dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 478 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 478 ogłoszeń

Rynek pierwotny

799 000 zł120,40 m² 6 636,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej widokowej działce zaledwie 10 minut do ch Millenium Hall. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Więcej informacji:   Do sprzedania siedlisko/gospodarstwo rolne z domem i budynkami gospodarskimi w miejscowości Gawartowa Wola (gmina Leszno), zlokalizowane na działce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł132 m² 2 265,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Oferuję na sprzedaż połowę domu do kapitalnego remontu - położony 10 minut spokojnej jazdy od centrum Golczewa. Nieruchomość o powierzchni 82 m2 plus strych do adaptacji około 50 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przyłęki polecam dom gotowy do zamieszkanie! Dom wolnostojący z ogrodem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Przyłęki. Dom wybudowany w roku 2006 roku, z garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 736 400 zł173,64 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tec Real Estate prezentuje Nowoczesny bliźniak z garażem, ogrodem i tarasem | Górka Narodowa | Kraków Cena: 1 736 400 zł Cena za m : 10 000 zł Planowane oddanie: czerwiec/lipiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł150 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu, który nie tylko spełnia najwyższe standardy estetyki, ale także oferuje funkcjonalność idealną dla każdej rodziny. Stworzony z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł334,10 m² 2 391,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Dom dla rodziny lub pod wynajem Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 334,10 m 2 , użytkowej 170,10 m 2 , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł319,92 m² 4 688,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż: przestronny dom w Międzyrzecu Podlaskim ul. Berezowska! Lokalizacja: międzyrzec Podlaski, ul. Berezowska tylko 100 metrów do żwirowni! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Sprzedaż domu murowanego całorocznego w Łapalicach 100m od jeziora Rekowo Do sprzedania piękny dom mieszkalny położony w Łapalicach, zaledwie 80 metrów od brzegu jeziora Rekowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł116 m² 4 991,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Oferujemy ekskluzywne domy dwu-lokalowe - budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, gm. Dobrzyniewo Duże. Nasze nieruchomości są doskonałym wyborem dla rodzin poszukujących harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł124 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom z ogrodem w Radzynach przy ul. Lazurowej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu przy ulicy Lazurowej w Radzynach - kameralne osiedle domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:67 900 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą siedliska wiejskiego.Urokliwe Posesja znajduje się na polanie o pow. ok. 1 ha otoczona sosnowym lasem, porośnięta okazałymi drzewami i krzewami. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł55,95 m² 8 525,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Na sprzedaż dom 55,95 m2 - idealny do zamieszkania lub rekreacji! Oferuję na sprzedaż przytulny 3 pokojowy dom o powierzchni 55,95 m2, położony na zagospodarowanej działce 4,26 a. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

3 380 000 zł434 m² 7 788,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dwa wydzielone ogrodzeniem wolnostojące domy w Powsinie na działce 980m2. Pierwszy wybudowany w 2011 r. o powierzchni 204 m2, z garażem drugi z 1987 r. o powierzchni 170 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł190 m² 10 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Marzysz o domu, który łączy nowoczesność z bliskością natury? Prywatność, cisza i spokój to Twoje priorytety? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł118 m² 8 389,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 927 m²

***wyjątkowy dom***duża działka***8km od Białegostoku*** Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 118m2 posadowiony na dużej i bardzo urokliwej działce o powierzchni ok. 4927m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł165 m² 8 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferta na wyłączność - tylko u nas w Biurze - nie szukaj dalej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, rodzinnego, funkcjonalnego domu znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł160 m² 6 249,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Stylowy dom z charakterem - Trzemeszno, prestiżowa lokalizacja i komfort Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż nowy dom wolnostojący, dwulokalowy o powierzchni 90 m2 (pow. użytkowa 71,88 m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

