dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Spichrzowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentuje Państwu do wynajęcia część domu z ogródkiem położonego w spokojnej okolicy blisko ośrodka rekreacyjnego Piaski-Szczygliczka. w Ostrowie Wlkp., przy ul. Spichrzowej. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł350 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Willa 350M2, 4 sypialni, przestronne wnętrza, ogród, doskonała lokalizacja, wilanów dane techniczne: budynek czterokondygnacyjny o powierzchni 350m2 na działce 400m2. Rozmieszczenie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zbożowa

Wiry,wielkopolskie

4 299 zł101 m² 42,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Do wynajęcia nowy bliźniak pod klucz! ( bez prowizji!)gotowy do zamieszkania!zdjęcia już w krótce!cena 4300 / m-c plus zużyte media według liczników!tel Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Paderewskiego

Pępowo,pomorskie

4 600 zł94 m² 48,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zgrabny mniejszy dom pod Gdańskiem poleca się do wynajmu. Dom - bliźniak położony w Pępowie. 3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym, wc, łazienka, taras, ogródek, garaż. Pępowo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 000 zł92 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przeszklony Dom w zabudowie dwulokalowej w Rokietnicy przy ul. Krętej. 20 minut drogi od Poznania. 5 minut drogi do węzła s11. Zlokalizowany na końcu zamkniętej wybrukowanej uliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ateńska

Warszawa,mazowieckie

42 600 zł865 m² 49,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Okazała willa, wzniesiona w 1991 roku, znajduje się na warszawskiej Saskiej Kępie, uznawanej za najbardziej elegancką dzielnicę stolicy. Jest to idealne miejsce na siedzibę firmy. Koszt opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Hieroglif

Warszawa,mazowieckie

2 700 €170 m² 16 €/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Aston Real Estate prezentuje piękny dom położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Młocińskiego. Prezentowany dom to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Budynek: dom jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta wynajmu przestronnego, słonecznego i ciepłego domu o powierzchni 130m 2 z dużym ogrodem oraz jednostanowiskowym garażem zlokalizowanego na Warszewie. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł190 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na wynajem dom dla pracowników, wrocław Stabłowice Maksymalnie dla 15 osób. Powierzchnia: 190m2 Dom w zabudowie szeregowej, skrajny. -1 poziom: duży pokój 25m2 z wyjściem na taras, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dmowskiego

Kraków,małopolskie

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia dom 80M2 Z dużym ogrodem, ul. Dmowskiego, fatimska, mistrzejowice, kraków Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia dom o powierzchni ok 80m2. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dziennikarska

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na starym Żoliborzu o powierzchni 200 m2 z ogrodem z możliwością wynajmu na biuro Oferta na wyłączność w Aston Real Estate Aston Nieruchomości prezentuje dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Brzozowa

Wiązowna,mazowieckie

14 900 zł287 m² 51,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

14900 zł | wynajem | dom wolnostojący | 188 m2 | wiązowna | Wirtualny spacer: przedmiotem wynajmu jest dom wolnostojący, parterowy o powierzchni użytkowej 188 m2, na działce o powierzchni 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skrzetuskiego

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł248 m² 72,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Willa w doskonałej lokalizacji na zacisznym Mokotowie. Oferowana powierzchnia zawiera doliczony już współczynnik powierzchni wspólnej oraz opłaty eksploatacyjne. Powierzchnia wynajmowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł260 m² 57,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Klimatyczny dom 260M2, wilanów powsin dane technniczne: dom wolnostojący o powierzchni 260m2, usytuowany na działce 560m2. Rok budowy 2003. Rozmieszczenie pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Luksusowy dom wykończony najwyższej klasy materiałami budowlanymi sprzedawany wraz Z pełnym umeblowaniem! Gorąco polecam dom wolnostojącu budowany z najwyższej klasy materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Góra,lubuskie

7 500 zł250 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Polecam przestronny, reprezentacyjny, bardzo ładny dom, luksusowo wykończony, położony w Zielonej Górze-Zatonie. Nieruchomość usytuowana na ok. 17 arowej, ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wielkanocna

Kraków,małopolskie

8 490 zł200 m² 42,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości - przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej dzielnicy osiedla Wielkanocna. Powierzchnia całego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Saneczkowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

20 000 zł438 m² 45,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Avenue Estate prezentuje unikalną rezydencję z pięknym, zjawiskowym ogrodem, położoną w Konstancin-Jeziornej. **** Jedynie 3 min ch Stara Papiernia **** Lokalizacja Niezwykłą zaletą domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Radomska

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 72m2 zlokalizowany na Gumieńcach przy ulicy Radomskiej. Działka 145,25m2 na segment. Droga dojazdowa utwardzona wyłożona kostką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rumia

Rumia,pomorskie

1 900 zł68 m² 27,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Domek do wynajęcia o pow.68m2 w Rumi. W skład domku wchodzą dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc, garderoba i przedpokój. Ekspozycja okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krzeczowska

