dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ursynowska

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta idealna na hostel! dom do wynajęcia na mokotowie house for rent in mokotów Oferujemy do wynajęcia jednopiętrowy dom na starym Mokotowie, w okolicy Parku Dreszera. Nieruchomość do wynajmu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

32 000 zł1 200 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Dom do wynajęcia wilanów zawady house for rent wilanów zawady Spektakularna rezydencja. Idealna na siedzibę Ambasadora. Duże przestrzenie. Reprezentacyjny hol i salon - idealny na przyjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chorągwi Pancernej

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł650 m² 26,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

House for rent in wilanow dom do wynajęcia W wilanowie Komfortowy dom na rezydencję (poprzednio wynajmowany dla ambasady) położony w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dobrodzieja

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom do wynajęcia W warszawie wilanów/ powsin Agencja nieruchomości prezentuje Państwu 2 domy typu bliźniak, które można połączyć ze sobą i wynająć pod hostel, przedszkole, pokoje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł400 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom na wynajem W konstancinie house for rent in konstancin Dom wolnostojący na wynajem w Konstancinie- bielawie położony przy bardzo ładnej ulicy w otoczeniu domów jednorodzinnych blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stwosza

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro na wynajem na mokotowie! Do wynajęcia dom na cele biurowe przy ul. Wita Stwosza w Warszawie Rozkład pomieszczeń na poszczególnych poziomach: parter: pokój biurowo- konferencyjny 21m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Rokosowo

Koszalin,zachodniopomorskie

3 500 zł182 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Dom wolnostojący o pow. użytkowej 165m2 z jednostanowiskowym garażem. Położony na cieszącym się popularnością Os. Rokosowo. Dookoła cisza, spokój, las i nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Armii Kraków

Kraków,małopolskie

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom o pow.220m2, wolnostojący, z lat '80, na 5-arowej zagospodarowanej działce, zadbany i w dobrym stanie, umeblowany i wyposażony, z garażem na 2 samochody (+miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

16 000 zł500 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

House for rent in konstancin-jeziorna dom do wynajęcia W konstancinie-jeziornej Reprezentacyjny , przestronny dom wolnostojący położony w doskonałej lokalizacji( dzielnicy willowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

28 000 zł550 m² 50,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezydencja na wynajem W konstancinie residence for rent in konstancin We speak English, please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronną, prestiżową rezydencję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piechoty Łanowej

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:550 m²

House for rent in wilanów dom do wynajęcia W wilanowie Bardzo duży dom wolnostojący w cichej i spokojnej okolicy. W pełni wyposażona kuchnia i łazienki, częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kołobrzeska

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł280 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Biuro do wynajęcia na mokotowie/sadybie office for rent in mokotów/sadyba Funkcjonalny dom przystosowany do działalności biurowej, obiekt klimatyzowany i umeblowany. Budynek o pow. 280m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiedeńska

Warszawa,mazowieckie

14 500 zł234 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Nowoczesny dom na wynajem W wilanowie modern house for rent in wilanów Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i komfortowy dom z ogrodem, zlokalizowany w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie do wynajęcia jednopiętrowy dom położony na Radogoszczu Zachodzie, w pobliżu ulic Włókniarzy i Zgierskiej. Doskonała inwestycja na kwatery pracownicze lub lokale użytkowe - np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sowińskiego

Poznań,wielkopolskie

5 800 zł180 m² 32,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem wynajmu jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo dobrym miejscu na Starym Grunwaldzie- przy ul. Sowińskiego, blisko isop. Spokojna lokalizacja mieszkalna, wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

14 000 zł400 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Dom na wynajem/ konstancin-jeziorna house for rent in konstancin -jeziorna Osiedle "konstancja" jest osiedlem zamkniętym, chronionym przez profesjonalną agencję ochrony. W budynku zainstalowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chorągwi Pancernej

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł280 m² 41,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom na wynajem W wilanowie! house for rent in wilanów! Dom na wynajem w Starym Wilanowie, z garażem na dwa auta w bryle budynku. Ładny, przestronny i jasny dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł230 m² 34,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:326 m²

Dom na wynajem W wilanowie/powsinie house for rent in wilanów/powsin Bardzo ładny i utrzymany w idealnym stanie dom. W pełni umeblowany w wysokim standardzie, skrajny segment na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

2 450 zł150 m² 16,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom jednorodzinny wybudowany w 2002 roku. Dom zlokalizowany w Gryfinie przy ulicy o bardzo małym natężeniu ruchu. Na parterze znajduje się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dąbrówka Infułacka

Tarnów,małopolskie

2 700 zł200 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy do wynajęcia komfortowy dom położony w Tarnowie woj. małopolskie, w spokojnej i cichej dzielnicy. Dom znajduje się na 14 arowej pięknie zagospodarowanej działce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł220 m² 29,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Wilnowie (obszar Zawady), 220 s.q.m z ogrodem 150s.q.m. Bardzo dobry standard, bardzo jasny i całkowicie odnowiony. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

