dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 479 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 479 ogłoszeń

549 000 zł160 m² 3 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom na sprzedaż w gminie Mszana Dolna , powiat limanowski, województwo małopolskie Przedstawiamy państwu ofertę domu jednorodzinny z lat 80, położonego w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł560 m² 3 748,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:768 m²

Agencja westate prezentuje na sprzedaż wyjątkowy pensjonat położony w sercu Władysławowa, który łączy w sobie komfort inwestycyjny z nadmorskim stylem życia. Usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł183,26 m² 2 559,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 183,26 ( 95,20 m2 powierzchnia użytkowa ) usytuowany na działce 6,26 a, znajdujący się w Krasnem, w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł100 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 664 m²

Oferujemy Państwu do kupienia, wolnostojący dom, który zlokalizowany jest w Opolu, w dzielnicy Wróblin, na 26,64 arowej działce. Nieruchomość do remontu, ma 100 m2 powierzchni całkowitej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł383 m² 10 417,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 006 m²

Wolnostojący dom z charakterem na pograniczu Wilanowa i Konstancina-Jeziorny. 383 powierzchni m2 (dodatkowo około 120 m2 poddasza użytkowego) na działce o powierzchni 3006 m2. Przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł128,17 m² 3 815,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w Wilkowie koło Kocmyrzowa. Lokalizacja Dom usytuowany w malowniczej i cichej miejscowości Wilków - tylko 17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł98,96 m² 7 467,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:968 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, o powierzchni 99 m , znajdujący się w miejscowości Wiśniowa (15 min do Rzeszowa). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł128 m² 7 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, w zabudowie bliźniaczej położonego w Osielsku. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł415 m² 6 021,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na sprzedaż ośrodek domków w Ustroniu Morskim ul. Morska 5 | 1074 m | tylko 6 minut pieszo do morza Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna ośrodek domków letniskowych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł116 m² 7 318,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesny dom W starym fordonie - 116 m | 5 pokoi | ogród Nowoczesny dom na sprzedaż w Bydgoszczy (starym Fordonie) o powierzchni 116 m , w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 428 m²

Góralski dom z bali świerkowych stoi na ponad 30 arowej działce z linią brzegową jeziora Narie. Nieruchomość zbudowana została przez rdzennych górali - najlepszych fachowców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 099 000 zł209 m² 10 043,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Egro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom typu stodoła położony w Borowinie nieopodal Konstancina-Jeziorny. To idealny wybór dla osób ceniących spokój, ciszę i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł120 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nowoczesny bungalow znajdujący się na prestiżowym osiedlu Tesoro Golf Park. Prywatność, design i widok na pole golfowe Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 630 m² 1 042,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży, atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Borowo, położonej w sercu Kaszub, w gminie Kartuzy, powiat kartuski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł106 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Atrakcyjny Nowy Dom wolnostojący w miejscowości Piotrkowiczki - Gmina Wisznia Mała Na sprzedaż parterowy, funkcjonalny, w pełni wykończony parterowy dom o powierzchni 106 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

| do sprzedaży nowy dom o powierzchni całkowitej 93,80m2. Oferta nowych domów do sprzedania położonych w Piotrkowie w otulinie lasu. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł217,80 m² 3 902,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Kameralny Dom z Pięknym Ogrodem - zobacz film Zobacz Film : Szukasz kameralnego domu w urokliwym miejscu ? Ta nieruchomość jest dla Ciebie. Bardzo mi miło zaprezentować tą wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł225 m² 12 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Murowany dom wolnostojący z 1980 roku w Magdalence to propozycja dla tych, którzy myślą o nieruchomości nie tylko jako miejscu do życia, ale też jako źródle stałego dochodu. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł150 m² 4 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Dom W świetnej lokalizacji - dąbrowa tarnowska /blisko centrum/ gotowy do zamieszkania. Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:765 m²

Super lokalizacja w Brennej dom w zabudowie bliźniaczej z budynkiem gospodarczym. Prezentujemy kameralny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej wraz z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł212 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:791 m²

