dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom w dobrym standardzie dla firmy pod działalność lub zakwaterowanie, do dyspozycji 6 w pełni umeblowanych pokoi i 4 łazienki. Możliwość parkowania 2 aut na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

12 900 zł300 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom o powierzchni 300 m2 położony w Wilanowie w prestiżowej okolicy w sąsiedztwie parku i pałacu wilanowskiego. Trzy kondygnacje. Piwnica: pokój rekreacyjny , spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bartodziejach Biała Posesja prezentuje dom

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Parkowe Wzgórze

Mogilany,małopolskie

8 000 zł220 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia elegancki, komfortowy dom na prestiżowym osiedlu Parkowe Wzgórze w Mogilanach. Dom o powierzchni całkowitej 220m2 posiada: na pierwszym poziomie: salon, kuchnie, łazienkę. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Opatkowice

Kraków,małopolskie

6 000 zł270 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prime Property- biuro nieruchomości proponuje do wynajmu elegancki, wolnostojący dom dom z 6 pokojami, 3 łazienkami, garażem na 2 samochody, znajdujący się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł400 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny klasyczny dom na wynajem o powierzchni 400 m usytuowany w cichej , zielonej części starego Wilanowa w otoczeniu willowym ambasad i firm. Dom trzy kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

6 500 zł340 m² 19,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Eng. below Do wynajęcia komfortowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem w Libertowie. Dom o pow. ponad 300mw posadowiony na działce ok 1400m2,posiada 6 pokoi. Na parterze znajduje się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łąka

Łąka,podkarpackie

2 200 zł140 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia dom w pięknej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta. Świetna lokalizacja niedaleko Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł360 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do wynajęcia dom w cichej i spokojnej okolicy, nieopodal pałacu w Wilanowie. W pobliżu szkoły międzynarodowe, sklepy, tereny zielone rekreacyjne, pole golfowe, jezioro. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Błonie

Błonie,mazowieckie

430 zł260 m² 1,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia duży dom w centrum Błonia, 7 pokoi, 3 łazienki, kuchnia. W pełni wyposażony, możliwość zakwaterowania 23 osób, 430 zł od osoby ( w cenie zawarte wszystkie media).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł420 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 420m , usytuowany w cichej i bezpiecznej części starego Wilanowa. Dom wybudowany w 2000 roku,wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bociania

Warszawa,mazowieckie

4 950 zł137 m² 36,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz domu na wynajem, w którym nie trzeba robić dosłownie nic oprócz wniesienia własnych rzeczy? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję - komfortowy, wyposażony dom na Warszawskim Ursynowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dys

Dys,lubelskie

3 000 zł270 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

kontakt Przedmiotem wynajmu jest piękny dom wolnostojący, znajdujący się w okolicach giełdy w Elizówce. Znajduje się w nim pięć pokoi, kuchnia, jadalnia, dwie łazienki, duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

3 500 zł350 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

kontakt Dom wolnostojący (350 m2), okolice Majdanu Krasieninskiego, 8 dużych pokoi , 2 łazienki, możliwość wynajęcia domu dla pracowników firm bądź pod działalność gospodarczą, ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Włochy

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł280 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierzchni ok. 280 mkw, z 1996 roku, położony we Włochach w Warszawie. Budynek jest podpiwniczony, w podpiwniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lubań

Lubań,dolnośląskie

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam do wynajęcia dom wolnostojący. Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczych pokoi : pokój parter 4-6 osób pokoj pietro I 2 osoby pokoj pietro II 4-6 osob pokoj pietro III 2 osoby lub całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

5 000 zł270 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Atrakcyjny dom położony w bardzo cichej okolicy w okolicy ul. Armii Krajowej w Krakowie. Na parterze znajduje się: salon z wyjściem na taras i do ogrodu; kuchnia jest wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

5 500 zł135 m² 40,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prime Property oferuje do wynajęcia dwupoziomowy apartament o pow. ok 120m2 z ogródkiem w zadbanym domu na Woli Justowskiej. Na parterze znajduje się: kuchnia, jadalnia, słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kościelna

Laskowiec,mazowieckie

5 000 zł500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Witam Wynajmę dom, czynsz do uzgodnienia - dogodne warunki. Doskonale nadaję się na wynajem jako dom pracowniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

12 000 zł400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajmu zupełnie odnowiony, nowoczesny dom na Woli Justowskiej, posadowiony na ładnie zagospodarowanej 10 arowej działce. Dom o pow. użytkowej ok 380m3 składa się: z parteru gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

3 700 zł260 m² 14,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje dwa piętra na wynajem w domu jednorodzinnym na Jaroszówce. Dom składa się z 3 pięter z czego dwa górne są na wynajem, posiadają osobne wejście oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 500 zł160 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 160m2 położony we Wrocławiu na Ołtaszynie. Idealne miejsce dla pracowników firm zagranicznych, głównie zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Śródmieście

