dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

26 000 000 zł2 845 m² 9 138,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:130

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wysoka stopa zwrotu! całość wynajęta dochodowa kamienica, 120 lokali, wysoki standard, obiekt po kompleksowej rewitalizacji położony centrum Poznania, blisko dworca. Powierzchnia działki 2100 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł362 m² 6 325,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:348 m²

Oferta dotyczy sprzedaży kamienicy w centrum Nakła nad Notecią usytuowanej przy samym rynku miasta. Budynek posiada dwa poziomy. Parter to trzy pomieszczenia handlowo-usługowe. Obecnie działający.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł225 m² 2 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalno-usługowy na Osiedlu Tuwima, położony od strony Ronda W. Sikorskiego, u zbiegu ulic Cieszyńskiej, 11. Listopada, al. Piłsudskiego i Al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Nowa niższa cena! żywiec - sympatyczna kamienica w centrum (3 minuty do rynku) o pow. uzytkowej 140 mkw, położona na działce o pow. 114 mkw. Ostatni remont w 2020 roku. Skład: 5.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł109,90 m² 7 370,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia, prywatność i bliskość natury bez rezygnowania z szybkiego dostępu do miasta? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł251 m² 2 450,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:351 m²

Na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny w Dzierzgoniu o powierzchni całkowitej 251 m , oferujący aż 6 pokoi i bardzo wysoki standard techniczny. To nieruchomość dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł125 m² 4 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:439 m²

Bardzo ładny i funkcjonalny dom 2-rodzinny piętrowy w zabudowie bliźniaczej z bogatym programem użytkowym budowany wg indywidualnego projektu o nowoczesnej architekturze z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Dom z ogrodem- cisza, zieleń i dobra lokalizacja - Rejowiec Fabryczny. Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 60m2, położony na 10 arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Nieruchomość ta stanowi idealną propozycję dla osób, które chcą mieszkać daleko od miasta, cenią sobie życie na całkowitym odludziu i poszukują sielskiego spokoju z dala od sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł113 m² 8 663,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 953 m²

Jeśli marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy- ten dom jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł70 m² 14 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w zabudowie bliźniaczej na pięknie zagospodarowanej, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł298,52 m² 5 353,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny w stanie do wejścia , położony w spokojnej okolicy w miejscowości Borek Szlachecki w pobliżu Skawiny na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł383,60 m² 4 950,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:15 700 m²

Wyjątkowa rezydencja z linią brzegową Drwęcy niezwykła nieruchomość, która łączy w sobie elegancję, przestrzeń, naturę oraz ogromny potencjał inwestycyjny. To jedna z nielicznych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł259 m² 3 084,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczej gminie Chełmiec, zaledwie kilka minut od Nowego Sącza w miejscowości Biczyce Dolne. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 031 m²

Dom o powierzchni 180 m2, położony na działce o powierzchni 2500 m2. Nieruchomość składa się z 7 pokoi, w tym 5 sypialni. Budynek posiada dwa poziomy, strych oraz piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł90 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:238 m²

Piękny dom W gorzowie wielkopolskim, ul. Dąbroszyńska. Oferuję na sprzedaż gustownie urządzony budynek mieszkalny, usytuowany w pięknej i spokojnej okolicy przy ulicy Dąbroszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł110 m² 11 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona w Zawoi. Tak położony dom i w takim miejscu jest tylko jeden! Z dojazdem z drogi asfaltowej ? - Tak Z widokiem na Babią Górę? - Tak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 866 564 zł151 m² 12 361,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Nowoczesny dom z ogrodem | Michałowice | dom nr 1a | Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dom nr 1a, zlokalizowany w prestiżowej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł322 m² 1 832,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duży dom 322 m2 z potencjałem inwestycyjnym - możliwość podziału na kilka mieszkań lub stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 980 zł104,18 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

oraz 2% podatku pcc! B2 -104 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł68,07 m² 9 093,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 5.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy W cenie mieszkań, już od 619.000 zł KONTYNUACJA OSIEDLA - NOWY ETAP BUDOWY - OSIEDLE ZŁOTE PIASKI! DOMY.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł215 m² 13 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom , kupujący nie płaci podatku pcc Budynek o podwyższonym standardzie w prestiżowej lokalizacji Krakowa, wola Justowska. Dom z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł800 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 919 m²

Biuro nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Lublinie przy ul. Abramowickiej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 0,8919 ha.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł440 m² 5 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Na sprzedaż: willa Bianka - wyjątkowy pensjonat w sercu Szczyrku! opis obiektu Willa Bianka to wyjątkowy, funkcjonujący pensjonat z ponadczasowym klimatem - gotowy do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł172 m² 4 040,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Powierzchnia użytkowa domu ok 160 m2 + kotłownia 12 m2 Powierzchnia garażu ok 40 m2 Powierzchnia działki około 1350 m2 (działka w trakcie podziału).

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 033 m² 3 388,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 285 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140,83 m² 4 615,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Dom Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 140,83 m , położony na działce 519 m w spokojnej części Pniew. Nieruchomość znajduje się na prywatnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł173,90 m² 5 060,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny dom we Wrocance (gmina Tarnowiec, powiat jasielski, województwo podkarpackie). Dom wybudowany w 2020 roku wg. projektu Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł216 m² 4 162,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Dużo zieleni , cisza i spokój oraz wysokość 688 m która zapewnia dobrej jakości powietrze to niewątpliwe atuty tego miejsca. Kolejnym z nich jest bajkowy ogród z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł220 m² 6 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:429 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom na Krzykach, położony w cichej części bliskich Wojszyc, przy ul. Skibowej, na działce o powierzchni 429 m2. Dom niezwykle solidny - suchy, jasny, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł230,50 m² 4 772,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przestronny dom wolnostojący z pawilonem w okolicach Świdnicy! Na powierzchnię domu składają się: - parter - przestronna kuchnia, salon z kominkiem i wyjściem na oranżerię,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

To nie jest gotowa nieruchomość z działką. Budujemy dom na działce klienta (możemy też pomóc ją znaleźć). Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Masz dość miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł300 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:72 m²

Do sprzedania kamienica usytuowana w ścisłym Centrum Grodziska Mazowieckiego przy deptaku. Cena do negocjacji. Budynek jest obiektem mieszkalno - usługowym , w zwartej zabudowie śródmiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł72 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom do adaptacji w centrum miejscowości Hyżne na 10-arowej działce. Opis terenu: 10 arowa działka, wymiary: 30 m szerokość, 35 m długość, usytuowanie ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł130,40 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 240 m , położony w spokojnej miejscowości Słabęcin, niedaleko Kruszwicy, inowrocławia i Strzelna.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł214 m² 3 406,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:941 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę zabudowaną domem jednorodzinnym w miejscowości Mrzezino, powiat pucki. Działka częściowo ogrodzona, o powierzchni 941 m Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

10 300 000 zł500 m² 20 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Rezydencję w Hajownikach, woj. lubelskie. Posiadłość to ok 8 ha parku ze starodrzewiem, stawem, rzeźbami i dwoma domami. Dom na wyspie to domek.