dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Rynek pierwotny

849 000 zł240 m² 3 537,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom szkieletowy na sprzedaż Węgliska (woj. podkarpackie) Cena: 849 000 zł Pow. użytkowa: 111,70 m Działka: 8 arów 4 pokoje | 2 łazienki + 2 wc | Garaż | Taras 18 m Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł142,17 m² 6 323,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 142,17 m przy ulicy Rajskiej w Płotach - powiat zielonogórski. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży domu w stanie deweloperskim. Zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł391 m² 969,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość zabudowana budynkiem w zabudowie bliźniaczej położona w Jędrzychowicach. Powierzchnia budynku (na parterze) wynosi około 172.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 999 zł450 m² 4 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 450 m , położony na pięknej, zadbanej działce o wielkości 34,37 ara. To bez wątpienia jedna z najlepszych i najbardziej unikatowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł240,62 m² 8 270,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:753 m²

Nowoczesny Dom wolnostojący z gruntową pompą ciepła i rekuperacją. Dwupiętrowy dom wolnostojący z 2014 r. położony na działce o powierzchni 753 m2 w miejscowości Zaścianki.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 000 zł242,50 m² 4 734,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Prezentuję na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem projektu Archon 'dom w Gladiolach' posadowiony na ogrodzonej działce budowlanej o pow. 1105 m2. Jeżeli poszukujesz domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja! szeregi W centrum kamieńca wrocłaskiego! wszystkie media! taras 10 mkw! bez prowizji | bez pcc | zakup od dewelopera Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł243,40 m² 3 738,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiamy Państwu piękny dom, zlokalizowany w m. Pomyków tuż obok Końskich. Dom został oddany do użytku w latach 80tych-parter wraz z pełnym podpiwniczeniem oraz rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł109 m² 2 660,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w gminie Przysucha Nieruchomość położona jest w miejscowości Zawada, w gminie Przysucha,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł180 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 453 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w cichej dzielnicy, blisko Odry. W skład nieruchomości wchodzą : poniemiecki dom dwulokalowy z poddaszem, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł152,16 m² 2 103,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Wyjątkowy dom z historią na malowniczej działce - osada Lipie, gm. Wałcz Na sprzedaż prezentujemy nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie - dom jednorodzinny z poddaszem nieużytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł153 m² 7 836,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy i wygodny dom o powierzchni 153 m2 z przynależną działką 500 m2. Budynek dwulokalowy połączony z budynkiem sąsiednim garażami. Posadowiony w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł96,75 m² 8 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nieruchomości Pawłowski prezentuje osiedle 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej- zlokalizowane w Skawinie / Górne Korabniki. Każdy domek znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł130 m² 4 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż rodzinny dom, w Jakubowicach Siedlisko z domem 529 000zł Z możliwością powiększenia o: - teren inwestycyjny 300 000zł - Grunt rolny 4 hektary 330 000zł Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł133,59 m² 6 662,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zakup bez prowizji i bez pcc! Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - wołomin/nowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji pkp Wołomin.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł188 m² 4 675,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 541 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką i zabudowaniami ul. Warszawska, dęblin Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę wolnostojący dom jednorodzinny z pełnym zapleczem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł683 m² 5 856,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:974 m²

Oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom w Aninie 683 m powierzchni użytkowej - oferta dla wielopokolenionej rodziny oraz dla pomysłowego Inwestora! Mam przyjemność zaprezentować unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł225 m² 9 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oleśnica / piękny Polecam wyjątkowy dom usytuowany w Oleśnicy. O nietypowej bryle wybudowany z pustaka ceramicznego w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom, składający się z części mieszkalnej o powierzchni 160 m2, części użytkowej o powierzchni 160 m2 oraz ogródkiem z miejscem na grill i placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł281,90 m² 2 834,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:651 m²

Twój Dom Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę domu wolnostojącego, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Wybudowany w 1994 roku, ten przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny - Dom wolnostojący o powierzchni ok.300 m2, z ogrodem, usytuowany w Czarnym Lesie. Nieruchomość idealna dla miłośników natury - leśno-parkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 000 zł90,75 m² 5 146,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowo wybudowanego domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż zlokalizowanego w atrakcyjnej okolicy, przy ulicy Wiolinowej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł280 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 922 m²