Lublin,lubelskie

2 800 zł140 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

kontakt Do wynajęcia dom z garażami w centrum Lublina, idealny na prowadzenie działalności lub na zakwaterowanie dla pracowników. Zapraszam do kontaktu, dorota Kawecka tel. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

W pobliżu Psiego Pola. Nowiutki dom o pw 140m2 5 pokoi z działką 650 m2 50m2 super dojazd,media miejskie Na parterze hol,garderoba 2 pokoje 15m2 i 16m2 wyjście na taras, kuchnia 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogrodowa

Niepołomice,małopolskie

3 250 zł140 m² 23,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom o powierzchni 140 m2 znajdujący się w Niepołomicach przy ul. Ogrodowej. Dom W zabudowie szeregowej, mieści się na osiedlu z 2008 roku. Dom posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

400 zł250 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia dla około 25 osób, 7 pokoi, kuchnia, jadalnia, 3 łazienki. Świetna lokalizacja, wola, okolice Górczewskiej, blisko do zjazdu na A2. Cena 400,- zł za osobę zawiera wszystkie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Poleczki

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł700 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia dom nie podpiwniczony , cały bliźniak około 700 m kwadratowych w pobliżu Wyścigów Konnych. Wjazd od ul. Poleczki. Dom z cegły o ciekawej architekturze , ze spadzistym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

3 000 zł300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do wynajmu 3 kondygnacyjny dom łącznej pow 300m2 na ślicznej działace o pow 3000m2 z 2 garażami w spokojnym i uroczym miejscu, nadający się doskonale do zamieszkania na trzy rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, al. Piastów

Piła,wielkopolskie

500 zł250 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Witam serdecznie, przedmiotem ogłoszenia jest wynajem wolnostojącego domu dla pracowników w miejscowości Wysoka (25km od Piły) Liczba miejsc 30. (możliwość wynajęcia dla mniejszej liczby osób).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

2 000 zł90 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

W gminie długołęka/pruszowice z dobrym dojazdem do łacznika obwodnicy A 4 trasy na Poznań i Warszawę - parter domu o pow 80 m2 w pełnym rozkładzie z poddaszem nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Raduńska

Juszkowo,pomorskie

7 000 zł170 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na wynajem przepiękny dom w malowniczej miejscowości Gdańsk Juszkowo tuż nad rzeką Radunią, zaledwie 15 min. jazdy samochodem od Gdańska, miejsce zachwycające i dające wiele możliwości na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wynajmę dom przy gminie Bialoleka, w pobliżu autobusy, hipermarkety, sklepy, galeria, tramwaj, metro 10min, kino etc. Idealna lokalizacja dla firm. Dom jest po remoncie, nowe okna, czysty, pachnący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kukuczki

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł356 m² 19,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do wynajęcia b. ładnego domu o powierzchni 356m do częściowej aranżacji wg własnych potrzeb. Ponad 70 m salon na poddaszu o ciekawym arch. sklepieniu, wysokość loftu - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł300 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do wynajęcia dom wysoki parter i 2 piętra o powierzchni 350m2 i działce 750m2. Dom przystosowany na biuro dla jednej lub kilku firm z podziałem na kondygnację. Parter: -hol - recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Hańczy

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł405 m² 27,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:254 m²

Do wynajęcia ładny, częściowo umeblowany segment środkowy, 7 pokoi, 3 łazienki, garderoba, pralnia, sauna, kominek, pokój tv, ogród, garaż + 2 miejsca parkingowe. Cena najmu : 11000 pln Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

5 900 zł340 m² 17,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł320 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Oferta godna polecenia. Ładny, zadbany, dobrze utrzymany dom, na Ursynowie, na zamkniętym osiedlu Chłapowskiego. Dużo zieleni, cisza, spokój. Budynek z 1995r, w bardzo dobrym stanie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł127 m² 39,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Oferuję pod wynajem ekskluzywny dom z ogrodem w nowej, ładnej i cichej dzielnicy Warszewo. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 127 m2 w skład której wchodzą 4 pokoje. Parter : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ostra

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł450 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom na wynajem W starym wilanowie! Do wynajęcia dom w sercu Starego Wilanowa (wilanów Niski). Nieruchomość dogodnie usytuowana w pobliżu głównych arterii miejskich z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

3 500 zł180 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 m²

Metraż nieruchomości: 200 m2. 5 pokoi, 3 łazienki Powierzchnia lokalu: 200 m2 działki: 20 m2 Liczba pokoi: 5. w bardzo dobrym stanie z b. dobrym dojazdem. Pow. całk.200 mkw. kuchnia-nowiuśkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Koczargi Nowe

Koczargi Nowe,mazowieckie

3 700 zł239 m² 15,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Do wynajęcia od zaraz duży dom w zabudowie bliźniaczej, koczargi niedaleko Babic.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów.