dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

2 099 000 zł400 m² 5 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przestronny Dom Wolnostojący Na Inwestycję, lub do Zamieszkania. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 400 m2 usytuowany na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł177 m² 4 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u nas! pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Wolnostojący dom usytuowany w miejscowości Kościeleczki oddalone tylko 5 km od Malborka Zaprojektowany na planie zegara.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł194,20 m² 5 870,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Lipniki, w gminie Białe Błota zaledwie kilka minut od Bydgoszczy. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł145 m² 3 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 836 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom w spokojnej okolicy o pow. użytkowej 145 m 2. Parter: przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom o powierzchni całkowitej 160 m2 położony na działce 382 m2 przy ulicy Paderewskiego 80 który graniczy bezpośrednio z nowo powstającym marketem sieci Lidl w pobliżu marketu Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł1 431,55 m² 17 463,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:491 m²

Do sprzedaży kamienica z 1938 roku po kompletnej rewitalizacji przeprowadzonej pod nadzorem konserwatora zabytków. Budynek wynajęty w 100%. 75% powierzchni wynajmowane na przedstawicielstwo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł170 m² 2 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom + budynek gospodarczy Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Giętkie, w spokojnej, zielonej okolicy Mazur, w pobliżu jeziora Roś. Przez wieś przepływa urokliwy ciek wodny będący.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł27 m² 11 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca na wypoczynek nad morzem? A może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł133,07 m² 9 393,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny dom parterowy cerekiew Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł167 m² 4 131,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Super oferta inwestycyjna! dom wolnostojący o pow. ok 160m2 do remontu na działce o pow. 1098m 2 2 kondygnacje - 2 osobne mieszkania -dobra lokalizacja- mazańcowice - granica Z bielskiem-.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł78,40 m² 5 599,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:893 m²

Uroczy dom W dobrej cenie - trzciel! 500 metrów od jeziora młyńskiego! Oferujemy Państwu do sprzedaży uroczy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Trzcielu 500m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł101 m² 14 158,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dom w zabudowie jednorodzinnej w bardzo kameralnej, spokojnej części Gdańska Osowy. Dom do remontu, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony. Działka w prostokącie o powierzchni 695.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł520 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 718 m²

Na sprzedaż historyczne z 1850 roku gospodarstwo, składające się z domu mieszkalnego 520m2 +skosy na poddaszu, dwóch budynków gospodarczych o powierzchni około 400m2, zlokalizowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł185 m² 6 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 185 m , wykończony w nowoczesnym, eleganckim stylu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł180 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:16 407 m²

"Małe Bieszczady" - tak właściciele opisują to miejsce oddalone zaledwie 10 km od Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 748 000 zł193,30 m² 9 042,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 193,3 m2 położony na pięknej, zadrzewionej działce o powierzchni 1 000 m2 z ogromnym tarasem (70 m2) otoczonym roślinnością. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 031 m² 2 900,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:516 m²

Nowa cena kamienicy W centrum sosnowca! Na sprzedaż przedwojenna kamienica w centrum Sosnowca na ulicy Sienkiewicza 9. Kamienice trzypiętrowa i podpiwniczona. Wejście główne od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł74,14 m² 8 753,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:134 m²

Oferta bez prowizji. Bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Ostatnie dostępne domy! listopadowa promocja! tylko 749000 zł Szybki termin oddania kluczy- już za miesiąc! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z poddaszem użytkowym Standard deweloperski+, do wykonania pozostają jedynie typowe prace wykończeniowe ścian (malowanie) i podłóg Wysoki standard wykonania Ogrzewanie podłogowe - na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł125 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

wZ ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczym Murowańcu (gmina Białe Błota). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy na sprzedaż dom W doskonałej lokalizacji W pobliżu lasu N a sprzedaż unikalna posiadłość w cichej i spokojnej okolicy ok 10 km od Bydgoszczy Solidnie zbudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł519 m² 2 890,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:177 m²

Nieruchomość po odrestaurowaniu, na nowo w 1990 r z funkcją biurową. Stopa zwrotu - aktualnie ok. 6-7%, możliwość podniesienia stawek czynszu najmu. Obecnie jest wynajmowanych 10 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł234,50 m² 14 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:738 m²

Dom wolnostojący z widokiem na Zatokę Gdańską! Całość budynku jest podpiwniczona. Zainwestuj w doskonałą lokalizację - Półwysep Helski, jastarnia! Wyjątkowa okazja dla inwestorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł122,95 m² 3 131,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej - Polkowice Dolne | stan surowy otwarty | 122,95 m | garaż | taras Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł175 m² 7 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:226 m²

Dzielnica Wawer jest doskonale skomunikowana z Centrum Warszawy. Oferta tego domu będzie doskonałym rozwiązaniem nawet dla dużej rodziny. Segment środkowy na niewielkiej działce, położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł154,94 m² 4 646,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:727 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 154,94 m2 znajdujący się w miejscowości Kłobuck. Usytuowany na działce o powierzchni 727 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

- 0% re/max maraton Na sprzedaż podwójny dom z bala połączony zadaszonym łącznikiem. Dom położony jest w enklawie ciszy i zieleni, otoczenie lasów i czterech jezior w tym.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł97,40 m² 2 207,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 231 m²

Siedlisko w Ochrymach (gmina Narewka) - 3 231 m z budynkiem murowanym Cena : 235 000 zł Powierzchnia działki : 3 231 m Dojazd : drogą asfaltową Zabudowania : murowany budynek z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85 m² 9 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 288 m²

Dom na sprzedaż z dużą działką - Kostrzyn, ul. Mickiewicza 28 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Kostrzynie przy ul. Mickiewicza 28, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł389 m² 3 084,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Podkarpacie - Domaradz Na sprzedaż funkcjonujący Obiekt Noclegowy podzielony na dwie odrębne części prywatną oraz Pokoje Gościnne wynajmowane turystom czy pracownikom firm. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Marzysz o własnym miejscu na ziemi, gdzie komfort spotyka się z prywatnością, a codzienność staje się przyjemnością? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż klimatyczny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł297,25 m² 15 138,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:992 m²

Zapraszam do zapoznania się z unikatową na rynku ofertą sprzedaży budynku wolnostojącego w zabudowie bliźniaczej (budynek A i budynek B), usytuowanych na zagospodarowanej działce (992.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł148 m² 6 621,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowy dom Mysłakowice, stan surowy zamknięty Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w Mysłakowicach (powiat karkonoski), w stanie surowym zamkniętym. Budynek został wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł294 m² 5 779 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Ulica świerkowa łochów. Centrum. Okolica mrówki. Dom. Mieszkalny +budynek handlowo usługowy 493 M 2+ 76 M 2 + budynek garażowy 99 M 2 + budynek gospodarczy 99 M 2 tylko U nas.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:686 m²

Dom W stylu dworkowym W centrum żabna! Oferta dla klientów wymagających, szukających perełek architektonicznych. Na sprzedaż oferujemy dom w stylu dworkowym położony w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 000 zł164,87 m² 7 211,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Nowoczesny Dom Marzeń komfort, styl i technologia. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, który łączy elegancję, styl i funkcjonalność. Zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł193 m² 8 290,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 015 m²

Dom, który oczarowuje swoją prostotą. G dzie elegancja i klasa łączy się z naturą, a codzienność staje się przyjemnością. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł245 m² 9 387,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:339 m²

Dom W unikalnej części krakowa - śródmieście olsza | prądnik czerwony Dom w Krakowie w cenie 2 mieszkań. Na sprzedaż dom Z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł236 m² 8 470,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:510 m²

Bliźniak | 8 pokoi | 6 sypialni | 254 m | działka 420 m | ul. Chudoby 95 : Dla kogo? Nieruchomość odpowiednia dla rodzin poszukujących przestronnego i funkcjonalnego domu, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł198 m² 10 101,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 862 m²

Dom na sprzedaż Gutkowo, 198 m , działka 1862 m Powierzchnia domu: 198 m Powierzchnia działki: 1862 m Rok budowy: 2007 Na sprzedaż dom położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł195,30 m² 6 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zadbany, piękny Dom w spokojnej i cichej okolicy Żelechowa. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 195 m2 gotowy do wprowadzenia, na bardzo ładnej, przestronnej.