dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

2 980 000 zł340 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż segment skrajny na Ursynowie. W skład nieruchomości wchodzi m.in. salon z wyjściem do ogrodu, kuchnia z jadalnią, 4 sypialnie, 2 garderoby, 3 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł358,92 m² 8 219,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący na sprzedaż Jasionka, gmina Trzebownisko Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny, zlokalizowany w Jasionce (gmina Trzebownisko), wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł127 m² 12 598,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:131 m²

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, ul. Trakt Lubelski Typ: lokale w zabudowie bliźniaczej Liczba lokali: 4 Powierzchnia domu: ok. 127 m każdy Powierzchnie działek: od 135 m2 do 347 m2.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł97,14 m² 8 945,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

NA sprzedaż | Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | ul. Klonowa, słupsk Na sprzedaż wyjątkowy, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł101 m² 4 940,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom z potencjałem na sprzedaż Biała Podlaska, ul. Sienkiewicza Nowa niższa cena! - 499 000 zł (poprzednia - 645 000 zł) Dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 101 m2 - 5 pokoi przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82,50 m² 7 260,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 793 m²

Nieruchomość na sprzedaż w Minkowicach Oławskich Nowa Atrakcyjna Cena! Z przyjemnością prezentuję nieruchomość położoną w malowniczej wsi Minkowice Oławskie, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Ofertę stanowią dwa domy zlokalizowane na jednej działce geodezyjnej w Chojnicach na osiedlu domów jednorodzinnych. Pierwszy dom z 1990 r. to dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej (połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł89 m² 6 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy etap już w sprzedaży! Rewelacyjna cena: 589.000 zl i 599.000 zł brutto. (dostępne tylko dwie sztuki!) Rabowice - ul. Czerwona. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł170 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamieszkaj na Osiedlu Leśnym w Krzynce tam, gdzie komfort spotyka naturę Marzysz o nowoczesnym, przestronnym mieszkaniu w spokojnym, zielonym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł168,62 m² 3 498,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 168 m2, w tym pow. użytkowej ponad 117m2! zarezerwuj pierwszy! Sprawdzony, przemyślany układ funkcjonalny gwarantuje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł677 m² 1 624,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:667 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-kondygnacyjny, malowniczo położony dom wolnostojący, z wyodrębnionymi 2 lokalami mieszkalnymi w Sobótce niedaleko Wrocławia. Dom powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł69 m² 5 202,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:146 m²

EP Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie Szeregowej przy ul. Polnej miejscowości Starcza - miejscu oddalonym zaledwie kilka minut od lasu ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł217 m² 8 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 116 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki pod Gostyninem o powierzchni 11 116 mkw. Działka zachwyca wyjątkowym położeniem - otoczona rezerwatem przyrody, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 000 zł800 m² 17 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkową nieruchomość na przedmieściach Kazimierza Dolnego nad Wisłą w miejscowości Uściąż. Nieruchomość Ta niezwykła posiadłość na.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł234 m² 9 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Technologia I komfort - wyjątkowy dom na stawkach W toruniu Nowoczesny dom wolnostojący | 234 m | działka 721 m | 2022 r. Na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł42,02 m² 20 466,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Twój azyl w sercu Krainy 100 Jezior Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym otoczeniu natury - na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, w sercu Krainy 100.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 120 m z działką 1000 m 520 000 zł Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m , położony na wydzielonej działce 1000 m (10 arów). Do pozostałej.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł150 m² 6 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymi Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący z lat 70-tych o powierzchni ok. 150 m, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł140 m² 110,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny położony w malowniczej dzielnicy na Górze Św. Marcina. Dom o powierzchni użytkowej 140m znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (lewa część) o pow. użytkowej 103,15 m2 która mierzona "po podłodze" wynosi aż 130 m2 - na działce 347 m2. Przedmiotem oferty jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł260 m² 11 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:912 m²

Biuro Nieruchomości ew prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego w Centrum Pruszkowa. To idealna propozycja dla osób poszukujących dużej, komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł160 m² 12 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedaży polecamy piękny przestronny dom wolnostojący o powierzchni 160 m 2 w doskonałej lokalizacji w Nakle nad Notecią. Nieruchomość po generalnym remoncie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł150 m² 6 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Tylko U nas/ na wyłączność na sprzedaż funkcjonalny bliźniak Z dużą działką I dodatkowymi miejscami

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł132,85 m² 8 054,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal środkowy )o.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł146 m² 2 602,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom do remontu usytuowany na osiedlu Laskówiec w Koninie. Dom o powierzchni użytkowej 100m2 wybudowany w 1993 roku. Ławy fundamentowe betonowe. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł797 m² 3 701,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy Państwu klimatyczną rezydencję z dużym ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Magdalenka, ul. Klonowa. Opis nieruchomości Budynek: 3- kondygnacyjny, z wewnętrznym atrium, piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł414 m² 3 502 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

tel.   . Idealny dom dla dwóch rodzin poszukujących wygodnego, funkcjonalnego domu w spokojnej okolicy. Agencja nieruchomości "mój dom" poleca do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 000 zł189 m² 3 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:540 m²

Ruszamy ze sprzedażą! Osiedle Brzozowe Rozpoczynamy sprzedaż 4 nowoczesnych domów jednorodzinnych położonych w otulinie brzóz, na kameralnym i bezpiecznym osiedlu Osiedle Brzozowe. Każdy dom.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł193,82 m² 5 154,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wygląda jak bungalow, ale bungalowem nie jest. ma piętro. Dom wolnostojący jednorodzinny lub. dwurodzinny lub mieszkasz na piętrze a pracujesz na parterze (lub odwrotnie, jak wolisz). Ty kupujesz, ty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł98,16 m² 7 324,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Poszukujesz nieruchomości w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta ? Właśnie znalazłeś! Mamy w sprzedaży segmenty o powierzchni 98 m2, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł147 m² 3 707,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Oferta na wyłączność tylko W mazaro nieruchomości! Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w miejscowości Prądocin, gmina Nowa Wieś Wielka. Dom uzyskał pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

4 980 000 zł160 m² 31 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Dom z najpiękniejszym widokiem w Krakowie ul. Wodociągowa, 5 min od centrum! Na sprzedaż wyjątkowy dom położony przy ul. Wodociągowej w Krakowie miejscu, które łączy spektakularne.

Szczegóły ogłoszenia

6 850 000 zł750 m² 9 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecamy Państwu przepiękną rezydencję ze spa oraz basenem w Niemczu o powierzchni 750m2. Dom powierzchnia wraz z garażami i piwnicą 750 m2, dodatkowo jest strych użytkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł294,66 m² 2 782,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Nieruchomości Dudek zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowo wybudowanego domu jednorodzinnego, dwulokalowego, o powierzchni całkowitej 294,66 m2, umiejscowionego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł280 m² 2 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:515 m²

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni użytkowej 171 m - funkcjonalny, z działką 515m link do prezentacji nieruchomości dron Oferuję na sprzedaż komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 260 000 zł153,80 m² 8 192,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:598 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Tuchomskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł93,50 m² 6 406,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93,5 m, z dużym ogrodem, położony w spokojnej, zielonej części pomiędzy Wrocławiem a Oleśnicą - zaledwie 15 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł276 m² 8 297,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:76 m²

Do sprzedania, kamienica w centrum miasta o powierzchni całkowitej 276m2. Świetne miejsce pod inwestycję: lokal usługowy + Dwa mieszkania gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł198 m² 5 505,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem, skała, okolice Krakowa Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej, zielonej miejscowości Skała -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł153,20 m² 6 919,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 150m, położony na dużej działce ok. 1000 m w malowniczym. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł80 m² 10 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 80m2 wybudowany w 2012 roku w technologii kanadyjskiej. Nieruchomość znajduje się na działce o pow. 3700m2 w miejscowości Budy Zosine gm.