolskie

7 500 zł350 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w rejonie ul. Panieńskich Skał / Krowodrza-Wola Justowska. Dom o powierzchni 350m p.c (240 p.u) składa się z Parter: salon + kuchnia + jadalnia+hall+ toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

2 000 zł150 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom wolnostojący o pow.150m2, położony na działce o pow. 779m2. Dojazd prywatną drogą wytyczoną z działki. Podpiwniczenie: wiatrołap 2m2, spiżarnia 3m2. Parter : korytarz 7m2, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bogatki

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł450 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom do wynajęcia Pyry 100m od Lasu Kabackiego, ul. Bogatki. Powierzchnia domu 450 m2, rok budowy: 2005. Powierzchnia działki: 540 m2. Parter: kuchnia, jadalnia z balkonem, duży salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

2 500 zł200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom w Modlniczce/ Gmina Wielka Wieś. Dom ma ok 200m pow. całk. i ok. 150 m pow. użytkowej mieszkalnej. Dom posiada 6 pokoi, 2 łazienki, kuchnię oraz w przyziemiu garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

w ogrodzie jest studzienka na deszczówkę, do podlewania ogrodu Do wynajęcia dom w modlniczce/gm Wielka Wieś o pow całk. 200m ogrodzony. Dom nowy jeszcze nigdy nie zamieszkały urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Małobądz

Będzin,śląskie

1 400 zł120 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Będzin Małobądz. Do wynajęcia piętro domu o powierzchni użytkowej około 120m2 składające się z przedpokoju (18m2), 5 pokoi (41m2, 10m2, 10m2, 14m2, 9m2), kuchni (12m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Kraków,małopolskie

7 800 zł260 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do budynku można wejść dwoma wejściami i przez dwie bramy garażowe. Garażowanie przy domu jest możliwe wyłącznie na chodnikach. W garażach zmieszczą się dwa auta Do wynajęcia dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

5 000 zł152 m² 32,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia połówka bliźniaka o powierzchni 152m w Modlniczce/ Gm. Wielka Wieś. Domek w stanie surowym zamkniętym, do wykończenia wg własnego gustu. działka 5 ar. Dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bielska

Warszawa,mazowieckie

8 900 zł430 m² 20,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolno-stojący położony w pięknej okolicy Parku Szczęśliwickiego w Warszawie. Dom posiada 4 kondygnacje: 1. Piwnica. Otwarta powierzchnia 70 m^2, architektonicznie stylizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Cegielnia

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł150 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do wynajęcia bardzo komfortowy szereg zlokalizowany na przyjemnym, zacisznym osiedlu Cegielnia. Domek położony wzdłuż szpaleru zieleni, wśród osiedla o niskiej zabudowie jednorodzinnej, okolonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Idzikowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

600 zł40 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

wolnostojący domek w podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Henryków-Urocze

Henryków-Urocze,mazowieckie

2 600 zł200 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 460 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

2 500 zł150 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

:dodatkowy opis Do wynajęcia bardzo ładny dom 6 pokojowy w Markach (połówka bliźniaka), kilkaset metrów od granicy Warszawy, 3 min do trasy S8, blisko centrum M1! Dom wybudowany w 2006 r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł294 m² 44,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:153 m²

Jedna połowa bliźniaka. Doskonale nadająca się na biuro firmy ( pomieszczenia do takiego wykorzystania zostały przystosowane i sa używane ) Wszystkie pomieszczenia rozlokowane są na trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł320 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży segment o podwyższonym standardzie, wykończony w stylu włoskim z roku 2000. Dom na 4 kondygnacje (piwnice, parter, i piętro i zagospodarowane poddasze. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł276 m² 25,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:333 m²

Segment narożny, 7 minut od metra Natolin, poziom 0 garaż na 2 samochody, pomieszczenia gospodarcze, pralnia + wc, poziom1 - salon z kominkiem ok 45m, jadalnia, kuchnia, wc, poziom2 - 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł370 m² 24,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiosenna

Sosnowiec,śląskie

1 200 zł80 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia mieszkanie na spokojnym osiedlu zlokalizowanym około 7 km od centrum miasta. Mieszkanie ma 2 pokoje, kuchnie i łazienke. Kuchnia otwarta na salon umeblowana oraz sypialnia tez umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom do zamieszkania lub na cele biurowe. Wysoki standard wykończenia. Budynek znajduje się przy głównej ulicy w Wesołej. 10 min od kolejki podmiejskiej. Doskonały na cele biurowe, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł290 m² 20,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom (segment), warszawa Ursynów (imielin), około 12 min. pieszo do stacji Metra Imielin. Powierzchnia całkowita 294m2, garaż na dwa samochody + miejsce parkingowe przed domem. Taras 22m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

3 500 zł160 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

:dodatkowy opis | Atrakcyjna cena! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, nowocześnie i gustownie wykończony i wyposażony. Powierzchnia domu 160 mkw. Na parterze przestronny salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij