dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Nowoczesne domy parterowe blisko jeziora - Bieślin (wielkopolska) Na sprzedaż dwa nowoczesne domy parterowe o powierzchni 120 m , położone w spokojnej i zielonej miejscowości Bieślin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 000 zł300 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego wolnostojącego w stanie deweloperskim z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku! Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł86,20 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł105 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny wykończony z dojrzałością i ogromnym smakiem? Dom, w którym chcesz czuć się swobodnie i doskonale? Dokładnie taką nieruchomość mamy przyjemność Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesny dom | W zabudowie bliźniaczej Elegancka architektura | Energooszczędny | Funkcjonalny układ | Spokojna i zielona okolica | Blisko Jeziora Nyskiego | Widok na Góry Opawskie *****.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 635 m²

Do sprzedania działka budowlana 26a zabudowana domem wolnostojącym położona w Michałowicach gm. Michałowice - tylko 11 km i 13 min do skrzyżowania ul. Opolskiej z al. 29 listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł131 m² 6 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc bez prowizji cena bezpośrednio od dewelopera cena 835 000 zł Polecam gotowy do odbioru dom wolnostojący posadowiony na działce 500 m2. Osiedla położone z dala od głównej drogi, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł438 m² 5 707,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 994 m²

Nieruchomość komercyjno-mieszkaniowa - zielkowice / łowicz Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowo-produkcyjnym , zlokalizowana w Zielkowiach tuż obok Łowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 887 274 zł137,10 m² 13 765,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Bardzo funkcjonalnie zaprojektowany dom dla rodziny Sąsiedztwo dzielnic: morena i Jasień | Dobrze skomunikowana okolica | Możliwość wyjścia na ponad 6- metrowy balkon | 43-metrowy ogródek *****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 560 950 zł243,90 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:693 m²

Szukasz nowoczesnego domu blisko centrum Warszawy? Pragniesz ciszy i przestrzeni? To idealna propozycja dla Ciebie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Warszawa-Wawer, spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł366,88 m² 7 604,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 211 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m , położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m , w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

Na sprzedaż całoroczny dom z bala w powiecie bielskim , gminie Wyszki miejscowości Samułki Duże. Układ : -salon (nowy piec kaflowy ,meble dopasowane do wystroju ,duży drewniany stół ,duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 175 000 zł135,65 m² 8 662 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowe (segment skrajny z dużym ogrodem 300m2) Słomin to urokliwa, niewielka miejscowość położona w sąsiedztwie Lesznowoli, która zyskuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł89 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Dobrze rozplanowany, wykończony materiałami najwyższej jakości dom szeregowy z ogrodem w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z obszernego salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Olchowe zacisze spokój, którego szukasz Są miejsca, w których po prostu dobrze się mieszka. Gdzie po pracy można naprawdę odpocząć, a poranki zaczynają się ciszą zamiast miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł167 m² 13 772,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Nowoczesny dom 167 m | 5 sypialni | blisko jeziora Miedwie | Zieleniewo Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć po pracy ten dom w Zieleniewie daje dokładnie to: ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł106,99 m² 5 879,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:602 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego, położonego w Tuliszkowie przy ul. Leśnej w doskonałej lokalizacji, blisko centrum. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 721 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł125,86 m² 5 959 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Budynek jest położony na działce nr 224/1 o powierzchni 409 m2, pełna infrastruktura, gaz, ks, wodociąg, światłowód, energia elektryczna. Budynek jest ocieplony Styropianem o grubości 6,00.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł160 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny, zlokalizowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2300 m , w miejscowości Osowce, gm. Kramsk, pow. koniński.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł135 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

Dom jednorodzinny typu "słupek" na dużej działce o powierzchni 1668 mkw. Lokalizacja Łapy ul. Czerwonego Krzyża. Dom murowany z 1960 roku do remontu. Kształt działki zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 900 zł164,40 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł155 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122,5 m , położony na 3,9-arowej działce w zielonej i spokojnej dzielnicy Krakowa - Lubocza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł190 m² 7 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Wyjątkowa oferta - designerski dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Głogowie Małopolski. Szukasz wnętrza, które wymyka się schematom? Ten dom to harmonijne połączenie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł139 m² 5 431,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom W zabudowie dwulokalowej - skubianka gmina serock Brak podatku pcc. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie dwulokalowej, położony w spokojnej i zielonej części Skubianki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł125 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 150 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 4,9150 ha, położone w miejscowości Wilkasy, gmina Wieliczki, powiat olecki. Nieruchomość zabudowana jest przedwojennym mazurskim domem.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł195,70 m² 12 258,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:562 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni 195,7 m2, ( jednopiętrowy ze strychem, 7 pokoi) wybudowany w latach 50-tych do generalnego remontu lub zburzenia. Posadowiony na działce o powierzchni 562.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł116 m² 6 887,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:918 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu bardzo przytulny dom, położony w atrakcyjnej, cichej i spokojnej części Jasienicy, przy ul. Międzyrzeckiej. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł90 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na sprzedaż w centrum Mazowsza gm. Czernikowo Wyłącznie w Toruńskich Nieruchomościach Dom o pow. użytkowej 90 m2 zlokalizowany w centrum miejscowości Mazowsze gm. Czernikowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł112,55 m² 8 440,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

0% Prowizji | Dom z cegły pod Wrocławiem | Ogród i Taras | Bez pcc Kupując tę nieruchomość, nie płacisz żadnej prowizji dla biura nieruchomości. Wszystkie domy są dostępne do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł133,59 m² 6 662,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wołomin/nowe Lipiny, segment środkowy, stan deweloperski, 4 pokoje, 2 miejsca postojowe, ogródek Nowa inwestycja - tylko 1000 m do stacji pkp Wołomin Słoneczna! oferta deweloperska - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł160 m² 1 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Biuro Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż dom w miejscowości Bukowno. Nieruchomość posadowiona na działce 968m2 w pierwszej linii zabudowy przy ulicy Wodąca. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dom z ogromnym potencjałem - dla dużej rodziny, dwóch rodzin lub pod inwestycję | Puńców k. Cieszyna Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł158 m² 14 779,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:788 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom, który łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością i troską o środowisko bezpieczeństwo oraz niezależność dostaw mediów. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł115 m² 9 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Dom z potencjałem w cichej części Pruszkowa Żbików Na sprzedaż wolnostojący dom murowany z 1982 r., o powierzchni 115 m, położony na przestronnej działce 652 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł120,85 m² 9 929,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom parterowy o pow. 120,85 m z poddaszem do adaptacji dla drugiej rodziny. Lokalizacja Gazomia Nowa (potocznie: gazomka) koło moszczenicy/piotrkowa Trybunalskiego Na sprzedaż dom 120,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł116 m² 6 715,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:61 m²

Housing Market! Z przyjemnością prezentuje inwestycję Osiedle Południowa w Stojadłach! Oferta w okolicy Mińska Mazowieckiego wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł200,40 m² 6 986,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny w stanie deweloperskim z wykończoną łazienką i wc, położony w miejscowości Żyrówek, zaledwie 8 minut jazdy samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł190 m² 6 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 607 m²

Korwinów, gm. Poczesna, komfortowy dom z piękną działką na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn! Biuro Nieruchomości wgn ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową i komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł400 m² 5 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przestronny Dom Wolnostojący Na Inwestycję, lub do Zamieszkania. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 400 m2 usytuowany na pięknej działce.