Bochnia,małopolskie

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Zapraszamy do Wynajęcia Przestronnego 7-pokojowego domu o powierzchni 150 m2, usytuowanym przy ul. Krzeczowskiej w Bochni. Doskonała oferta dla pracowników lub firm poszukujących miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Brukselska

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł177 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Stylowy segment w zacisznej, bocznej uliczce od ulicy Brukselskiej. Segment w stanie średnim, do odświeżenia, właściciel (osoba starsza) powierza odnowienie Najemcy, za uzgodnieniem warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Kiełczów,dolnośląskie

6 500 zł115 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Agent prowadzący: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 tel. ***I speak english scroll down*** Do wynajęcia słoneczny narożny dom w zabudowie szeregowej z czterema pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jutrzenki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

7 700 zł178 m² 43,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu rodzinną nieruchomość znajdującą się w Ożarowie Mazowieckim oddalonym zaledwie o 7 km od Warszawy. Nieruchomość szczególnie dedykowana dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Włodawa,lubelskie

5 500 zł170 m² 32,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną we Włodawie na skrzyżowaniu ulic Rzemieślniczej z ulicą Korolowską (drogą wojewódzką nr 812) Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Burlaki

Burlaki,mazowieckie

8 000 zł310 m² 25,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Wieś Burlaki, w pobliżu rzeki Narew, pięknie położony pod lasem luksusowy dom jednorodzinny. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji, parter 190m2 : duży salon z kuchnią, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kościuszki

Trzebież,zachodniopomorskie

2 950 zł94 m² 31,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu wynajem uroczego domu jednorodzinnego w sąsiedztwie pól i lasu. Dom został wybudowany w latach 40-tych a w ostatnich latach modernizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Stefana Batorego

Batorowo,wielkopolskie

3 400 zł189 m² 18,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

D o M Zapoznaj się z ofertą wynajmu domu wolnostojącego o pow. 188,82 m2 położonego przy ul. Stefana Batorego w Batorowie. Nieruchomość na działce o pow. ok. 1300 m2, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Krasne

Krasne,podkarpackie

6 500 zł176 m² 36,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu pięknego domu na granicy Rzeszowa, w malowniczej miejscowości Krasne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostoje

Ostoje,wielkopolskie

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajdują się 2 pokoje, przestronny hol, funkcjonalna kuchnia, łazienka połączona z toaletą oraz dodatkowa skrytka na drobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Na Chochół

Przybysławice,małopolskie

3 500 zł250 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do wynajęcia lub do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Przybysławice, w gminie Zielonki. Dom oddalony o około 5km od centrum Zielonek i o około 12 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyle

Kobyle,pomorskie

3 000 zł130 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wygodny, dobrze doświetlony, docieplony dom jest ładnie ustawiony w stosunku do stron świata. Całość jest ogrodzona kutymi przęsłami a dojazd do nieruchomości nie sprawia żadnego kłopotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. 19 Stycznia

Brzesko,małopolskie

8 000 zł140 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:472 m²

Будинок до оренди: ідеально підходить для фірм або працівників. Місцезнаходження: brzesku, вулиця 19 Stycznia Площа: 140 м2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł175 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:214 m²

Nowoczesny dom o powierzchni 175m2 w willowej części Sadyby na cele mieszkalne lub biurowe Dom jest wykończony w wysokim standardzie, po gruntownym odświeżeniu. Na posesji możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Czaple

Czaple,pomorskie

9 500 zł240 m² 39,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA wynajem trzyletni dom, w pełni urządzony w nowoczesnym stylu, z pięknym ogrodem, w świetnej lokalizacji, w miejscowości Czaple pod Gdańskiem, 25 min. samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Skawina

Skawina,małopolskie

7 000 zł175 m² 45,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom jednorodzinny składający się z kuchni w pełni wyposażona - sprzęt nowy jadalnia stół krzesła salon ścianka zabudowa rtv wypoczynek stolik łazienka z prysznicem /wc taras spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Fromborska

Września,wielkopolskie

2 700 zł128 m² 21,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Masz firmę i szukasz miejsc noclegowych dla swoich pracowników? Skorzystaj z oferty osa Nieruchomości! Prezentujemy ofertę najmu domu o pow. ok. 128 m2 położonego blisko centrum Wrześni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

10 999 zł221 m² 49,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 221m2, idealną zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i przedsiębiorców poszukujących idealnej siedziby dla swojej firmy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

25 000 zł259 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny bliźniak wykończony W wysokim standardzie | Konstancin-Jeziorna dane techniczne: nowy, energooszczędny dom o powierzchni całkowitej 260m2, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Górna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

6 700 zł244 m² 27,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:273 m²

Pensjonat/ dom/ pokoje gościnne w Ustroniu Morskim. Zapraszamy na wypoczynek nad morzem. Bliskość morza i wszelkich atrakcji dla dzieci i dorosłych jest najważniejszym atrybutem tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Orla

Kraków,małopolskie

7 000 zł160 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja: bielany, ul. Orla Prezentuję przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem. Nieruchomość została wybudowana w 2019 roku, jest odświeżona, w bardzo wysokim standardzie.