dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

370 000 zł115 m² 3 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi uasdowionymi na działce 1600 m2 blisko Goleniowa. Prezentowana nieruchomość położona jest ok. 2 km od Goleniowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janki

Janki,mazowieckie

1 299 000 zł267 m² 4 865,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Prowizja tylko od sprzedającego! Na sprzedaż dom wolnostojący w Jankach. Położony w spokojnej i cichej okolicy w dobrej lokalizacji niedaleko trasy krakowskiej i katowickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

89 900 zł56 m² 1 605,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży parter domu dwurodzinnego w miejscowości Struga, nieruchomość znajduje się w odległości 4min jazdy samochodem od centrum Piaskowej Góry oraz 4 minut od centrum uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł280 m² 4 639 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 280 m2 na działce 1100 m2 w Warszawie-Wesoła. Dom składa się z 3 kondygnacji. Na pierwszej kondygnacji znajduje sie garaż,kotłownia,wiatrołap,hall ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

897 000 zł320 m² 2 803,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży dom w Niemczu, położony na działce o pow. ok 1380m2. Mogą w nim zamieszkać 2 rodziny, istnieje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiktorzyn

Wiktorzyn,podlaskie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy Państwu siedlisko w gm. Wyszki w miejscowości Wiktorzyn. W skład siedliska wchodzi duży dom i budynek gospodarczy. Dom znajduje się na działce o powierzchni 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

279 000 zł110 m² 2 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Polecam 25km od Nowej Huty Do sprzedania dom w miejscowości Nowe Brzesko Dom usytuowany przy głównej ulicy miasta z wjazdem na działkę od strony wewnętrznej Nieruchomość w w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rybie

Raszyn,mazowieckie

1 500 000 zł225 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Raszynie Rybie. Małą, kameralna, zamknięta uliczka. Działka zagospodarowana, podjazd wyłożony kostką, garaż w bryle domu na 2 auta. Dom podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galileusza

Gdańsk,pomorskie

789 000 zł245 m² 3 221,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie ciszę, bliskość terenów zielonych czy możliwość aktywnego wypoczynku. Budynek: zameczek, bo tak mu na imię, to budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 900 000 zł587 m² 6 643,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Nieruchomość dla inwestora. Budynek wielorodzinny wymagający wykończenia i wyodrębnienia lokali. Składający się z 7 mieszkań i 2 lokali użytkowych. Na parterze ; dwa lokale użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janowice

Janowice,śląskie

399 000 zł166 m² 2 410,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 261 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym położony z dala od zgiełku miasta. Nieruchomość z 2013 roku. Dogodny dojazd drogą asfaltową od strony Hałcnowa lub Bestwiny. Ostatnie ok 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 800 000 zł590 m² 3 050,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż dom w Magdalence o powierzchni 350m2 + 240m2 budynek rekreacyjny z basenem. Dom z roku 1999 zbudowany metodą tradycyjną, podpiwniczony, kryty blachą miedzianą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Plewiska

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł135 m² 3 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Gotowe! Polecam na sprzedaż bardzo klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej [lokal mieszkalny] w nowoczesnej bryle zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Plewisk niespełna 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Klęk

Klęk,łódzkie

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 74m2 w bardzo cichym i spokojnym miejscu. Działka połozona jest w parku krajobrazowym. Dom przeszedł generalny remont w 2015 roku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

640 000 zł350 m² 1 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom wolnostojący, podpiwniczony, 3 duże tarasy, powierzchnia mieszkalna 250m2. Działka 550m2 Kilku-poziomowy. Parter-salon, kuchnia, przedpokój, wc, półpiętro-jadalnia, sypialnia z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł340 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Dom wolnostojący w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej domów wolnostojących na dużych działkach. Indywidualny projekt, ładna zadrzewiona starodrzewiem działka, cisza i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Dom 160m2 w Niemczu! Dom dwurodzinny! Działka 3600m2 (możliwość wydzielenia drugiej działki) 849.000zł! W ofercie sprzedaży dom wolnostojący w stanie do zamieszkania, w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kostuchna

Katowice,śląskie

475 000 zł174 m² 2 729,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w doskonałej spokojnej lokalizacji około 500m od centrum osiedla Bażantowo. Dom ma powierzchnię 174m2 i stoi na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

550 000 zł215 m² 2 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu dom wolnostojący w Gryficach o powierzchni 214,94 m2. Dom usadowiony na działce o kształcie nieregularnym i powierzchni 1310 m2. Na powierzchnię domu składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

390 000 zł196 m² 1 989,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny, piętrowy dom, który może pełnić funkcję 1-lub 2-rodzinnego, zbudowany z tzw "suporexu"+pustak keramzytowy [mur podwójny ze szczeliną wentylacyjną], otynkowany, okna drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zarzecze

Katowice,śląskie

250 000 zł101 m² 2 475,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 101m2 - Katowice Zarzecze. Przestronny piętrowy dom wolnostojący , podpiwniczony, z garażem, posadowiony na 268m2 ogrodzonej działce.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zegrze Południowe

