dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 099 900 zł145 m² 7 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł162,40 m² 10 461,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Wnętrze, które mogłoby zdobić okładki magazynów - wysoki standard bez kompromisów Design | Przestrzeń i Dusza | Unikatowa Rezydencja | Kameralna zabudowa | Pełne wyposażenie | Garaż | Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł94 m² 6 276,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 95 m2 położony w Mysłakowicach kilka kilometrów od Karpacza w pobliżu atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł229,20 m² 5 231,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu z charakterem, nietuzinkową i wyróżniającą się bryłą. Parametry nieruchomości: powierzchnia całkowita: 229,20 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł138 m² 6 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż dom do remontu, powierzchnia mieszkalna 138 m z działką 5000 m Siercza gmina Wieliczka. Zapraszamy na dom otwarty 16.05.2026r. o godz. 11.00-12.00. Prosimy o wcześniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł164,20 m² 7 302,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy projekt /domy Wolnostojący Parterowy z Garażem Dwustanowiskowym/ Projekt wykonany na indywidualne zamówienie kierowany w najbardziej wysublimowane gusta klientów/ Projekt zachwyca /.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł383 m² 6 788,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 606 m²

Wyjątkowy dom w Pniewie - Twoja prywatna oaza przy ścianie lasu Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży przestronnego, eleganckiego domu położonego w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł166 m² 5 963,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Opis Kupujesz bezpośrednio od developera. Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku pcc 2 % Koniecznie obejrzyj film video dołączony do oferty. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł185 m² 5 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:904 m²

Chciałabym przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu położonego w cichej i pięknej lokalizacji jaką niewątpliwie jest miejscowość Osiek nad Wisłą. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37 m² 10 783,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Domek mobilny na kaszubach - całoroczny wraz z wyposażeniem na dużej zagospodarowanej działce rekreacyjnej w Równym koło Chrztowa 30 km od Kościerzyny. Na sprzedaż domek w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł140 m² 9 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowoczesny dom z biobasenem i inteligentnymi rozwiązaniami | okolice Legnicy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najszybciej rozwijających się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - Rzeszów, ul. Słocińska Możliwość podziału na dwa mieszkania | Duża działka | Budynek gospodarczy | Garaż Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł168,62 m² 3 498,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej ponad 117m2! zarezerwuj pierwszy! Sprawdzony, przemyślany układ funkcjonalny gwarantuje komfort i wygodę użytkowania domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 340 m2, posadowiony na działce 2191 m2. Rok budowy 2004. Atrakcyjna lokalizacja! Cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł180 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:785 m²

NA sprzedaż: oleśnica - ul. Owsiana - doskonała lokalizacja! wyjątkowy dwukondygnacyjny dom Z wolnostojącym garażem I urządzonym ogrodem! Budynek: pu - 180 m Grunt: 0,0785 ha Cena.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Leszkowie, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Opis nieruchomości: lokalizacja: obrzeża miejscowości Leszkowy, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł190 m² 5 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 455 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 190 m , położony na malowniczej działce w Woli Czarnyskiej 25. To wyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł150 m² 2 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o charakterze siedliskowym zlokalizowanej na skraju wsi i lasu około 100 km od Warszawy, 20 km od Makowa Mazowieckiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł600 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:5 573 m²

Gotowa Inwestycja Oferuję na sprzedaż wyremontowany i odnowiony i oddany do użytku w 2019r, dom o powierzchni całkowitej blisko 600m 2 podpiwniczony z wydzielonym parkingiem na 40.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł133 m² 2 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:595 m²

NA sprzedaż dom W margoninie położony przy rynku doskonała alternatywa na nową inwestycję Np. -budowę nowego budynku lokalowego: mieszkania na wynajem -prowadzenie działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł152,11 m² 6 508,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Sosnowy Raj Teodorów to unikalna inwestycja, która łączy kameralny charakter z doskonałą lokalizacją, zapewniając komfort życia codziennego, bezpieczeństwo oraz kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł136 m² 1 838,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym. Pokrycie dachu dachówka ceramiczna. Budynek posiada podłączone media oraz garaż w bryle budynku co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł242 m² 5 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Opiekun oferty: sebastian Święcicki tel:   Wolnostojący dom z dużym ogrodem na Północy Wrocławia. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy pośród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł141,61 m² 5 635,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli - ul. Wspólna, nowe Miasto Marzysz o miejscu, które łączy w sobie elegancję, komfort i bliskość natury? Ten dom to idealna odpowiedź na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł193,30 m² 5 173,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:131 300 m²

Przestronny dom dla rodziny w spokojnej okolicy, blisko Zielonej Góry Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 193,3 m , położony w Czerwieńsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł81 m² 6 654,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy na Słonecznej komfort, styl i oszczędność w jednym miejscu. Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie spokojna, wygodna i nowoczesna? Poznaj Domy na Słonecznej kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł186 m² 4 564,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom z klimatem - 186 m - Węgliska - tuż przy lesie! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 186 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł340 m² 7 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nobil House prezentuje do sprzedaży dom z 2005 roku w stylu rezydencji. Komfortowy, funkcjonalny, gustownie wykończony. Dom o powierzchni 340 m2 zadbany, przytulny, z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł144 m² 4 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż piętrowy dom bliźniak o powierzchni 144m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, 5km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł97 m² 7 103,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! dom wolnostojący W dolaszewie Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 900 zł210 m² 12 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Jupiter 2, położony na przestronnej, pięknie zalesionej działce o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł158 m² 6 265,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej, położony na cichej ulicy w Mierzynie. Powierzchnia domu 158m2, powierzchnia działki 475m2. Dom wybudowany w 1995 r. w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł99 m² 7 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Funkcjonalny dom w spokojnej części zachodniego Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł155 m² 5 793,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Zapraszamy do zakupu domu wolnostojącego w Męcince o powierzchni użytkowej ok 125 m2 wraz z dużą halą, w cichej i spokojnej okolicy na działce 3800 metrów. Budynek: stan.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł230 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony na przestronnej działce 1850 m we wsi Uwieliny, gmina Prażmów. Budynek posiada garaż w bryle i jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł200 m² 14 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Prezentujemy unikatową nieruchomość, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ten nowoczesny dom jednorodzinny, ukończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł359,26 m² 4 592,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 811 m²