Nowoczesny 4-letni dom o powierzchni 212 m , położony w prestiżowej dzielnicy Drabinianka przy ul. Podmiejskiej. Zaprojektowany indywidualnie, z naciskiem na komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł118,50 m² 11 729,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Szereg otoczony zielenią / bezpieczne osiedle / pełna infrastruktura Szeregówka w otoczeniu zieleni, tuż przy ścieżkach spacerowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł190,42 m² 5 246,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym | stan surowy zamknięty | działka 1220 m Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, który daje Ci pełną swobodę aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł191,02 m² 2 612,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 148 m²

Dom z widokiem w Górze Ropczyckiej to właśnie ta cecha wyróżnia tę nieruchomość i sprawia, że trudno przejść obok niej obojętnie. Położony w gminie Sędziszów Małopolski,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:499 m²

Parterowy domek do remontu w spokojnej okolicy blisko miasta! idealny pod letnisko! oferta tylko U nas! na wyłączność! Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje: mały przytulny parterowy domek.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Chcesz zamieszkać nad morzem i jednocześnie zarabiać na nowej inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! tylko U nas! Dom w samym Centrum znanej i obleganej przez turystów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł110 m² 7 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogrodami ul. Św. Jana Pawła II w Liszkach koło Krakowa. Marzysz o własnym domu, w którym masz przestrzeń, ciszę i ogród tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł110 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz dwoma budynkami garażowo-gospodarczymi, stanowiąca gospodarstwo rolne. Lokalizacja: modlibogowice, gm. Rychwał 15 km od Konina dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł167,78 m² 10 072,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania duży, przestronny dom wolnostojąc y, częściowo podpiwniczony, zlokalizowany w miejscowości Świątniki Górne, gm. Świątniki Górne o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł231 m² 2 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy dom po generalnym remoncie - Krzywczyce, działka 12 ar Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł182 m² 3 510,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Oferta sprzedaży - Dom w stanie surowym zamkniętym, kończyce Wielkie Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł121,04 m² 5 246,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Mam wyjątkową przyjemność zaprezentować ofertę domu z roku 2024 parterowego, wolnostojącego z dodatkowym domkiem gospodarczym w pobliżu jeziora Zalesie. Lokalizacja: dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł91,70 m² 8 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:298 m²

Doskonała alternatywa dla osób szukających domu oszczędnego do którego dojazd do centrum Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta. Lokalizacja: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:244 m²

Posiadamy w sprzedaży nieruchomość w Bolesławcu gmina Bolesławiec, pow. wieruszowski. Piętrowy, podpiwniczony dom o powierzchni całkowitej aż 340 mk, użytkowej 240 mi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 948 000 zł408 m² 4 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami | Rumia | 279 m | działka 810 m Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zlokalizowany w Rumia przy ul. Wita Stwosza Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej - Grabówka | Bez podatku pcc 2% Śpiesz się z decyzją! już jeden dom sprzedany! Na sprzedaż już tylko dwa! nowoczesne domy w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł178 m² 4 775,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:960 m²

Nowa cena - działka zabudowana Z potencjałem inwestycyjnym 960 m działki 178 m domu starołęka, ul. Równa Przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 178 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł340 m² 5 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Stanisławowie Starym (lutomiersk). Ekskluzywny dom o powierzchni całkowitej 340 m2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Oferta sprzedaży domu wolno stojącego położonegow W woj. Łódzkim, pow. Łódzki wschodni, gm. Nowosolna, rejon kalonki Dom o pow. ca 200 m kw. położony jest na działce budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł169 m² 4 793 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:739 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w malowniczej miejscowości Lutomia Dolna (gmina Świdnica), położony na kameralnym, nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Powierzchnia domów 157 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł121 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Narożny segment na terenie zamkniętego osiedla. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media miejskie (kanalizacja,woda,gaz,prąd). Parter: wiatrołap.