dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprzeczna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 000 zł165 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dom na wynajem blisko strefy A W konstancinie - jeziorna house close to zone A, in konstancin jeziorna Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu dom na wynajem w bardzo dobrej cenie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piecki-Migowo

Gdańsk,pomorskie

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom położony w Gdańsku w dzielnicy Morena, posiada 4 kondygnacje, garaż, ogród. Nieruchomość idealnie przystosowana pod pensjonat. Składa się z 11 pokoi, 5 łazienek, 1 kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

16 000 zł500 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

House for rent in konstancin-jeziorna dom do wynajęcia W konstancinie-jeziornej Reprezentacyjny , przestronny dom wolnostojący położony w doskonałej lokalizacji( dzielnicy willowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

6 900 zł285 m² 24,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

House for rent in konstancin dom na wynajem W konstancinie jeziornej Na wynajem dom wolnostojący położony w Klarysewie Konstancin Jeziorna. Nieruchomość usytuowana wśród ładnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

4 000 zł155 m² 25,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:818 m²

Opimamy w ofercie dla Państwa ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na prestiżowym osiedlu, wśród terenów zielonych , stanowiących pas ochronny borowiny. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Dom - bliźniak o powierzchni całkowitej 200 m2, i piętrowy, 5 pokoi na wynajem dla pracowników sektora budowlanego lub innych, w dzielnicy Wrzeszcz, nieopodal ul. Jaśkowa Dolina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kazimierza Wielkiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 zł200 m² 2,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do wynajęcia dla firm dla pracowników miejsca noclegowe w śródmieściu Gorzowa w pobliżu ulicy Kazimierza Wielkiego w domku jednorodzinnym po generalnym remoncie gdzie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Iwonicka

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na wynajem na sadybie house for rent in sadyba Przedstawiamy dom do wynajmu w bardzo dobrej lokalizacji na Sadybie w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz zieleni. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Rumia

Rumia,pomorskie

4 800 zł130 m² 36,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom do wynajęcia o pow.130m2 w Rumi. Działka 560m2. Dom składa się z trzech kondygnacji. Podpiwniczenie-kuchnia,pomieszczenie gospodarcze,łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Miodowa

Banino,pomorskie

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia na długi termin 5-cio pokojowy dom z ogrodem. Szukasz dla siebie i swojej rodziny komfortowego domu? Masz szansę wynająć dom położony w Baninie obok Miszewa. Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rymarska

Warszawa,mazowieckie

28 000 zł420 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Rozkład; dom położony jest na bardzo ładnie utrzymanej działce z zadbanym drzewostanem i trawnikiem. Obszerne wnętrze domu stanowi: na partezrze: przedpokój, salon, pokój gościnny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Chorągwi Pancernej

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł280 m² 41,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom na wynajem W wilanowie! house for rent in wilanów! Dom na wynajem w Starym Wilanowie, z garażem na dwa auta w bryle budynku. Ładny, przestronny i jasny dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Reda

Reda,pomorskie

4 500 zł170 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom do wynajęcia dla pracowników o powierzchni 170m2 w Redzie. Na parterze(85m2) : 3 pokoje, kuchnia, dwie łazienki z kabiną prysznicową i wc oraz przedpokój. Na piętrze(85m2): 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Słomczyńska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 500 zł370 m² 28,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Reprezentacyjny dom do wynajęcia W konstancinie-jeziornej W strefie A A representative house for rent in konstancin-jeziorna in area A eurovilla Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł360 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom na wynajem W wilanowie house for rent in wilanów Obszerny dom wolnostojący do wynajmu w Wilanowie, położony na działce 900 m2, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Truskawiecka

Warszawa,mazowieckie

14 500 zł260 m² 55,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:379 m²

Piękny I klimatyczny dom dla rodziny na sadybie beautiful and cozy home for family in sadyba Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu: wyjątkowy, komfortowo urządzony dom dla rodziny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marysin Wawerski

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł450 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 315 m²

Nieruchomość ulokowana w bardzo cichym i spokojnym rejonie Marysina Wawerskiego a jednocześnie z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej autobusowej i skm. Sąsiedztwo stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bojano

Bojano,pomorskie

4 500 zł230 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w Bojanie, położony w otoczeniu zieleni. Pełne wyposażenie domu z całym agd.Dwie oddzielne łazienki, taras, balkon, ogród.Możliwy dojazd autobusem.Oferta godna uwagi , polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kawle Górne

Kawle Górne,pomorskie

5 500 zł465 m² 11,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Zespół budynków "rezydencja Sopocka" nawiązujący architektonicznie do budownictwa zlokalizowanego w Sopocie. Rezydencja zlokalizowana 1,7 km od Przodkowa, 14km od Lotniska Lechy Wałęsy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górny Sopot

Sopot,pomorskie

6 000 zł230 m² 26,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny dom do wynajęcia o pow.230m2 w Sopocie Górnym. Dom składa się z czterech kondygnacji. Piwnica (ok 50m2) - garaż, warsztat, dwa pomieszczenia. Niski parter (ok 60m2)-2-pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Olszynka