12 000 zł550 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

House for rent in konstancin-jeziorna dom do wynajęcia W konstancinie-jeziornej Elegancki przestronny podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesną willę wyróżnia klasyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

4 800 zł197 m² 24,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:749 m²

Do wynajęcia dom w Wołczkowie. Cicha, spokojna okolica. Dom o powierzchni 197 m2, usytuowany na ogrodzonej działce 749 m2. Dom wykończony i w pełni umeblowany. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł465 m² 25,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:436 m²

Dom do wynajęcia W wilanowie w dobrej cenie house for rent in wilanow Agencja Nieruchomości Eurovilla ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowy dom do wynajęcia w Wilanowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morszyńska

Warszawa,mazowieckie

19 900 zł403 m² 49,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:458 m²

Cichy I przestronny dom na sadybie quiet and spacious house in sadyba Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu: przestronny i wygodny dom na Sadybie, w bliskim sąsiedztwie Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dobrodzieja

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł270 m² 31,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom do wynajęcia W warszawie wilanów/ powsin Agencja nieruchomości prezentuje Państwu dom typu bliźniak do wynajęcia pod hostel, przedszkole, pokoje dla pracowników, działalność biurową. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czarnołęcka

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł300 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący do wynajęcia - międzylesie freestanding villa for rent - warsaw/wawer Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 300m2 w Międzylesiu. Rozkład domu: parter: pokój gościnny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mickiewicza

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

9 900 zł371 m² 26,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

House for rent in konstancin-jeziorna dom na wynajem W konstancinie-jeziornej Mamy przyjemność zaprezentować państwu wyjątkową nieruchomość stylizowaną na włoską willę, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

8 000 zł275 m² 29,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

| lokalizacja: katowice, okolice ul.Gen Jankego w pobliżu sporo punktów handlowych , usługowych , w niedalekiej odległości Galeria Libero oraz Górnośląskie Centrum Medyczne. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jakuba

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł423 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

House for rent in wilanow dom do wynajęcia W wilanowie Doskonała lokalizacja budynku, w bliskiej odległości do Centrum Handlowego Best Mall oraz do Szkół i Przedszkoli. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł360 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom na wynajem W wilanowie house for rent in wilanów Obszerny dom wolnostojący do wynajmu w Wilanowie, położony na działce 900 m2, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

19 000 zł350 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:701 m²

Wolnostojący dom na wynajem W konstancinie detached house for rent in konstancin We speak English, please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronny, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Kępa Gocławska

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł175 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Do wynajęcia dom po generalnym remoncie w 2013r. W spokojnej, cichej okolicy. Dom posiada 4 kondygnacje: na parterze jest duży przedpokój; pierwsze piętro to salon-33mkw z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł550 m² 32,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:493 m²

Dom na cele biurowe na wynajem W wilanowie przy ul. Wiertniczej house for rent in wilanow Dom wolnostojący na wynajem w Wilanowie przystosowany na cele biurowe. Budynek położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 500 zł180 m² 47,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom do wynajęcia W konstancinie jeziornej/bielawa Do wynajęcia segment skrajny znajdujący się na zamkniętym osiedlu Konstancja przy American School of Warsaw. Osiedle posiada całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

House for rent in konstancin-konstancja dom do wynajęcia W konstancinie na osiedlu konstancja Dom-segment środkowy do wynajęcia na osiedlu zamkniętym strzeżonym ,konstancja" położonym przy Szkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Poprzeczna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 500 zł165 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dom na wynajem blisko strefy A W konstancinie - jeziorna house close to zone A, in konstancin jeziorna Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu dom na wynajem w bardzo dobrej cenie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

23 000 zł500 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom do wynajmu W wilanowie house for rent in wilanów Wolnostojący dom w prestiżowej lokalizacji Starego Wilanowa. Rozkład domu przedstawia się następująco: piwnica - basen z sauną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Świt

Lublin,lubelskie

2 500 zł160 m² 15,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia, boczna Al. Kraśnickich 160m2. Dwie łazienki, kuchnia, 6 sypialni, strych, miejsce parkingowe na 3 samochody na posesji. Miejsca sypialniane dla 15 osób, cena 4000tys. plus media. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

28 000 zł800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Reprezentacyjny dom do wynajęcia W konstancinie house for rent in konstancin Reprezentacyjna rezydencja w prestiżowej strefie A w Konstancinie. Przepiękny dom idealny dla rodziny marzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Ostroroga

Poznań,wielkopolskie

6 500 zł234 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Komfortowy dom wolnostojący , blisko isop lokalizacja Stary Grunwald , ok.ul. Ostroroga, w b. dobrym sąsiedztwie, w zielonej enklawie zabudowy jednorodzinnej, przy spokojnej ulicy, w pobliżu.