dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Wróbla

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł220 m² 34,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do wynajęcia na biuro 220 m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Górnym Mokotowie bardzo blisko stacji Metra Służew. Dom typu bliźniak do wynajęcia powierzchnia na trzech poziomach: i piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podkomorska

Poznań,wielkopolskie

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecam do wynajęcia pół bliźniaka na Starym Grunwaldzie w prestiżowej lokalizacji w rejonie ulicy Podkomorskiej. Dom z lat 60-ych po małej renowacji.Na dole, obszerny hall, samodzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

11 900 zł360 m² 33,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, obecnie do wynajęcia 360m2 i łącznie pięć sypialni. Na parterze znajduje się salon, jadalnia, kuchnia, garderoba. Na piętrze trzy sypialnie (garderoba), dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

3 900 zł360 m² 10,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:914 m²

Duży, przestronny dom wolnostojący z dużym potencjałem - częściowo do wykończenia. Świetna lokalizacja - Łomianki - Dąbrowa Rajska. Bardzo dobra komunikacja 1 km do Kampinosu, 4 km do Młocin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Piotrowice-Ochojec

Katowice,śląskie

8 000 zł275 m² 29,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

| lokalizacja: katowice, okolice ul.Gen Jankego w pobliżu sporo punktów handlowych , usługowych , w niedalekiej odległości Galeria Libero oraz Górnośląskie Centrum Medyczne. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Górny Sopot

Sopot,pomorskie

6 000 zł230 m² 26,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny dom do wynajęcia o pow.230m2 w Sopocie Górnym. Dom składa się z czterech kondygnacji. Piwnica (ok 50m2) - garaż, warsztat, dwa pomieszczenia. Niski parter (ok 60m2)-2-pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dębniki

Kraków,małopolskie

4 500 zł220 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

ul. Monte Cassino - rejon Dębnik, kraków Do wynajęcia urządzony dom (bliźniak) o pow. 220m2 w rezydencyjnej części Dębnik , pow. działki 500m2. Spokojna, cicha okolica. Dom idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 050 zł62 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecam dom z ogrodem na wynajem okazjonalny typu bliźniak 62m2 na działce o powierzchni 200m2. Dom znajduje się na zamkniętym osiedlu w Inowrocławiu. Jest to nieruchomość bezczynszowa ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Stogi

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł93 m² 43,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom drewniany wykonany w energooszczędnej technologii, wolnostojący usytuowany w kameralnej i cichej części Stogów. Nieruchomość 2- kondygnacyjna o powierzchni 90 m2, posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Śródmieście

Opole,opolskie

2 300 zł120 m² 19,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Propozycja dla firm I nie tylko! mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia dom wolnostojący posadowiony na płaskiej działce zlokalizowanej w śródmieściu Opola. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czechosłowacka

Poznań,wielkopolskie

3 500 zł170 m² 20,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Funkcjonalny, bardzo wygodny dom wolnostojący w dobrej, czytelnej lokalizacj i (dębiec ul. Czechosłowacka - łatwy szybki dojazd do centrum miasta; autobusy; w pobliżu pętla tramwajowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł420 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Atrakcyjny dom wolno stojący z 2007 roku, posiada 4 sypialnie, przestronny salon z kominkiem, wyposażoną kuchnię, ładny ogród Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Libertów

Libertów,małopolskie

5 500 zł195 m² 28,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom o powierzchni ok. 160 m2 plus garaż na 2 samochody Na górze 3 sypialnie (w tym jedna z łazienką), łazienka, garderoba, pomieszczenie gospodarcze. Na dole sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

3 500 zł300 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:167 m²

Strzeszyn Grecki. Dom szeregowy, środkowy, pow. całkowita: 300 m2, pow. działki: 167m2 4 kondygnacje + strych, 8 pok., ( wszystkie niezależne ) 3 łazienki + 1 wc, garaż z podjazdem, balkon, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

8 999 zł380 m² 23,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przestrzenny, słoneczny dom na Woli Justowskiej - zaledwie 3 minuty piechotą do Parku Decjusza. Położony w cichym miejscu, z ładnym sąsiedztwem, na 8 arowej działce. Parter: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 300 zł198 m² 26,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia szeregowiec skrajny na Warszewie z garażem i miejscem postojowym, o powierzchni całkowitej 198 m2. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras i do ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Osowa

Gdańsk,pomorskie

5 500 zł240 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolno stojący o powierzchni 240 m, całkowicie wykończone oraz w pełni wyposażone i umeblowane, agd, rtv, pełne media. Dom położony na ogrodzonej działce z bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

5 700 zł310 m² 18,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okolice Błoń Krakowskich, wola Justowska. Biuro nieruchomości Prime Property posiada w ofercie wynajmu komfortowy dom o powierzchni całkowitej ok.310 m2 położony na 5 arowej działce Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 500 zł180 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia, piękny luksusowy dom mieszkalny z wbudowanym garażem. Na parterze przestronny salon z dużym aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, oraz toaleta. Na piętrze kuchnia, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Parkitka

