dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 467 ogłoszeń

1 899 900 zł111,40 m² 17 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy ok. 111 m | Żółwin | blisko Lasu Młochowskiego | działka 1000 m. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.111 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł135,52 m² 13 651,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:242 m²

Inwestycja przy ul. Długiej 15 w Gdyni Witomino to idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni, sąsiedztwo lasów.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł200 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Polecam do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom z płaskim dachem i dużymi przeszkleniami położony w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Dom piętrowy , na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł262 m² 2 213,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 375 m²

Dom z ogromnym potencjałem | Jaworznia, 10 km od Kielc Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 195 m , położony w miejscowości Jaworznia, zaledwie 10 km od Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł176,53 m² 6 514,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 176 m , położona w miejscowości Iwiny pod Wrocławiem. Lokal ma niezależne osobne wejście oraz wydzieloną, ogrodzoną działkę. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł195 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

| zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dla ambitnych Bohaterów domu lubiących wyzwania i prace budowlane. Na sprzedaż optymalny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł146 m² 9 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dom wolnostojący przy ul. Wiklinowej w Gdyni - Pustki Cisowskie. Idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł290 m² 1 651,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 250 m²

Dom z 6250 m ziemi - Twój bilet na milionowy zysk lub spokojne życie w Sielskiej Oazie! Prowizja 0% Masz dużą rodzinę? Remontujesz i flipujesz? Podzielisz na mieszkania? Zbudujesz.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59 500 m² 15,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam posiadłość dom wypoczynkowy z pięknymi stawami i własnym lasem. Teraz N nowej niższej cenie! Posiadłość położona na wsi 15 km od Bytowa w gminie Tuchomie, całe.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł106,62 m² 5 430,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Oferuję na sprzedaż jednopiętrowy dom wolnostojący położony na przedmieściach Nowego Dworu Gdańskiego, w spokojnej, dobrze skomunikowanej miejscowości Orłowo, zaledwie kilka minut od Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł105 m² 4 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Dom z klimatem i dużym zapleczem gospodarczym | Starogród k. Chełmna | 5800 m działki | taras | 105 m | spokojna okolica! Na sprzedaż dom jednorodzinny o nietuzinkowej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł139 m² 5 748 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Jeśli szukasz domu z garderobą i garażem w stanie deweloperskim, gdzie dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny to ta alternatywa spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł620 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom na wzgórzu w Sosnówce nieopodal Karpacza. Biuro Nieruchomości panorama oferuje Państwu wyjątkowy dom w karkonoszach w miejscowości Sosnówka k. Karpacza. Ta nieruchomość zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł293,94 m² 4 419,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:983 m²

Przed Państwem Nowa Oferta - Tylko u Nas Dom Rybnik - Grabownia Jednorodzinny Dom wolnostojący wraz z garażem w bryle nie podpiwniczony - wybudowany na pięknie zagospodarowanej, ogrodzonej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł404,46 m² 7 170,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 650 m²

Wyjątkowa posiadłość W samotworze - idealna dla wymagających Wysoki Standard wykończenia | Duże przeszklenia | Pompa ciepła | Rekuperacja | Rozkładowe pomieszczenia | Drewniany parkiet |.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł193 m² 2 668,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:365 m²

Dom wielofunkcyjny ciechocinek centrum idealna inwestycja Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu w Ciechocinku przy ul. Narutowicza o pow. całkowitej 1 93 m2. Dom znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł82,92 m² 8 429,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przytulne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Zaczerniu. Prezentowany budynek stanowi idealną ofertę dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł261 m² 2 984,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 210m2 + garaż 21 m2. Znajdujący się w miejscowości Poczesna na nowo powstałym zamkniętym osiedlu Modrzewiowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł130,70 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł152,70 m² 8 840,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym, zrealizowany według projektu Dom w galantusach 3 (g2) biura archon+, usytuowany w spokojnej miejscowości Połchowo (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł148 m² 4 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni ok. 140 m , położony na przestronnej działce 654 m w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Częstochowy -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł119 m² 4 453,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom piętrowy wraz z zabudowaniami warsztatowymi położony na działce o pow. 1174m2 w spokojnej, zielonej okolicy w Oświęcimiu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł148 m² 5 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 480 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż 148 metrowy dom wolnostojący, , usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 3 480 m2. Garaż wolnostojący2 stanowiskowy 48 m2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł5 889 m² 212,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość w Tuszynie przy ul. Młynkowej Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Tuszynie przy ul. Młynkowej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł234 m² 3 247,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:508 m²

Dom z dużym warsztatem w otoczeniu lasu Wągrowiec, ul. Konwaliowa Wyobraź sobie życie w domu, w którym każdy dzień zaczyna się od śpiewu ptaków, a kończy spacerem nad.