889 900 zł370 m² 2 405,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jaworzno, woj. śląskie, ul. Wapienna. Na sprzedaż dom w zabudowie wolnostojącej, lecz przylegający jedną ścianą do sąsiedniego domu, 5 pokojowy, o powierzchni całkowitej około 370 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł178 m² 4 095,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort życia rodzinnego z realnym potencjałem biznesowym i inwestycyjnym, położona w centralnej części miejscowości Czarże. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Dzień dobry ;) Są takie domy, które nie tylko stoją na ziemi one rosną z niej, jakby były jej naturalną częścią. W Górsku, zaledwie 7 minut od Torunia, znajduje się właśnie takie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 000 zł121,91 m² 7 087,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Nowoczesny dom z ogrodem o powierzchni 327 m | 5 pokoi | 22 min do Dworca Głównego, wrocławia Opiekun oferty: sebastian Święcicki tel.   Otoczenie nieruchomości Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł105 m² 5 046,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Zgrabny dom wolnostojący w Piastowie (gmina Jedlińsk) według projektu "dom w zielistkach 31" (gmina Jedlińsk) z możliwością wykończenia do stanu deweloperskiego przez Inwestora. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł500 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży wyodrębniona cześć o pow 450 m2 lokali mieszkalnych z własnymi kw, strychu ok 140 m2 (możliwością zabudowy mieszkaniowej, udziału w działce 650 m3 z tego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł135,16 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny, segment Środkowy o powierzchni około 135 m2 , posadowiony na działce około 240 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł121 m² 10 702,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:743 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej spokojna okolica, kraków Bieżanów lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Henryka Hoyera w krakowskiej dzielnicy Bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:513 m²

Oferuję do sprzedaży przestronny, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 300 m , położony w cichej i malowniczej części Kielc, bezpośrednio przy lesie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 236 zł175,32 m² 7 781,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż dom C2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie. Powierzchnia działki 336 m2 (w tym pow. ogródka 147 m2). Pastelove Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 518 m²

Nowy , śliczny , kameralny domek w otulinie lasów. Ostrowina to przepięknie zalesiona okolica wśród której posadowione są klimatyczne domy. Cisza, spokój i wspaniały czysty klimat to.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł208 m² 4 802,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:833 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej, cichej i zalesionej okolicy Żar. To idealne miejsce dla osób, które marzą o własnym domu z przestrzenią do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł144,44 m² 10 378,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 308 m²

Domek letniskowy marzenie, w pełni wyposażony, 1-kondygnacyjny nie podpiwniczony wykonany w technologii tradycyjnej, znajdujący się w Binowie, gmina Stare Czarnowo, jedynie 25 min jazdy do.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł160 m² 5 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem 160 m w sercu Pniewa Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 160 m , położony na pięknej działce 1000 m w spokojnej części Pniewa. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł143,91 m² 9 033,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 207 m²

143,91 m | działka 2207 m | 2006 r. (remont 2025) | 1 300 000 zł Zieleń za oknem. Cisza zamiast miejskiego pośpiechu. Dom, w którym wszystko toczy się na jednym poziomie naturalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł136,84 m² 8 038,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Bieńkowice, gm. Dobczyce, powiat Powiat Dobczycki Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu jednorodzinnego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł230 m² 13 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:679 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wykończony w eleganckim stylu angielskim z elewacją z czerwonej cegły oraz charakterystycznymi, białymi oknami wieloszprosowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł330 m² 2 421,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

- miejscowość: gosprzydowa (gnojnik) - Powierzchnia domu: 330 mkw - Powierzchnia działki: 25,6 ar - Rozprowadzone ogrzewanie podłogowe oraz przygotowanie pod rekuperację, klimatyzację i płaszcz.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł685 m² 5 109 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:951 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni ok. 690 m, zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Żyrardowa. Dom w zabudowie bliźniaczej oferuje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł190,60 m² 4 905,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ta nieruchomość łączy to, czego wiele osób szuka bezskutecznie: spokój, prywatność i bliskość natury z codzienną wygodą dojazdu do miasta. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł190 m² 7 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 100 m²

W oczekiwaniu na klienta, który kocha żyć w zgodzie z naturą wśród pól i lasów w miejscu intymnym bez nachalnej bliskości sąsiedzkiej. Z powodu wyjazdu nastąpiła zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł154,71 m² 4 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:18 300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu dwurodzinnego położonego w malowniczej miejscowości Łąków, w gminie Krzeszyce. Ta unikatowa.