Częstochowa,śląskie

3 700 zł226 m² 16,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na wynajem bardzo ładny dom szeregowy na Grabówce. Dom o pow. całkowitej 220 mkw, i pow. użytkowej 140mkw składający się z parteru oraz poddasza użytkowego. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

7 450 zł420 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Lokalizacja na terenie kameralnego osiedla patio Wilanów. Dom wolnostojacy dla dużej rodziny lub na firmę. Gotowy do wprowadzenia, po remoncie. Na poszczególnych kondygnacjach znajdują się: piwnica (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Żary

Żary,lubuskie

2 500 zł240 m² 10,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wynajmę dom położony w pięknej spokojnej dzielnicy Żar bardzo blisko centrum miasta.Dom składa się z czterech pokoi ,kuchni ,jadalni ,łazienki i wc .Przy domu znajduje się ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pławno

Pławno,łódzkie

2 000 zł152 m² 13,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 709 m²

Mamy Państwu do zaoferowania jednorodzinny modernistyczny dom w w Pławnie ok. 10 minut samochodem od centrum Radomska wybudowany w latach 70. XX wieku stojący na działce o metrażu 1709.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wzgórze Mickiewicza

Gdańsk,pomorskie

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pokoje dla pracowników do wynajęcia Dom szeregowy przystosowany pod wynajem dla zorganizowanych grup. Nieruchomość przeznaczona docelowo dla nawet 22 osób, na każdym poziomie kuchnia lub aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł400 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ładny dom z 1992 r., składa się z 4 kondygnacji: Piwnica: dwa pokoje 55/10 m2 kotłownia, łazienka, Parter: w pełni wyposażona kuchnia, bardzo ładny, duży salon 55 m2, dwa WC, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Taneczna

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł225 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia od zaraz na cele mieszkalne segment skrajny mieszczący się na Ursynowie, na kameralnym osiedlu, nieopodal ulicy Krasnowolskiej, na Imielinie. Dom o powierzchni 225 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Płonia

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł210 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

Do wynajęcia duży dom 210 m2 w pięknej i spokojnej okolicy Szczecin - Płonia w bardzo atrakcyjnej cenie. Dom posiada 3 kondygnacje: przyziemie m.in z 2 dużymi garażami , parter oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Michała Anioła

Bielawa,mazowieckie

9 000 zł172 m² 52,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Rodzaj nieruchomości Środkowy segment budynku jednorodzinnego, trzy lokalowego (budynek piętrowy, niepodpiwniczony, w bryle budynku garaż). Przeznaczenie Wynajem (czynsz 9000 zł / miesięcznie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Służew

Warszawa,mazowieckie

11 900 zł270 m² 44,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia na biuro dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 270 m2 w willowej części Służewia, w okolicy Metra Służew. Wielkość działki - 450 m2. W skład domu wchodzi: - 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maklakiewicza

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł169 m² 34,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Do wynajęcia segment 170m2 w okolicach ulic Woronicza, wołoskiej i Racławickiej. Nieumeblowany, poprzednio wynajmowany do celów mieszkalnych oraz na biuro. Podłoga drewniana, klepka dębowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł87 m² 28,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Novator Centrum Nieruchomości poleca : Nowoczesny, bardzo komfortowy dom do wynajęcia, całkowita powierzchnia użytkowa to 87m2 w skład którego wchodzą następujące pomieszczenia : - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wybickiego

Myślenice,małopolskie

5 000 zł350 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:546 m²

Oferujemy Państwu na wynajem stylowy i przestronny dom z wydzieloną częścią usługową na parterze. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Wybickiego, w niedalekiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

4 300 zł240 m² 17,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

English below Victoria Estate prezentuje przestronny dom z ogrodem w cichej okolicy! Nieruchomość: dom zlokalizowany na 4 ar działce przy jednej z cichych ulic w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Obornicka

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia od 1 września niewielki domek z ogródkiem w Wilanowie! Na dole domu znajdują się: - pokój z aneksem kuchennym oraz kominek, - pokój dzienny z dużym oknem, - wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wyględów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł250 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony na Osiedlu Marina Mokotów, gdzie wśród zabudowy wielorodzinnej, apartamentowców znajdują się rezydencje i domy bliźniacze. To oaza spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia luksusowy dom w Osiedlu Marina. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze posiada: - salon, - jadalnię, - kuchnię, - pokój gościnny, - spiżarnię, - łazienkę, - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Jachcice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł130 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Przedmiotem wynajmu jest dom ( skrajny szereg) z 1967 roku. Zlokalizowany na Jachcicach o powierzchni użytkowej 90m2. Działka o powierzchni 524m2, zagospodarowana, liczne nasadzenia, krzewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Grudzice

Opole,opolskie

6 500 zł150 m² 43,33 zł/m²