Zegrze Południowe,mazowieckie

1 100 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom o powierzchni 240 m2 Parter: wiatrołap, hall, kotłownia, pokój gościnny, łazienka z prysznicem, salon z tarasem, jadalnią i kuchnią. W salonie kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł276 m² 3 619,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:505 m²

Nieruchomość to dom wolnostojący o pow. 220 m2 (6 pokoi, 2 kuchnie, 3 łazienki) wraz z drugim domkiem o pow. 56 m2 (2 pokoje, kuchnia, łazienka) na pięknej działce ze starodrzewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlesie

Katowice,śląskie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Do sprzedaży nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Katowicach Podlesiu w cichej i zielonej części. Dom o powierzchni około 180 m2 posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Absolutna okazja! Dom w Józefowie k/otwocka o pow. 140m2, wybudowany w 1985 r. z cegły-podwójny czerwony max. Sześć pokoi oraz widna kuchnia i poddasze. W bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

129 000 zł99 m² 1 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu dom wolnostojący jednorodzinny w okolicach Nowogardu ok. 10 km. Dom składa się z dwóch kondygnacji: parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, korytarz, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł220 m² 2 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Dom Osowa Góra (220m2)-górny taras! W ofercie sprzedaży dom-skrajny szereg w Bydgoszczy na osiedlu Osowa Góra, powierzchnia domu 220m2, powierzchnia działki:314m2. Super lokalizacja- blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olszewnica

Olszewnica,lubelskie

60 000 zł60 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam siedlisko z zabudowaniami znajdujące się we wsi Olszewnica, gm Borki, powiat Radzyń Podlaski. Olszewnica znajduje się 12 km od Radzynia Podlaskiego i 70 km od Lublina. Dom drewniany ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu mały dom wolnostojący jednorodzinny w okolicach Nowogardu. Dom o powierzchni użytkowej ok.52 m2 składa się z dwóch kondygnacji: PARTER: 2 pokoje przechodnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radłów

Radłów,małopolskie

189 000 zł264 m² 715,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Rezerwacja!nowa atrakcyjna cena! cena wywoławcza 220 tys.zł obecna cena 189 tys.zł Zadzwoń dowiesz się więcej o ofercie! Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położony dom wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

209 000 zł182 m² 1 150,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

0 % prowizji od kupującego! Ciche i spokojne miejsce z dala od blokowisk, hałaśliwych ulic, w otoczeniu lasów. Osiedle domów jednorodzinnych. Budynki II kondygnacyjne (parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Struga

Struga,dolnośląskie

499 900 zł200 m² 2 499,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym usytuowany w miejscowości Struga 3km od Szczawna-Zdroju/ Wałbrzycha. Dom o powierzchni użytkowej ok.200m2 + działka ok.1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlesie

Katowice,śląskie

800 000 zł148 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny dom o powierzchni 148m2 Katowice Podlesie. Przestronny piętrowy dom blizniak z 2009r ,niepodpiwniczony, z garażem, posadowiony na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł225 m² 3 395,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Białołęka dom wolnostojący na dużej pięknej działce. Dom na działce 2.000m2, nowoczesny projekt, powierzchni całkowitej 225m2, użytkowej 173,90. Do dyspozycji 6 pokoi, taras, garaż na jedno auto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ligota

Katowice,śląskie

770 000 zł428 m² 1 799,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:640 m²

Oferujemy do sprzedaży 2 piętrowy dom wolnostojący, znajdujący się w doskonałej lokalizacji w Katowicach Ligocie. Dom ma powierzchnię 428m2 powierzchnia użytkowa 270m2 i stoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł230 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Wolnostojący dom przy ulicy Niemcewicza jednej z głównych ulic Wesołej .Idealny do zamieszkania oraz prowadzenia działalności na terenie obok domu -powierzchnia terenu ok 600 m .(Właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

930 000 zł170 m² 5 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 170 m2 łomianki/kiełpin, na działce 1100 m2. Dom wykończony i bardzo dobrze utrzymany. Usytuowany wśród licznych domów wolnostojących. Garaż przylega do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

209 000 zł80 m² 2 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Polecamy Państwu dom w świetnej lokalizacji i jeszcze lepszej cenie! Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok 69 m2 na działce 639 m2. Dwa osobne mieszkania, dwa osobne liczniki. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudna

Rudna,dolnośląskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:58 050 m²

Nowa cena! Budynek mieszkalny, zabudowania gospodarcze, grunt orny, lasy. Nieruchomość zlokalizowana w gminie rudna, w odległości ok. 15 km od lubina, na obrzeżach wsi. Budynek mieszkalny to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 000 zł280 m² 1 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w zacisznej części Osowej Góry (górny taras). Dom, całkowicie podpiwniczony (garaż). Dom przestronny, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł515 m² 3 493,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Rezydencja o pow. 515 m2 położona w jest w Starym Aninie, na działce, o pow. 1084 m2, w ogrodzie porośniętym sosnami i krzewami ozdobnymi. Dom oddany do użytku w 2004.