Gdańsk,pomorskie

5 500 zł130 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom (130 m2) do wynajmu dla pracowników w dogodnej lokalizacji Gdańsk Olszynka w zabudowie bliźniaczej z 2011 roku, w dogodnej lokalizacji, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ursynowska

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta idealna na hostel! dom do wynajęcia na mokotowie house for rent in mokotów Oferujemy do wynajęcia jednopiętrowy dom na starym Mokotowie, w okolicy Parku Dreszera. Nieruchomość do wynajmu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje dom na wynajem w Białymstoku przy ulicy Krętej, osiedle Nowe Miasto. Dom posiada 90m2 i znajduje się na działce o powierzchni 850m2 z dwoma budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rumia

Rumia,pomorskie

4 000 zł450 m² 8,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny 2-piętrowy dom do wynajęcia o powierzchni 400m2 w Rumi. Dom składa się z czterech kondygnacji. Na poziomie piwnicy (100m2): 2 pokoje, łazienka, kotłownia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Vinci

Bielawa,mazowieckie

10 500 zł270 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom do wynajęcia - osiedle konstancja - konstancin - jeziorna/ bielawa house for rent - konstancja estate - konstancin - jeziorna/ bielawa Dom ma 3 kondygnacje: parter: salon, jadalnia, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

2 500 zł245 m² 10,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje wolnostojący dom o powierzchni 245 m2 powierzchni użytkowej, na wynajem w miejscowości Białystok na osiedlu Mickiewicza. Dom położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

2 000 zł165 m² 12,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom w Białymstoku na osiedlu Pietrasze o powierzchni 145 m2 Parter: - 2 pokoje - wyposażona kuchnia - łazienka - garaż Piętro: -3 pokoje Do dyspozycji 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chylonia

Gdynia,pomorskie

9 000 zł332 m² 27,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny. duży dom o dobrym standardzie na wynajem w centrum dzielnicy Chylonia. Świetna lokalizacja pod każdym względem - rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa, komunikacyjna-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Rumia

Rumia,pomorskie

3 250 zł137 m² 23,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:603 m²

Dobrze utrzymany i funkcjonalny dom do wynajęcia o pow.137m2 w Rumi. Całość domu podpiwniczona. Poziom pierwszy składa się z:3-pomieszczeń przejściowych tworzących obecnie całość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł340 m² 24,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na Bemowie do wynajęcia firmie, bądź rodzinie.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal ogródekNieruchomość złożona z: przedsionek 3,2 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Serock

Serock,mazowieckie

2 950 zł162 m² 18,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Dom Serock Całkowicie wykończony, częściowo umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania od zaraz. Skrajny segment o powierzchni 161,8m2 i działce 114m2. Nowe, kameralne, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Orłowo

Gdynia,pomorskie

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom do wynajęcia o pow.75m2 w Gdyni w Orłowie. Dom położony w cichej, spokojnej i nadmorskiej okolicy. Dom składa się z :trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Stogi

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł93 m² 43,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom drewniany wykonany w energooszczędnej technologii, wolnostojący usytuowany w kameralnej i cichej części Stogów. Nieruchomość 2- kondygnacyjna o powierzchni 90 m2, posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do wynajęcia piękna rezydencja. Dom wybudowany w 2005 r w cichej i zielonej okolicy. Budynek jest 3 poziomowy - parter, piętro i poddasze. Powierzchnia mieszkania to 300m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wiczlino

Gdynia,pomorskie

3 900 zł140 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Połowa domu do wynajęcia o pow.140m2 w Gdyni na Wiczlinie. Dom o zabudowie bliźniaczej. Poziom pierwszy (ok 70m2) składa się z:3-pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

3 800 zł120 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom przeznaczony na kwatery pracownicze Jeśli potrzebujesz noclegu dla swoich pracowników w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym z każdym miejscem w mieście. Zależy Ci na jasnych zasadach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia piętro domu na cele usługowe o powierzchni 85 m2 Gdańsk-Osowa Dom usytuowany jest w Gdańsku-Osowej. W skład wchodzą 4 pokoje, garderoba, łazienka, hol a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Orłowo

Gdynia,pomorskie

5 000 zł250 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do wynajęcia przestronny dom wolnostojący o pow. 250m2 w Gdyni w Orłowie. Dom położony w cichej, spokojnej i nadmorskiej okolicy. Powierzchnia działki 900m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

2 900 zł145 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu budynku o przeznaczeniu biurowym zlokalizowanego w Poznańskim Antoninku. Zadbany, dwupiętrowy budynek o funkcjonalnym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Maszewo

Maszewo,zachodniopomorskie

399 zł150 m² 2,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nowy dom dla menadżera firmy , lub 8 osób, wynajem na minimum rok. Działka 6000m2 koszona i utrzymywana przez firmy zewnętrzne. Lokalizacja niekrepująca z dala od sąsiadów. Na posesji 0.3 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wzgórze Mickiewicza

Gdańsk,pomorskie

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pokoje dla pracowników do wynajęcia Dom szeregowy przystosowany pod wynajem dla zorganizowanych grup. Nieruchomość przeznaczona docelowo dla nawet 22 osób, na każdym poziomie kuchnia lub aneks.