Dom, który daje przestrzeń i spokój, którego dziś wszyscy szukamy Są miejsca, do których wraca się z ulgą. Gdzie poranki pachną lasem, a cisza naprawdę jest ciszą nie tylko brakiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł243 m² 4 115,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom z własnym stawem i przestrzenią dla dużej rodziny Dorohusk, ul. Niepodległości. Wyobraź sobie poranek z kubkiem kawy na tarasie, z widokiem na własny staw. Cisza, śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

4 599 000 zł296 m² 15 537,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:608 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Gdyni, dzielnicy Redłowo.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł500 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:47 200 m²

Dom pasywny na sprzedaż Biała Góra Kolonia, powiat iławski, gmina Lubawa Na sprzedaż wyjątkowa, energooszczędna nieruchomość premium, zaprojektowana z myślą o pełnej niezależności,.

Szczegóły ogłoszenia

3 455 000 zł194 m² 17 809,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:396 m²

W willowej części kurortu, w Górnym Sopocie, przy ulicy Armii Krajowej znajduje się ciekawy dom w zabudowie bliźniaczej od 2015 roku przynoszący właścicielom dochody z wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł72 m² 6 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

NA sprzedaż bliźniak 72 m2, dolaszewo, os. Leśne Stan deweloperski Przedmiotem oferty jest dom o powierzchni 72 m2 z działką o powierzchni 400 m2 zlokalizowany na osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Freedom Nieruchomości w Namysłowie zaprasza do zakupu domu o pow. około 90 m2 mieszczącego się na jednej z malowniczych miejscowości gm. Domaszowice. Budynek mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł136,80 m² 5 701,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom Twoich Marzeń w Zaściankach nowoczesność, komfort i świetna lokalizacja! Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej segment narożny o powierzchni 136,8 m , gdzie 106,1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł142,72 m² 7 917,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowoczesny dom dla rodziny Grodzisk Mazowiecki. Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym o powierzchni 148,57 m , zaprojektowany z myślą o komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł147 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Murowańcu. Nowoczesna architektura , przyjazny układ oraz doświetlenie pomieszczeń nadaje budynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Przestronny dom Z ogrodem W szczucinie - blisko centrum! Nowa, niższa cena! Nie przegap okazji! - Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.110 m2 + ok. 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł135,71 m² 7 294,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie developerskim, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł172,89 m² 9 832,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 140.4m2, z tarasem i balkonem, podpiwniczony, z garażem (powierzchnia całkowita 172.89m2), na ustawnej działce 511m2, przy ul. Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł137 m² 5 693,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy 137 m - Imielin - garaż - ogród - spokojna lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 137 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł329,20 m² 5 315,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

| dom o powierzchni całkowitej 330 m2, powierzchnia użytkowa 286 m2, wybudowany na działce o powierzchni 1035 m2. Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z aneksem kuchennym, około 50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł112 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Marzysz o nowym domu w Częstochowie. Już dostępne nowo wybudowane domy w zasięgu twojej ręki. Szkoda Wam czasu na budowę domu ,a chcielibyście go wykończyć z własnym pomysłem.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł633 m² 3 396,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Malowniczo położony, piękny dom o powierzchni użytkowej 633 m2, zlokalizowany w Olecku, nad Jeziorem Olecko Wielkie. Nieruchomość znajduje się w odległości 60 m od Jeziora Olecko.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł26,90 m² 5 539,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:27 m²

Na sprzedaż 4-letni wyposażony, gotowy do użytkowania mobilny domek rekreacyjny. Domek do postawienia w dowolnej lokalizacji na własnej działce. Domek dzisiaj jest przechowywany w Szymbarku -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł234,50 m² 3 194,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

-rezerwacja- na sprzedaż przestronny, klimatyczny dom, położony w jednej z najlepszych lokalizacji Szprotawy. Cena: 749 000 zł (kwota do negocjacji) dodatkowo, możliwość zamiany za mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij