dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 466 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 466 ogłoszeń

650 000 zł219 m² 2 968,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

Jeżeli zależy Ci na domu w doskonałej lokalizacji to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu położonego w Przemyślu przy ul. Wilczańskiej, w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł117,55 m² 8 498,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty 5 pokoi na 3 kondygnacjach - idealny układ dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 395 000 zł148,40 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nową Inwestycję w pięknym rejonie i bliskim sąsiedztwie Podkowy Leśnej. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 148,40m2, z atrakcyjną działką.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 242 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany zaledwie kilka km od Gryfic i 30 km od morza. Atutem nieruchomości jest jej położenie w cichej miejscowości na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 000 zł120 m² 9 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Nowoczesny dom 120 m w Węgrzcach Wielkich gotowy do wykończenia z pełnymi mediami Na sprzedaż dwa nowe domy jednorodzinne wolnostojące położone w Węgrzcach Wielkich (gmina Wieliczka,.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł100 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:368 m²

Bieruń ul. Wawelska! Szukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie w miejscu z szybkim dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł114 m² 6 798,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi. Jeśli szukasz większego lokum, które posiada ogród, garaż oraz jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł160 m² 8 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:41 564 m²

Biuro pośrednictwa Tara w Żninie oferuje do sprzedaży nieruchomość o powierzchni gruntu 4,1564ha zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi oraz budynkiem gospodarczym. Na cały areał gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 180 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 460 m²

Dom wolnostojący murowany wraz z zabudowaniami gospodarczymi o dużej powierzchni użytkowej (z potencjałem pod działalność gospodarczą) na dużej działce ponad 2 ha w Stefanowie gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, położony w spokojnej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Giżycko, ul. Nowogródzka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej i funkcjonalnej nieruchomości zlokalizowanej w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł89,08 m² 6 735,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowy Dom w Wojcieszycach - Widok na Karkonosze i Zamek Chojnik! Szukasz ciszy, słońca i panoramy, która każdego ranka przypomni Ci, dlaczego warto było zamieszkać w górach?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł107,40 m² 6 424,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Segment środkowy blisko centrum, media z sieci, światłowód. Zostały dostępne 3 środkowe! Kameralna inwestycja w cichej i spokojnej okolicy blisko ścisłego centrum miasta. Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł633,30 m² 3 473,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:12 923 m²

Prosperujący gościniec wraz z 4 pokojowym mieszkaniem nad Jeziorem Szóstak. Atuty: - stan niewymagający wkładu własnego, - dobre opinie (9.0/10 - booking; 4,8/5 - opinie Google) - dostępny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł83,68 m² 11 926,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w górach Sowich w miejscowości Sierpnica, gmina Głuszyca. Powierzchnia gruntu będącego przedmiotem sprzedaży liczy 1500 m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł191 m² 3 376,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowy dom 2024 | 191 m | garaż w bryle | Orzesze 191 m | działka 380 m | garaż w bryle | nowa elewacja | dom wolnostojący | dostępny od zaraz Jeśli szukasz nowego domu dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł190 m² 6 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:819 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom zlokalizowany w odległości 7 km od centrum Zgorzelca, w Pokrzywniku. Dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesna posiadłość nad Jeziorem Serwy - Dalny Las Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Dalny Las, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Serwy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł298 m² 5 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Solidny i funkcjonalny dom z pięknym ogrodem, w doskonałej lokalizacji w Piastowie. O domu: ten dwupiętrowy dom o powierzchni około 213 m (+ 15m2 garaż + 70 m2 piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł193,90 m² 3 347,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na osiedlu Kolonia Jasna. Budowany na przełomie lat 70/80, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł80 m² 9 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Witam. Do sprzedania jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m2 leżący na działce o łącznej powierzchni 0,18 ha. Jest to dom w pełni wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł120 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 039 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego położonego w malowniczej miejscowości Chwalęcice, z szybkim dojazdem do centrum Gorzów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł234 m² 3 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

<!-startfragment->dom z ogromnym potencjałem | Stan surowy | Gabinet z osobnym wejściem | Mosty | Magic House nowa oferta W biurze magic house Szukasz nieruchomości, która połączy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł81 m² 6 172,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szukasz ciszy i spokoju to jest to oferta dla Ciebie. Dom wykończony do tzw. stanu deweloperskiego - istnieje możliwość "pod klucz". Wyjątkowa nieruchomość położona z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł163 m² 4 846,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 582 m²

Siedlisko przy Puszczy Boreckiej - Orłowo, gm. Wydminy Na sprzedaż klimatyczne siedlisko położone w miejscowości Orłowo, w gminie Wydminy, powiat giżycki. Dom stoi na skraju wsi, na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł70 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny drewniany z lat 60, zlokalizowany w Bratkowicach. Nieruchomość położona na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł70 m² 0,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem, położona w miejscowości Chojno Nowe II, gm. Siedliszcze, woj. lubelskie. Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej, w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł138,58 m² 3 355,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Działka budowlana na sprzedaż Szamotuły, warunki zabudowy. Powiat szamotulski, woj. wielkopolskie Powierzchnia: 700 m | Wymiary: 23 m x 32 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł200 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: dom 15 minut od Gorzowa Wlkp. Gotowy do zamieszkania Piękna działka Jenin #twojaprzyszloscmaswojadres Cena: 1 490 000 pln Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2. Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł73 m² 5 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom W cenie mieszkania W atrakcyjnej lokalizacji Mam przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni całkowitej 75 m2, a użytkowej 60 m2 zlokalizowany w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł350 m² 18 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:289 m²

Budynek biurowo-usługowy, położony przy ulicy Puławskiej. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 350,9 m , posadowiony na działce o pow. 289 m . - 2 pięta- rzuty poglądowe - 7 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł135,90 m² 7 350,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż dom położony na obrzeżach Szczecina. W okolicy jezioro, lasy, blisko sklepy: biedronka, żabka. Dom parterowy wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł110 m² 5 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom premium obok lasu | 110 m | Ojrzanowo k. Łabiszyna 0% prowizji! ostatni dom na tym osiedlu Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Ten dom jest jednym z nich.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania funkcjonalna połówka bliźniaka położona w doskonałej lokalizacji! Powierzchnia 130 m2. Działka ok 500m2. Stan deweloperski. Dom posiada nowoczesną bryłę. Rok budowy 2025. Beton.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł92,13 m² 10 734,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Na sprzedaż ostatni bliźniak o powierzchni 92,13 m2 położony w Antoninowie na kameralnym osiedlu 16 domków. Osiedle powstało z myślą o mieszkańcach dla których ważne jest życie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:739 m²

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący w miejscowości Kruszyn Krajeński. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł170 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Cieszyn ul. Wyspiańskiego Na sprzedaż nieruchomość położona w znakomitej lokalizacji, bezpośrednio przy ul. Wyspiańskiego w Cieszynie, składająca się z działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 928 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomość usytuowanej na jednym z osiedli miasta Sierpc, które słynie z Muzeum Wsi Mazowieckiej - jednego z największych.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno - usługowy w miejscowości Zagórzyce, gmina Łobez. Nieruchomość położona w spokojnej, pełnej zieleni i lasów okolicy, przeznaczona jest.